Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Aleš Čeněk Péče řádného hospodáře v širším kontextu českého soukromého ...

Učebnice/Odborná literatura

Aleš Čeněk Péče řádného hospodáře v širším kontextu českého soukromého ...

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Péče řádného hospodáře v širším kontextu českého soukromého práva - Lomnický Radek;Sigmundová Michaela;Blažek Červenková Pavlína;Janák Martin. Monografie pojednává o některých aktuálních tématech řízení a správy společností. Po historickém exkursu následuje popis jednotlivých nástrojů řízení a správy, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83847

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Aleš Čeněk Péče řádného hospodáře v širším kontextu českého soukromého ...

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 84 Kč

Publikace: Péče řádného hospodáře v širším kontextu českého soukromého práva - Lomnický Radek;Sigmundová Michaela;Blažek Červenková Pavlína;Janák Martin. Monografie pojednává o některých aktuálních tématech řízení a správy společností. Po historickém exkursu následuje popis jednotlivých nástrojů řízení a správy, pomocí nichž mohou různé zájmové skupiny optimalizovat vedení společnosti. Pozornost je věnována hlavně problematice péče řádného hospodáře a povinnosti loajality. V závěru se práce zabývá kodexy corporate » ... a dál?

Produkt Aleš Čeněk Péče řádného hospodáře v širším kontextu českého soukromého ...

Aleš Čeněk Péče řádného hospodáře v širším kontextu českého soukromého ... - parametry

Název produktu: Aleš Čeněk Péče řádného hospodáře v širším kontextu českého soukromého ...
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 84 Kč
Maximální cena: 84 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Péče řádného hospodáře v širším kontextu českého soukromého práva - Lomnický Radek;Sigmundová Michaela;Blažek Červenková Pavlína;Janák Martin. Monografie pojednává o některých aktuálních tématech řízení a správy společností. Po historickém exkursu následuje popis jednotlivých nástrojů řízení a správy, pomocí nichž mohou různé zájmové skupiny optimalizovat vedení společnosti. Pozornost je věnována hlavně problematice péče řádného hospodáře a povinnosti loajality. V závěru se práce zabývá kodexy corporate governance a jejich dodržováním. Další část monografie je věnována péči řádného hospodáře v kontextu insolvenčního zákona. Od 1. 1. 2008 umožňuje zákon č. 182/2006 Sb., o úpadku a způsobech jeho řešení (insolvenční zákon) nepodnikajícím fyzickým a právnickým osobám, aby svou nepříznivou finanční situaci vyřešily díky institutu oddlužení. Publikace se taktéž zabývá institutem péče řádného hospodáře v oblasti doménových jmen, bez nichž by dnešní internetová služba www nečinila Internet tak masově uživatelsky oblíbeným a populárním médiem. O internetových doménách byly rovněž napsány celé řady technických i právních odborných děl. Publikaci, která by pojednávala o péči řádného hospodáře v oblasti doménových jmen, bychom však hledali jen stěží, a to paradoxně přes celou řadu skutečností, které by měly nasvědčovat spíše opaku. Lze vůbec v oblasti doménových jmen hovořit o povinnosti jednat s péčí řádného hospodáře, a pokud ano, o jaké konkrétní povinnosti spadající pod péči řádného hospodáře se jedná? Je informační osvěta pro osoby případně povinované péčí řádného hospodáře v oblasti doménových jmen dostačují? Zejména na tyto otázky se autoři snaží nalézt jasné odpovědi prostřednictvím kvalifikovaného právního rozboru. Publikace: Péče řádného hospodáře v širším kontextu českého soukromého práva - Lomnický Radek;Sigmundová Michaela;Blažek Červenková Pavlína;Janák Martin.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.