Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Aleš Čeněk Základy pracovního práva - Galvas Milan, Gregorová Zdeňka, H...

Učebnice/Odborná literatura

Aleš Čeněk Základy pracovního práva - Galvas Milan, Gregorová Zdeňka, H...

Hodnocení: 1x
  • 4

Podrobný popis knihy Základy pracovního práva: Předkládaná kniha je výkladem základů pracovního práva po vydání nového zákoníku práce. Autoři se soustředili na vybrané nejdůležitější instituty pracovního práva se kterými denně přichází do styku jak zaměstnanci, tak zaměstnavatelé především v podnikatelské sféře a ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83757

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Aleš Čeněk Základy pracovního práva - Galvas Milan, Gregorová Zdeňka, H...

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 42 Kč

Publikace: Základy pracovního práva - Galvas Milan;Gregorová Zdeňka;Hrabcová Dana. Publikace: Základy pracovního práva - Galvas Milan;Gregorová Zdeňka;Hrabcová Dana. ... a dál?

Produkt Aleš Čeněk Základy pracovního práva - Galvas Milan, Gregorová Zdeňka, H...

Aleš Čeněk Základy pracovního práva - Galvas Milan, Gregorová Zdeňka, H... - parametry

Název produktu: Aleš Čeněk Základy pracovního práva - Galvas Milan, Gregorová Zdeňka, H...
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 42 Kč
Maximální cena: 279 Kč
Ušetríte až: 237 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Podrobný popis knihy Základy pracovního práva: Předkládaná kniha je výkladem základů pracovního práva po vydání nového zákoníku práce. Autoři se soustředili na vybrané nejdůležitější instituty pracovního práva se kterými denně přichází do styku jak zaměstnanci, tak zaměstnavatelé především v podnikatelské sféře a které by měli znát. Zejména tedy na pojem pracovního práva (tj. které vztahy jsou předmětem právní úpravy), pracovní poměr (pracovní smlouvu a její náležitosti, proces uzavírání pracovního poměru, otázky diskriminace, přeložení, převedení na jinou práci, pracovní cesty a náhrady, které s nimi souvisí, skončení pracovního poměru), náhradu škody, dovolenou. Zvláštní pozornost je věnována principům odměňování práce a překážkám v práci. Kniha není učebnicí pracovního práva, otázek teorie pracovního práva se dotýká jen v nezbytné míře. Je určena malým zaměstnavatelům, kteří nemají vlastní právní oddělení, personalistům malých podniků, ale i zaměstnancům samotným. Autoři vycházejí z toho, že o oblasti pracovního práva se objevuje množství nesprávných představ. Předkládaná kniha by měla alespoň některé z nich uvést na pravou míru. Pro lepší pochopení právní terminologie byl připojen malý slovníček pojmů v práci používaných a pro zájemce o teorii seznam základní odborné literatury. Publikace: Základy pracovního práva - Galvas Milan;Gregorová Zdeňka;Hrabcová Dana. Publikace: Základy pracovního práva - Galvas Milan;Gregorová Zdeňka;Hrabcová Dana.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.