Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Aleš Čeněk Testy k přijímacím zkouškám -

Knihy

Aleš Čeněk Testy k přijímacím zkouškám -

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Testy k přijímacím zkouškám Fakulta filozofická Západočeské univerzity v Plzni - Šanc David. Fakulta filozofická Západočeské univerzity v Plzni je vysokoškolskou institucí, jež nabízí možnost studia v řadě oborů humanitního, společenskovědního, ale i přírodovědného zaměření. Na FF je možné studovat tříleté ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83914

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Aleš Čeněk Testy k přijímacím zkouškám -

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 153 Kč

Publikace: Testy k přijímacím zkouškám Fakulta filozofická Západočeské univerzity v Plzni - Šanc David. Fakulta filozofická Západočeské univerzity v Plzni je vysokoškolskou institucí, jež nabízí možnost studia v řadě oborů humanitního, společenskovědního, ale i přírodovědného zaměření. Na FF je možné studovat tříleté bakalářské, dvouleté navazující magisterské i doktorské studijní obory. Svým pedagogickým i výzkumným zaměřením se FF přizpůsobuje nejnovějším trendům, ovšem zároveň pěstuje i disciplíny, které jsou s » ... a dál?

Produkt Aleš Čeněk Testy k přijímacím zkouškám -

Aleš Čeněk Testy k přijímacím zkouškám - - parametry

Název produktu: Aleš Čeněk Testy k přijímacím zkouškám -
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 153 Kč
Maximální cena: 209 Kč
Ušetríte až: 56 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Testy k přijímacím zkouškám Fakulta filozofická Západočeské univerzity v Plzni - Šanc David. Fakulta filozofická Západočeské univerzity v Plzni je vysokoškolskou institucí, jež nabízí možnost studia v řadě oborů humanitního, společenskovědního, ale i přírodovědného zaměření. Na FF je možné studovat tříleté bakalářské, dvouleté navazující magisterské i doktorské studijní obory. Svým pedagogickým i výzkumným zaměřením se FF přizpůsobuje nejnovějším trendům, ovšem zároveň pěstuje i disciplíny, které jsou s filozofickými fakultami spojovány tradičně a dlouhodobě. Věříme, že zájemci o studium humanitních či společenským věd si ze široké nabídky FF vyberou obor, který je zajímá a kterému se chtějí do hloubky věnovat. Společným jmenovatelem studia ve všech oborech FF je snaha vychovávat absolventy, kteří jsou vzdělanci v pravém slova smyslu a zároveň jsou připraveni uspět v soudobém dynamickém, flexibilním a náročném společenském prostředí. Publikace: Testy k přijímacím zkouškám Fakulta filozofická Západočeské univerzity v Plzni - Šanc David.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.