Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Alexander Loyd, Ben Johnson: Léčebný kód

Knihy

Alexander Loyd, Ben Johnson: Léčebný kód

Hodnocení: 107x
  • 3.14953

Léčebný kód je kniha, která vám během krátkého času pomůže odstranit zdroj fyzických i psychických nemocí. Naučíte se ovládnout centra ve svém těle zodpovědná právě za tyto problémy a zlepšíte tak své zdraví. Léčebný kód je váš nástroj ke změně života. Léčebný kód, aneb jak za 6 minut vyléčit zdroj zdraví, úspěchů a ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0
skladem

Jaké má kniha
Léčebný kód
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Alexander Loyd, Ben Johnson: Léčebný kód koupíte i tady

Čerstvá hodnocení Alexander Loyd, Ben Johnson: Léčebný kód

  • 5

Krikri89, 25. listopadu 2015

Zkusila jsem a po prvním cvičení jsem se druhý den probudila konečně i s energií a při pohledu do zrcadla jsem nevěřila svým očím, vypadala jsem cca o 10let mladší a co je nejdůležitější, mám pořád úsměv na rtech!!!!!Tohle cvičení je úžasné.


Specifikace Alexander Loyd, Ben Johnson: Léčebný kód

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 187 Kč

Metoda léčebných kódů byla Alexi Loydovi doslova vnuknuta při návratu domů ze semináře, a jak sám v úvodu knihy píše, byla to odpověď na dvanáct let trvající hledání léku na těžké deprese jeho manželky. Zrodila se tak zcela unikátní léčebná metoda, kterou může člověk provádět sám a využívat ji k léčení téměř všech fyzických i psychických nemocí a také k odstranění problémů týkající se vztahů a kariéry. Alex Loyd popisuje tuto metodu velmi svěžím a snadno pochopitelným způsobem a její účinnost dokládá » ... a dál?

Produkt Alexander Loyd, Ben Johnson: Léčebný kód

Alexander Loyd, Ben Johnson: Léčebný kód - parametry

Název produktu: Alexander Loyd, Ben Johnson: Léčebný kód
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 187 Kč
Maximální cena: 322 Kč
Ušetríte až: 135 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.15 bodů z 5
Počet hodnocení: 107 x
Hodnocení:
  • 3.14953
Podrobný popis:

Léčebný kód je kniha, která vám během krátkého času pomůže odstranit zdroj fyzických i psychických nemocí. Naučíte se ovládnout centra ve svém těle zodpovědná právě za tyto problémy a zlepšíte tak své zdraví.

Léčebný kód je váš nástroj ke změně života. Léčebný kód, aneb jak za 6 minut vyléčit zdroj zdraví, úspěchů a vztahů. Dr. Alex Loyd objevil v roce 2001 systém, který aktivuje fyzické funkce těla a odstraňuje zdroj 95 % všech fyzických a řady psychických nemocí. Neuroimunitní systém pak může fungovat, jak má, a léčit, kdykoliv v těle nastane nějaký problém... Popis Alexander Loyd, PhD., ND působil deset let jako vysvěcený kněz a teprve poté získal doktorské tituly v oborech naturopatická medicína a psychologie. Dlouhých dvanáct let hledal po celém světě léky na těžké deprese své manželky a v roce 2001 dospěl k objevu jednoduchého a geniálního systému léčebných kódů. Od té doby má jednu z největších soukromých praxí tohoto druhu na světě. Tisíce klientů ze 140 zemí světa využívají tento systém k léčení zdroje všech fyzických a psychických nemocí i problémů se vztahy v rodině i v zaměstnání. Dr. Loyd založil společnost Léčebné kódy, jejímž úkolem je šířit po celém světě tento přirozený a nenásilný způsob léčby. Dr. Loyd žije s manželkou a dvěma syny v Tennessee.

Ben Johnson, MD, DO, NMD je lékař se zaměřením na komplementární a alternativní léčbu. Pracoval v Atlantě jako vedoucí imunologické kliniky. V roce 2004 odtud odešel, aby se mohl plně věnovat léčebným kódům, díky nimž se téměř zázračně vyléčil z Lou Gehringovy choroby. Hlavní oblastí jeho zájmu je léčba rakoviny. V současné době přednáší o léčebných kódech a jako jediný lékař se objevil v oblíbené knize a DVD The Secret (Tajemství). S manželkou a sedmi dětmi žije v Georgii. Ve volném čase létá jako pilot helikoptéry a různých typů letadel.

Úryvek z úvodu:

Metoda léčebných kódů byla Alexi Loydovi doslova vnuknuta při návratu domů ze semináře, a jak v úvodu ke knize píše, byla to odpověď na dvanáct let trvající hledání léku na těžké deprese jeho manželky. Zrodila se tak zcela unikátní léčebná metoda, kterou může člověk provádět sám a využívat ji k léčení téměř všech fyzických i psychických nemocí a také k odstranění problémů týkajících se vztahů a kariéry.

Objev dr. Loyda byl ověřen testy a vyzkoušely ho tisíce lidí z celého světa, jimž pomohl zbavit se různých fyzických, emocionálních a vztahových těžkostí a zároveň odstranit překážky na cestě k úspěšné kariéře. Testy prokázaly, že existuje "univerzální léčebný kód", který dokáže léčit mnoho problémů většiny lidí.

Podle knihy Léčebný kód se můžete naučit kód používat a navíc objevíte: Sedm tajemství života, zdraví a prosperity.

Techniku okamžitého účinku odstraňující během deseti vteřin každodenní stres.

Hledač problémů srdce, jediný test, který formou stručné osobní zprávy určuje zdroj potíží.

Při četbě knihy začnete objevovat převratný systém léčící všechny problémy, o nichž víte... a dokonce i takové, o nichž nevíte. Počet stran: 308

Rozměry: 145 x 215

Vazba: vázaná Další sdělení Další informace o knize Léčebný kód naleznete v článku Léčebný kód - Existuje pouze jeden zdroj nemocí.

V naší nabídce naleznete také další knihy o duchovních příč


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.