Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen ALEŠ ČENĚK MEDZINÁRODNOPRÁVNA OCHRANA PRÁV PRÍSLUŠNÍKOV MENŠÍN

Knihy

ALEŠ ČENĚK MEDZINÁRODNOPRÁVNA OCHRANA PRÁV PRÍSLUŠNÍKOV MENŠÍN

Hodnocení: 1x
  • 4

Autor rámci tejto monografie analyzuje problematiku medzinárodnoprávnej úpravy práv príslušníkov menšín. Z koncepčného hľadiska dielo uvádza analýza definičných snáh medzinárodného spoločenstva v oblasti pojmu menšina a súvisiacich pojmov. Nasledujúce časť, z komparatívnych dôvodov, obsahuje analýzu ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83649

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace ALEŠ ČENĚK MEDZINÁRODNOPRÁVNA OCHRANA PRÁV PRÍSLUŠNÍKOV MENŠÍN

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 256 Kč

Publikace: Medzinárodnoprávna ochrana práv príslušníkov menšín - Jankuv Juraj. Autor rámci tejto monografie analyzuje problematiku medzinárodnoprávnej úpravy práv príslušníkov menšín. Z koncepčného hľadiska dielo uvádza analýza definičných snáh medzinárodného spoločenstva v oblasti pojmu menšina a súvisiacich pojmov. Nasledujúce časť, z komparatívnych dôvodov, obsahuje analýzu medzinárodnoprávnej úpravy práv príslušníkov menšín do roku 1945. Zásadným význam z hľadiska monografie ako celku má » ... a dál?

Produkt ALEŠ ČENĚK MEDZINÁRODNOPRÁVNA OCHRANA PRÁV PRÍSLUŠNÍKOV MENŠÍN

ALEŠ ČENĚK MEDZINÁRODNOPRÁVNA OCHRANA PRÁV PRÍSLUŠNÍKOV MENŠÍN - parametry

Název produktu: ALEŠ ČENĚK MEDZINÁRODNOPRÁVNA OCHRANA PRÁV PRÍSLUŠNÍKOV MENŠÍN
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 256 Kč
Maximální cena: 320 Kč
Ušetríte až: 64 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Autor rámci tejto monografie analyzuje problematiku medzinárodnoprávnej úpravy práv príslušníkov menšín. Z koncepčného hľadiska dielo uvádza analýza definičných snáh medzinárodného spoločenstva v oblasti pojmu menšina a súvisiacich pojmov. Nasledujúce časť, z komparatívnych dôvodov, obsahuje analýzu medzinárodnoprávnej úpravy práv príslušníkov menšín do roku 1945. Zásadným význam z hľadiska monografie ako celku má podrobná charakteristika najdôležitejších medzinárodnoprávnych noriem v oblasti práv príslušníkov menšín a mechanizmov kontroly ich dodržiavania, tak ako vznikali v rámci jednotlivých existujúcich medzinárodných organizácií, s dôrazom na mechanizmy ochrany práv príslušníkov menšín v rámci Organizácie spojených národov a k nej pridružených organizácií, Rady Európy, Organizácie pre bezpečnosť a spoluprácu v Európe a Európskej únie. Medzinárodnoprávna ochrana práv príslušníkov menšín - Juraj Jankuv od authora Juraj Jankuv a nakladatelství v kategorii Knihy za skvělé ceny na e-shopu

Martinus.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.