Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Aleš Čeněk Praktikum českého ústavního práva - Karel Klíma a kolektív

Učebnice/Odborná literatura

Aleš Čeněk Praktikum českého ústavního práva - Karel Klíma a kolektív

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Praktikum českého ústavního práva, 3.vydání - Klíma Karel. Publikace vybírá stěžejní aplikační tématiku vycházející z Ústavy ČR a Listiny základních práv a svobod. Problematika ústavního práva se zejména v souvislosti s jurisdikční činností Ústavního soudu ČR stala materií, která má dopad na aplikační ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Aleš Čeněk Praktikum českého ústavního práva - Karel Klíma a kolektív koupíte i tady

Specifikace Aleš Čeněk Praktikum českého ústavního práva - Karel Klíma a kolektív

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 84 Kč

Publikace vybírá stěžejní aplikační tématiku vycházející z Ústavy ČR a Listiny základních práv a svobod. Problematika ústavního práva se zejména v souvislosti s jurisdikční činností Ústavního soudu ČR ... a dál?

Produkt Aleš Čeněk Praktikum českého ústavního práva - Karel Klíma a kolektív

Aleš Čeněk Praktikum českého ústavního práva - Karel Klíma a kolektív - parametry

Název produktu: Aleš Čeněk Praktikum českého ústavního práva - Karel Klíma a kolektív
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 84 Kč
Maximální cena: 653 Kč
Ušetríte až: 569 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Praktikum českého ústavního práva, 3.vydání - Klíma Karel. Publikace vybírá stěžejní aplikační tématiku vycházející z Ústavy ČR a Listiny základních práv a svobod. Problematika ústavního práva se zejména v souvislosti s jurisdikční činností Ústavního soudu ČR stala materií, která má dopad na aplikační praxi nejen související s doktrínou vlastního oboru (ústavního práva), ale promítající se i do oborů odvětvových. Výrazné to je zejména v souvislosti s právní konkretizací Listiny základních práv a svobod. Předkládané praktikum se zakládá na zkušenostech ze seminární výuky oboru a tréninku studentů při koncipování ústavních stížností. Je tak na jedné straně zaměřeno na seminární využití na univerzitách a jiných vysokých školách. Na straně druhé však Praktikum českého ústavního práva současně sleduje užití v právní praxi jako manuál vybraných otázek ústavního hmotného i procesního práva pro soudce, advokáty, státní zástupce, dále k přípravě koncipientů, čekatelů a dalších praktické právo studujících a aplikujících. Praktikum promítá do české aplikační praxe problematiku přímé závaznosti komunitárního a unijního práva a diskuze o textu Lisabonské smlouvy. Publikace: Praktikum českého ústavního práva, 3.vydání - Klíma Karel. 3. rozšířené vydání. Studentům i širší právnické uživatelské veřejnosti se předkládá příručka, jež má za cíl posloužit širšímu poznání i praktické aplikaci ústavního práva. Publikace navazuje na 1. vydání a zároveň sleduje rozšíření tématiky na oblasti soukromého práva a soudně-procesní vztahy tam, kde se zejména Listina základních práv a svobod ukazuje jako realizovaný \"ústavní pořádek\" a kde tak ústavní právo získává svoji občanskou i podnikatelskou podobu Příručka má za cíl být jedním z prvních učebních návodů a objasnění souvislostí komunitárního a unijního práva a jeho přímé aplikovatelnosti v českém právním řádu. V tom smyslu reaguje na mocenské souvislosti a důsledky vstupu ČR do EU.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.