Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Aleš Čeněk Praktikum mezinárodního práva soukromého a práva mezinárodního obchodu - Bohumil Poláček

Učebnice/Odborná literatura

Aleš Čeněk Praktikum mezinárodního práva soukromého a práva mezinárodního obchodu - Bohumil Poláček

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Praktikum mezinárodního práva soukromého a práva mezinárodního obchodu - Poláček Bohumil. Cvičebnice s uvedenou tématikou je v tuzemské odborné literatuře v oboru mezinárodního práva soukromého a práva mezinárodního obchodu v současnosti jediná. Praktikum navazuje na učebnice našich předních ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Aleš Čeněk Praktikum mezinárodního práva soukromého a práva mezinárodního obchodu - Bohumil Poláček koupíte i tady

Specifikace Aleš Čeněk Praktikum mezinárodního práva soukromého a práva mezinárodního obchodu - Bohumil Poláček

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 238 Kč

Cvičebnice s uvedenou tématikou je v tuzemské odborné literatuře v oboru mezinárodního práva soukromého a práva mezinárodního obchodu v současnosti jediná. Praktikum navazuje na učebnice našich přední ... a dál?

Produkt Aleš Čeněk Praktikum mezinárodního práva soukromého a práva mezinárodního obchodu - Bohumil Poláček

Aleš Čeněk Praktikum mezinárodního práva soukromého a práva mezinárodního obchodu - Bohumil Poláček - parametry

Název produktu: Aleš Čeněk Praktikum mezinárodního práva soukromého a práva mezinárodního obchodu - Bohumil Poláček
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 238 Kč
Maximální cena: 280 Kč
Ušetríte až: 42 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Praktikum mezinárodního práva soukromého a práva mezinárodního obchodu - Poláček Bohumil. Cvičebnice s uvedenou tématikou je v tuzemské odborné literatuře v oboru mezinárodního práva soukromého a práva mezinárodního obchodu v současnosti jediná. Praktikum navazuje na učebnice našich předních internacionalistů – profesorů Kučery, Pauknerové, Rozehnalové a Růžičky, kteří své práce publikovali pro oblast mezinárodního práva soukromého a práva mezinárodního obchodu. Stěžejní část učebnice tvoří příklady a příslušná judikatura, při jejichž studiu by si měl řešitel uvědomit praktický dopad oboru mezinárodního práva soukromého a práva mezinárodního obchodu na běžný život. Cvičebnice je určena zejména pro praktickou výuku v seminářích předmětu mezinárodní právo soukromé a právo mezinárodního obchodu na právnických fakultách. Publikace se ale může stát i užitečným studijním materiálem pro odborníky, kteří se zabývají mezinárodním právem soukromým a právem mezinárodního obchodu, a to ve školství, vědě i v praxi. Publikace: Praktikum mezinárodního práva soukromého a práva mezinárodního obchodu - Poláček Bohumil.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.