MENU

Srovnání cen » Knihy, filmy, hry » Knihy » Ostatní z kategorie knihy » Srovnání cen Alexander Loyd, Ben Johnson: Léčebný kód

Ostatní z kategorie knihy

Alexander Loyd, Ben Johnson: Léčebný kód

Hodnocení: 107x
  • 3.14953
EAN: 9788073064884

Léčebný kód je kniha, která vám během krátkého času pomůže odstranit zdroj fyzických i psychických nemocí. Naučíte se ovládnout centra ve svém těle zodpovědná právě za tyto problémy a zlepšíte tak své zdraví. Léčebný kód je váš nástroj ke změně života. Léčebný kód, aneb jak za 6 minut vyléčit zdroj zdraví, úspěchů a ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.68799
skladem

Jaké má kniha
Léčebný kód
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Doporučujeme Alexander Loyd, Ben Johnson: Léčebný kód

Čerstvá hodnocení Alexander Loyd, Ben Johnson: Léčebný kód

  • 5

Krikri89, 25. listopadu 2015

Zkusila jsem a po prvním cvičení jsem se druhý den probudila konečně i s energií a při pohledu do zrcadla jsem nevěřila svým očím, vypadala jsem cca o 10let mladší a co je nejdůležitější, mám pořád úsměv na rtech!!!!!Tohle cvičení je úžasné.


Specifikace Alexander Loyd, Ben Johnson: Léčebný kód

Kategorie Ostatní z kategorie knihy
Nejnižší cena 246 Kč

Kniha – autor Alexander Loyd; Ben Johnson, 310 stran, česky, pevná s přebalem lesklá. Metoda léčebných kódů byla Alexi Loydovi doslova vnuknuta při návratu domů ze semináře, a jak sám v úvodu knihy píše, byla to odpověď na dvanáct let trvající hledání léku na těžké deprese jeho manželky. Zrodila se tak zcela unikátní léčebná metoda, kterou může člověk provádět sám a využívat ji k léčení téměř všech fyzických i psychických nemocí a také k odstranění problémů týkající se vztahů a kariéry. Alex Loyd popisuje tuto » ... a dál?

Produkt Alexander Loyd, Ben Johnson: Léčebný kód

Alexander Loyd, Ben Johnson: Léčebný kód - parametry

Název produktu: Alexander Loyd, Ben Johnson: Léčebný kód
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 246 Kč
Maximální cena: 259 Kč
Ušetríte až: 13 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.15 bodů z 5
Počet hodnocení: 107 x
Hodnocení:
  • 3.14953
Podrobný popis:

Léčebný kód je kniha, která vám během krátkého času pomůže odstranit zdroj fyzických i psychických nemocí. Naučíte se ovládnout centra ve svém těle zodpovědná právě za tyto problémy a zlepšíte tak své zdraví.

Léčebný kód je váš nástroj ke změně života. Léčebný kód, aneb jak za 6 minut vyléčit zdroj zdraví, úspěchů a vztahů. Dr. Alex Loyd objevil v roce 2001 systém, který aktivuje fyzické funkce těla a odstraňuje zdroj 95 % všech fyzických a řady psychických nemocí. Neuroimunitní systém pak může fungovat, jak má, a léčit, kdykoliv v těle nastane nějaký problém... Popis Alexander Loyd, PhD., ND působil deset let jako vysvěcený kněz a teprve poté získal doktorské tituly v oborech naturopatická medicína a psychologie. Dlouhých dvanáct let hledal po celém světě léky na těžké deprese své manželky a v roce 2001 dospěl k objevu jednoduchého a geniálního systému léčebných kódů. Od té doby má jednu z největších soukromých praxí tohoto druhu na světě. Tisíce klientů ze 140 zemí světa využívají tento systém k léčení zdroje všech fyzických a psychických nemocí i problémů se vztahy v rodině i v zaměstnání. Dr. Loyd založil společnost Léčebné kódy, jejímž úkolem je šířit po celém světě tento přirozený a nenásilný způsob léčby. Dr. Loyd žije s manželkou a dvěma syny v Tennessee.

Ben Johnson, MD, DO, NMD je lékař se zaměřením na komplementární a alternativní léčbu. Pracoval v Atlantě jako vedoucí imunologické kliniky. V roce 2004 odtud odešel, aby se mohl plně věnovat léčebným kódům, díky nimž se téměř zázračně vyléčil z Lou Gehringovy choroby. Hlavní oblastí jeho zájmu je léčba rakoviny. V současné době přednáší o léčebných kódech a jako jediný lékař se objevil v oblíbené knize a DVD The Secret (Tajemství). S manželkou a sedmi dětmi žije v Georgii. Ve volném čase létá jako pilot helikoptéry a různých typů letadel.

Úryvek z úvodu:

Metoda léčebných kódů byla Alexi Loydovi doslova vnuknuta při návratu domů ze semináře, a jak v úvodu ke knize píše, byla to odpověď na dvanáct let trvající hledání léku na těžké deprese jeho manželky. Zrodila se tak zcela unikátní léčebná metoda, kterou může člověk provádět sám a využívat ji k léčení téměř všech fyzických i psychických nemocí a také k odstranění problémů týkajících se vztahů a kariéry.

Objev dr. Loyda byl ověřen testy a vyzkoušely ho tisíce lidí z celého světa, jimž pomohl zbavit se různých fyzických, emocionálních a vztahových těžkostí a zároveň odstranit překážky na cestě k úspěšné kariéře. Testy prokázaly, že existuje "univerzální léčebný kód", který dokáže léčit mnoho problémů většiny lidí.

Podle knihy Léčebný kód se můžete naučit kód používat a navíc objevíte: Sedm tajemství života, zdraví a prosperity.

Techniku okamžitého účinku odstraňující během deseti vteřin každodenní stres.

Hledač problémů srdce, jediný test, který formou stručné osobní zprávy určuje zdroj potíží.

Při četbě knihy začnete objevovat převratný systém léčící všechny problémy, o nichž víte... a dokonce i takové, o nichž nevíte. Počet stran: 308

Rozměry: 145 x 215

Vazba: vázaná Další sdělení Další informace o knize Léčebný kód naleznete v článku Léčebný kód - Existuje pouze jeden zdroj nemocí.

V naší nabídce naleznete také další knihy o duchovních příč


Recenze Alexander Loyd, Ben Johnson: Léčebný kód

Krikri89, 25. listopadu 2015Zkusila jsem a po prvním cvičení jsem se druhý den probudila konečně i s energií a při pohledu do zrcadla jsem nevěřila svým očím, vypadala jsem cca o 10let mladší a co je nejdůležitější, mám pořád úsměv na rtech!!!!!Tohle cvičení je úžasné.
Hodnocení:
  • 5
Pomohlo Vám toto hodnocení? ANO | NE
Děkujeme, vaše hlasování bylo uloženo.

Přidat recenzi pro Alexander Loyd, Ben Johnson: Léčebný kód

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Grada Rozvíjej se, děťátko...: moderní poznatky o významu správné stimulace kojence v souladu s jeho psych

Grada Rozvíjej se, děťátko...: moderní poznatky o významu správné stimulace kojence v souladu s jeho psych

Publikace Rozvíjej se děťátko se skládá z knihy, do které je vložen plakát s přehlednou tabulkou psychomotorického vývoje dítěte do jednoho roku a brožurka ke každodennímu přehledu a záznamu rodičů. Kniha obsahuje přes 800 názorných ilustračních »

od 399 Kč

v 6 obchodech

Anna Strunecká, Jiří Patočka: Doba jedová 2

Anna Strunecká, Jiří Patočka: Doba jedová 2

Žijeme opravdu v době jedové? Odpovědi na tuto a mnoho dalších otázek inspirovaných knihou Doba jedová přináší publikace Doba jedová 2. Autoři nabízejí čtenářům poutavé čtení o běžných nápojích, nových typech potravin i o úskalích a rizicích konzumace »

od 240 Kč

v 7 obchodech

Jiří Šavlík, Blanka Beránková, Jan Hnízdil: Bolesti zad: mýty a realita - Pro ty, kteří bolesti zad léčí, i ty, kteří jimi trpí ...

Jiří Šavlík, Blanka Beránková, Jan Hnízdil: Bolesti zad: mýty a realita - Pro ty, kteří bolesti zad léčí, i ty, kteří jimi trpí ...

Kniha Bolesti zad: mýty a realita je projektem v současné době unikátním mimo jiné i proto, že se na jejím vydání finančně neposílel žádný výrobce léků nebo zdravotnické techniky. Díky tomu se podařilo vytvořit publikaci zcela "ekologickou", sloužící »

od 214 Kč

v 5 obchodech

Jan Hnízdil: Mým marodům

Jan Hnízdil: Mým marodům

Akcionáři farmaceutických firem, obchodníci se zdravím a vůbec všichni, kdo tahají za páky práškovacího stroje současného zdravotnictví, nechť se chrání knihu Mým marodům byť jen otevřít. Četba autorových sloupků, fejetonů a glos má totiž účinky pro ně »

od 184 Kč

v 6 obchodech

Michaela Fialová, Jarmila Klímová: Proč (a jak) psychosomatika funguje?

Michaela Fialová, Jarmila Klímová: Proč (a jak) psychosomatika funguje?

Kniha Proč (a jak) psychosomatika funguje? nemoc začíná v hlavě? populárně naučnou formou vysvětluje pojem psychosomatika. Popis Kniha nabízí pochopení psychosomatických principů léčení na základě 5 aspektů vnímání nemocí, tedy na »

od 333 Kč

ve 4 obchodech

CPress Postav si svou postavu: komplexní tréninkový plán a jídelníček

CPress Postav si svou postavu: komplexní tréninkový plán a jídelníček

Publikace: Postav si svou postavu - Nikola Bartáková. Tréninkový plán, který zvládne kdokoli, kdekoli a kdykoli: 3 měsíce 39 cviků 12 sestav Zahlcení různými protichůdnými informacemi, nedostatek času nebo nákladnost sportovního vybavení či vstupů do »

od 297 Kč

ve 3 obchodech

Fontána Ájurvéda: věda o samoléčení

Fontána Ájurvéda: věda o samoléčení

Ájurvéda - Věda o samoléčení Vůbec poprvé má čtenář k dispozici knihu, která jasně vysvětluje principy a praktická uplatnění ájurvédy, nejstaršího léčebného systému na světě. Krásně ilustrovaný text knihy pojednává o následujících tématech: Historie - »

od 290 Kč

ve 3 obchodech

David Frej: Zánět – skrytý zabiják

David Frej: Zánět – skrytý zabiják

POPIS Zánět je reakcí imunitního systému, která nás chrání proti toxinům, infekcím a poranění. Chronický zánět, který v těle přetrvává dlouhou dobu, ovšem způsobuje závažné poškození a poruchy vedoucí k chronickým onemocněním. Jste často unavení a bez »

od 265 Kč

ve 3 obchodech

Antónia Mačingová: Zhubněte jednou provždy

Antónia Mačingová: Zhubněte jednou provždy

Kniha Zhubněte jednou provždy 1 představuje jednoduchý systém, který pomáhá dosáhnout síly, zdraví a vitality po celý život. Popis Mgr. Antónia Mačingová žije na Slovensku, vystudovala UPJŠ, obor andragogika a již několik let se zabývá účinkem stravy na »

od 263 Kč

ve 4 obchodech

Miroslav Hrabica: Co nám tělo říká

Miroslav Hrabica: Co nám tělo říká

Tato kniha vám nabízí určité impulzy k zamyšlení. V knize najdete v kapitolách "Krev, lymfa, slezina", "Trávicí soustava", "Pohlavní orgány, prsa", "Endokrinní systém", "Nervový systém" a "Vznik života, lidský »

od 262 Kč

ve 4 obchodech

Stephen Harrod Buhner: Borelióza

Stephen Harrod Buhner: Borelióza

Lymská borelióza je infekční nemoc vyvolaná bakteriemi Borrelia burgdorferi. Nejen v České republice jde o nejčastější onemocnění přenášené klíšťaty. Kde alopatická medicína selhává, nastupuje přírodní prevence a bylinná léčba. Právě těmto dvěma metodám »

od 241 Kč

ve 2 obchodech

Thorwald Dethlefsen, Ruediger Dahlke: Nemoc jako cesta

Thorwald Dethlefsen, Ruediger Dahlke: Nemoc jako cesta

Kniha Nemoc jako cesta nabízí originální pohled na tělesná onemocnění - infekce, bolesti hlavy, úrazy, srdeční a žaludeční potíže, nádory a AIDS - z pera dvou odborníků na fenomén nemoci a je doplněna podrobným přehledem symptomů a jejich interpretací. »

od 223 Kč

ve 3 obchodech

Pragma Čtyři dohody Ilustrované vydání: kniha moudrosti starých Toltéků

Pragma Čtyři dohody Ilustrované vydání: kniha moudrosti starých Toltéků

Ve Čtyřech dohodách odhaluje don Miguel Ruiz zdroj špatných životních návyků, které nás připravují o radost a vedou ke zbytečnému utrpení. Čtyři dohody, založené na staré toltécké moudrosti, nabízejí nový přístup k vlastnímu vnitru, abychom dokázali »

od 205 Kč

ve 4 obchodech

Zdeňka Jordánová: Spratek

Zdeňka Jordánová: Spratek

Kniha Spratek aneb "A bude to podle mě" je určena vám, kteří se nebojíte podívat se na to co, co je opravdu schováno za vašimi problémy a za vaší údajnou bolestí, kterou vytváříte ve svém životě, jak jistě víte, jen a jen vy sami svými postoji a způsobem »

od 193 Kč

ve 4 obchodech

Martin Jelínek: Mámo, táto, nezabíjejte mě!

Martin Jelínek: Mámo, táto, nezabíjejte mě!

Objevte schopnost naučit svoje děti správně se stravovat! Ovládněte devatero tajemství, které navždy změní váš pohled na to, co jíme! Všech devět tajemství správného stravování, které tato kniha shrnuje, je určeno nejen rodičům, ale i jejich dětem. Každý »

od 187 Kč

ve 4 obchodech

Michail Tombak: Cesta ke zdraví

Michail Tombak: Cesta ke zdraví

Na své nemoci si zaděláváme velmi dlouho, stejně tak dlouho pak usilujeme o své zdraví. Tato filozofie je průvodním motivem knihy Cesta ke zdraví. Uvedené recepty umožňují zlepšení zdravotního stavu využitím, díky využití přírodních, lehce dostupných »

od 183 Kč

ve 4 obchodech

Beskydy Je možné žít 150 let?

Beskydy Je možné žít 150 let?

Kniha Je možné žít do 150 let? umožňuje samostatnou a nezávislou léčbu doma, s využitím přírodních, lehce dostupných složek, bez dnes charakteristického chemického arsenálu. Autor uvádí účinné recepty k čištění organismu, které se opírají o tisícileté »

od 172 Kč

ve 4 obchodech

Beskydy Vyléčit nevyléčitelné

Beskydy Vyléčit nevyléčitelné

Autor knihy Vyléčit nevyléčitelné zdůrazňuje, že zdraví souvisí se stravou, s tím, jak dýcháme a jak dbáme o naše tělo či psychiku. Ve své knize publikuje cenné a účinné recepty a instrukce, které v praxi sám vyzkoušel. Popis Prof. Michail Tombak, PhDr. »

od 170 Kč

ve 3 obchodech

Andrzej Janus: Nebuď potravou pro houbu Candida

Andrzej Janus: Nebuď potravou pro houbu Candida

Cítíš, že něco ničí Tvé zdraví a neumíš si vysvětlit příčinu svých potíží? Říkají Ti, že Tvé zdravotní problémy jsou jen výtvorem Tvé fantazie? Trpíš nedostatkem energie, depresemi, trávicími potížemi, Tvá kůže je podrážděná a svědí? Pokud je tomu tak, »

od 168 Kč

ve 4 obchodech

Bohdan Matwikow: Tajemství uzdravování a omlazování organismu

Bohdan Matwikow: Tajemství uzdravování a omlazování organismu

Kniha Tajemství uzdravování a omlazování organismu pojednává o výživě, která účinně léčí nemoci srdce, cukrovku a problémy zažívacího traktu. Popis Úryvek z úvodu: Jedná se o knihu na téma zdravé výživy, která striktně dodržuje zákony a zákonitosti »

od 165 Kč

ve 3 obchodech

Michail Tombak: Jak žít dlouze a zdravě

Michail Tombak: Jak žít dlouze a zdravě

Autor knihy Jak žít dlouze a zdravě Michail Tombak vytvořil celistvý systém péče o vlastní zdraví.Autor knihy Jak žít dlouze a zdravě Michail Tombak vytvořil celistvý systém péče o vlastní zdraví. Popis Úryvek z úvodu: V »

od 155 Kč

ve 4 obchodech

Lenka Tréglová, Jolana Daňková: Antistresové omalovánky pro dospělé 2

Lenka Tréglová, Jolana Daňková: Antistresové omalovánky pro dospělé 2

Další díl Antistresových omalovánek pro dospělé od českých autorek je tady!. Relaxujte, tvořte a bavte se. Naučíme vás i teorii kombinování barev, jejich psychologický efekt a pro nerozhodné nabízíme hotové paletky, podle kterých se můžete řídit. Svá díla »

od 89 Kč

v 6 obchodech

MycoMedica Žijte dobře, žijte dlouho: Učení vycházející z čínské tradice pěstování života

MycoMedica Žijte dobře, žijte dlouho: Učení vycházející z čínské tradice pěstování života

Kniha „Žijte dobře, žijte dlouho“ se podrobně zabývá tradiční čínskou filozofií Yang Sheng a možnostmi jejího využití pro zlepšení našeho života. Yang Sheng považuje lidské tělo za součást okolního prostředí, přirozených

od 581 Kč

ve 2 obchodech

Andreas Moritz: Úžasná očista jater a žlučníku

Andreas Moritz: Úžasná očista jater a žlučníku

V tomto mezinárodním bestselleru odhaluje Andreas Moritz nejčastější, ale jen zřídkakdy rozpoznané příčiny nemoci – tvorby žlučových kamenů. Žlučové kameny postihují velkou část západní

od 409 Kč

ve 2 obchodech

Fontána Co s doktorem 3: Cesta etikoterapie

Fontána Co s doktorem 3: Cesta etikoterapie

Co s doktorem 3 - Cesta etikoterapie - Vogeltanz Vladimír Příběh cesty od rozhovorů "horizontálních" k rozhovorům "vertikálním". Od naslouchání vnějšímu světu k "naslouchání" vnitřnímu slovu. z kategorie Knihy | Zdraví, Hubnutí a Sport | »

od 297 Kč

ve 2 obchodech

Marcel Vanek: Symbolika nemocí

Marcel Vanek: Symbolika nemocí

Tato kniha se snaží vidět nemoci z jiného úhlu pohledu, ve kterém můžeme najít příčinu onemocnění. Lidské tělo k nám promlouvá v mnoha symbolech, kterým ale často nerozumíme. V nemoci je každá rada dobrá a tato kniha nám může ukázat cestu nejenom k »

od 275 Kč

ve 2 obchodech

Argo Léčba informací

Argo Léčba informací

Kniha Léčba informací je bestseller Marie Vilánkové, který srozumitelným a čtivým způsobem vysvětluje, jak informace působí na lidský organismus, jak ho dokáže ovlivnit a vyléčit. Jsou v ní dvacetileté zkušenosti a poznání toho, co je pravou příčinou »

od 258 Kč

v 1 obchodě

Jonathan Chamberlain: Jak se uzdravit z rakoviny

Jonathan Chamberlain: Jak se uzdravit z rakoviny

Kniha Jak se uzdravit z rakoviny pojednává o tom, jak lze různými nekonvenčními, nepoškozujícími a převážně i lacinými metodami vítězit nad rakovinou, a to zejména prostředky domácí samoléčby. Tyto metody, pocházející od léčitelů i lékařů, bývají »

od 255 Kč

ve 2 obchodech

Přírodní hormonální léčba

Přírodní hormonální léčba

Přírodní hormonální léčba - Annelie Scheuernstuhl, Anne Hild Pokud je náš přirozený hormonální stav vyveden z rovnováhy, například v pubertě, po těhotenství, když ženy i muži (!) přicházejí do let, v období velkého stresu a podobně, může docházet k různým »

od 249 Kč

ve 2 obchodech

Alexander Loyd, Ben Johnson: Léčebný kód

Alexander Loyd, Ben Johnson: Léčebný kód

Léčebný kód je váš nástroj ke změně života. Léčebný kód, aneb jak za 6 minut vyléčit zdroj zdraví, úspěchů a vztahů. Dr. Alex Loyd objevil v roce 2001 systém, který aktivuje fyzické funkce těla a odstraňuje zdroj 95 % všech fyzických a řady psychických »

od 246 Kč

ve 2 obchodech

Tomáš Kašpar: Krutá hra o tvé zdraví

Tomáš Kašpar: Krutá hra o tvé zdraví

Přistoupíte na „Mnichovskou dohodu“ o svém zdraví? Víte, že rady lékařů o výživě vás mohou zabít? Že nízkotučné diety způsobují obezitu? Že málo tuku ve stravě vám může poškodit mozek? Že cholesterol nemůže za ucpávání cév a nízký cholesterol vám může »

od 235 Kč

ve 2 obchodech

Jiří Hamerský: Sedm poselství

Jiří Hamerský: Sedm poselství

Kniha Sedm poselství je napsána srozumitelným jazykem a ukrývá v sobě spousty vznešených a moudrých myšlenek, které lze uplatnit v každodenním životě a nalézt tak správný směr. Popis PŘÍBĚH O TOM, JAK SE MŮZE STÁT REALITA POHÁDKOU A POHÁDKA REALITOU. »

od 234 Kč

ve 2 obchodech

Klára Mandausová, Jan Hnízdil: Příběhy obyčejného uzdravení

Klára Mandausová, Jan Hnízdil: Příběhy obyčejného uzdravení

Příběhy obyčejného uzdravení - Jan Hnízdil, Klára Mandausová Tělo není pitomé, umí se uzdravovat samo. Jenže my se k němu občas chováme jako k největšímu nepříteli. Házíme mu pod nohy spíš než příslovečné klacky rovnou klády. A k tomu žijeme tak, aby mělo »

od 224 Kč

ve 2 obchodech

Kurt Tepperwein: Pryč s kyselostí - Jak udržet kyselé a zásadité látky v těle v rovnováze - Tajemství dlouhověkosti - 2. vydání

Kurt Tepperwein: Pryč s kyselostí - Jak udržet kyselé a zásadité látky v těle v rovnováze - Tajemství dlouhověkosti - 2. vydání

Kurt Tepperwein, známý německý terapeut a léčitel, ve své knize Pryč s kyselostí vysvětluje, proč je překyselení těla tolik nebezpečné a co udělat pro to, abychom znovu obnovili rovnováhu mezi kyselými a zásaditými látkami v těle. Naše tělo je uzpůsobeno »

od 222 Kč

ve 2 obchodech

Robert S. Mendelsohn: Jak pečovat o zdraví dítěte... navzdory vašemu lékaři

Robert S. Mendelsohn: Jak pečovat o zdraví dítěte... navzdory vašemu lékaři

Naučte se, jak doma léčit a diagnostikovat běžná nachlazení a chřipky, dětské nemoci, alergie apod. Kniha Jak pečovat o zdraví dítěte...navzdory vašemu lékaři dále obsahuje kapitolu o tom, jak si vybrat správného pediatra, souhrn zásad používání »

od 215 Kč

v 1 obchodě

Ramona B. Wagner: EFT - svoboda emocí

Ramona B. Wagner: EFT - svoboda emocí

ANAG EFT – svoboda emocí – Jednoduchá technika sebeléčení - Ramona B. Wagner Technika Emotional Freedom Techniques (EFT) popsaná v knize „EFT – Svoboda emocí“ vychází z myšlenky, že psychické i fyzické problémy člověka spočívají v zablokování proudění »

od 133 Kč

v 1 obchodě

Tomáš Kašpar: Nespěchejte do rakve

Tomáš Kašpar: Nespěchejte do rakve

  Opravdu velice zajímavá a přínosná kniha !  Určitě i pro vaše zdraví.   Bojujete o finanční zdraví - nedovolte, aby vám vzali to fyzické! Moderní medicína a její stoupenci nás žádají, abychom akceptovali únavu, spoustu nemocí a ztrátu vitality jako »

od 132 Kč

ve 2 obchodech

Petr Havlíček, Petra Lamschová: Jde to i bez pšenice

Petr Havlíček, Petra Lamschová: Jde to i bez pšenice

Autorská dvojice Petra Lamschová a Petr Havlíčekpřichází s novou knihou Jde to i bez pšenice. Popis Je to jen móda, nebo nutnost současné doby? Musíme ze svého jídelníčku vyloučit pšenici (tedy lepek), aby nám bylo lépe? Zhubneme? Budeme mít více energie? »

od 89 Kč

ve 2 obchodech

Petr Havlíček, Petra Lamschová: Superjídelníček II

Petr Havlíček, Petra Lamschová: Superjídelníček II

Kniha Superjídelníček II je určena všem, kteří se touží naučit jíst nejen zdravě, ale ještě u toho zhubnout pár kilo.PopisV Superjídelníčku II naleznete 3 jídelníčky na měsíc, a to s hlavními recepty, ale i rozepsané od snídaně po večeři. Kniha je určena »

od 268 Kč

v 1 obchodě

Jacob Liberman: Dobrý zrak bez brýlí

Jacob Liberman: Dobrý zrak bez brýlí

Kniha Dobrý zrak bez brýlí se věnuje poruchám a nápravě naší schopnosti vidět úplně odlišným způsobem, než na jaký jsme zvyklý. Zve nás k tomu, abychom začali vidět lépe, ale také jinak. Proto má tato kniha co říci nejen těm, kdo nosí brýle a touží se »

od 240 Kč

v 1 obchodě

Jiří Cingroš: Sám sobě doktorem

Jiří Cingroš: Sám sobě doktorem

Sám sobě doktorem je kniha vycházející z principu celostní medicíny, tj. preventivního odstraňování příčin nemocí, léčení organismu jako celku.Sám sobě doktorem je kniha vycházející z principu celostní medicíny, tj. preventivního odstraňování příčin »

od 144 Kč

ve 2 obchodech

Anna Strunecká: Babské rady profesorky Strunecké

Anna Strunecká: Babské rady profesorky Strunecké

Popis Babské rady profesorky Strunecké poskytují čtenářům stručné, ale srozumitelné informace o levných a zdravých potravinách, o jídle jako léku v prevenci rakoviny, srdečně-cévních onemocnění, autismu a Alzheimerovy nemoci. Rodiče v této publikaci »

od 250 Kč

v 1 obchodě

Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.