Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Aleš Čeněk Němčina pro právníky - Milena Horálková, Hana Linhartová, Brigitta Henkel

Knihy

Aleš Čeněk Němčina pro právníky - Milena Horálková, Hana Linhartová, Brigitta Henkel

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Němčina pro právníky - Henkel Brigitta. Učebnice Němčina pro právníky je určena všem, kteří se chtějí blíže seznámit s odborným právnickým jazykem. Obsahuje mnoho autentických německých právnických textů. Kromě základní terminologie ze všech hlavních právních oborů probírá gramatické jevy typické pro ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83783

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Aleš Čeněk Němčina pro právníky - Milena Horálková, Hana Linhartová, Brigitta Henkel

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 358 Kč

Publikace: Němčina pro právníky - Henkel Brigitta. Učebnice Němčina pro právníky je určena všem, kteří se chtějí blíže seznámit s odborným právnickým jazykem. Obsahuje mnoho autentických německých právnických textů. Kromě základní terminologie ze všech hlavních právních oborů probírá gramatické jevy typické pro odborný styl a na mnoha cvičeních umožňuje upevnění nabytých vědomostí. Podrobný německo-český slovníček na konci učebnice usnadňuje překlad úvodních textů v učebnici. Publikace: Němčina pro právníky - » ... a dál?

Produkt Aleš Čeněk Němčina pro právníky - Milena Horálková, Hana Linhartová, Brigitta Henkel

Aleš Čeněk Němčina pro právníky - Milena Horálková, Hana Linhartová, Brigitta Henkel - parametry

Název produktu: Aleš Čeněk Němčina pro právníky - Milena Horálková, Hana Linhartová, Brigitta Henkel
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 358 Kč
Maximální cena: 528 Kč
Ušetríte až: 170 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Němčina pro právníky - Henkel Brigitta. Učebnice Němčina pro právníky je určena všem, kteří se chtějí blíže seznámit s odborným právnickým jazykem. Obsahuje mnoho autentických německých právnických textů. Kromě základní terminologie ze všech hlavních právních oborů probírá gramatické jevy typické pro odborný styl a na mnoha cvičeních umožňuje upevnění nabytých vědomostí. Podrobný německo-český slovníček na konci učebnice usnadňuje překlad úvodních textů v učebnici. Publikace: Němčina pro právníky - Henkel Brigitta.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.