Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Aleš Čeněk Právní dějiny mimoevropských zemí, 2.rozšířené vydání - Balí...

Knihy

Aleš Čeněk Právní dějiny mimoevropských zemí, 2.rozšířené vydání - Balí...

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Právní dějiny mimoevropských zemí, 2.rozšířené vydání - Balík Stanislav. "2. rozšířené vydání Kniha o mimoevropských právních dějinách je určena posluchačům právnických fakult a zájemcům o země Asie, Afriky a Latinské Ameriky. Navazuje na učební pomůcky týchž spoluautorů ""Právní dějiny ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83914

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Aleš Čeněk Právní dějiny mimoevropských zemí, 2.rozšířené vydání - Balí...

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 84 Kč

Publikace: Právní dějiny mimoevropských zemí, 2.rozšířené vydání - Balík Stanislav. "2. rozšířené vydání Kniha o mimoevropských právních dějinách je určena posluchačům právnických fakult a zájemcům o země Asie, Afriky a Latinské Ameriky. Navazuje na učební pomůcky týchž spoluautorů ""Právní dějiny evropských zemí a USA"" (Plzeň 2005); a ""Texty ke studiu právních dějin evropských zemí a USA"" (Plzeň 2005). Oproti předchozímu vydání (Plzeň 2002); je učebnice rozšířena o » ... a dál?

Produkt Aleš Čeněk Právní dějiny mimoevropských zemí, 2.rozšířené vydání - Balí...

Aleš Čeněk Právní dějiny mimoevropských zemí, 2.rozšířené vydání - Balí... - parametry

Název produktu: Aleš Čeněk Právní dějiny mimoevropských zemí, 2.rozšířené vydání - Balí...
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 84 Kč
Maximální cena: 84 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Právní dějiny mimoevropských zemí, 2.rozšířené vydání - Balík Stanislav. "2. rozšířené vydání Kniha o mimoevropských právních dějinách je určena posluchačům právnických fakult a zájemcům o země Asie, Afriky a Latinské Ameriky. Navazuje na učební pomůcky týchž spoluautorů ""Právní dějiny evropských zemí a USA"" (Plzeň 2005); a ""Texty ke studiu právních dějin evropských zemí a USA"" (Plzeň 2005). Oproti předchozímu vydání (Plzeň 2002); je učebnice rozšířena o kapitoly z právních dějin Chetitů, starověké Persie, středověkého Azerbajdžánu, o mongolské zahraniční politice v Asii, o koloniální politice v Indii a v nepopslední řadě o témata státního zřízení v mexiku a francouzské nadvlády v zemích Maghribu. Bohatá faktografie má studentům umožnit snazší poslech přednášek a všem čtenářům dodat více informací k tomu, aby o jednotlivých zemích a národech mohli lépe diskutovat v rovině historie - současnost." Publikace: Právní dějiny mimoevropských zemí, 2.rozšířené vydání - Balík Stanislav.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.