Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Aleš Čeněk Latinsko-český slovníček Římského práva - Michal Skřejpek

Knihy

Aleš Čeněk Latinsko-český slovníček Římského práva - Michal Skřejpek

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Latinsko-český slovníček římského práva, 2. vydání - Skřejpek Michal. Tato publikace nabízí přehlednou formou, v abecedním pořádku, přehled nejdůležitějších pojmů, termínů a obratů z římského práva. Základem je právní terminologie používaná v rámci všech oblastí římského soukromého práva (právo osob, věcná ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83727
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Aleš Čeněk Latinsko-český slovníček Římského práva - Michal Skřejpek

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 153 Kč

Publikace: Latinsko-český slovníček římského práva, 2. vydání - Skřejpek Michal. Tato publikace nabízí přehlednou formou, v abecedním pořádku, přehled nejdůležitějších pojmů, termínů a obratů z římského práva. Základem je právní terminologie používaná v rámci všech oblastí římského soukromého práva (právo osob, věcná práva, závazky, dědické právo, právo procesní). Kromě toho jsou sem výběrově zařazeny také pojmy z práva veřejného: trestní právo, ústavní právo, administrativní právo, oblast daní a poplatků. Na » ... a dál?

Produkt Aleš Čeněk Latinsko-český slovníček Římského práva - Michal Skřejpek

Aleš Čeněk Latinsko-český slovníček Římského práva - Michal Skřejpek - parametry

Název produktu: Aleš Čeněk Latinsko-český slovníček Římského práva - Michal Skřejpek
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 153 Kč
Maximální cena: 153 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Latinsko-český slovníček římského práva, 2. vydání - Skřejpek Michal. Tato publikace nabízí přehlednou formou, v abecedním pořádku, přehled nejdůležitějších pojmů, termínů a obratů z římského práva. Základem je právní terminologie používaná v rámci všech oblastí římského soukromého práva (právo osob, věcná práva, závazky, dědické právo, právo procesní). Kromě toho jsou sem výběrově zařazeny také pojmy z práva veřejného: trestní právo, ústavní právo, administrativní právo, oblast daní a poplatků. Na závěr jsou zařazeny některé často používané latinské definice a právní zásady. Kromě toho, že zde obsažen také obecný přehled základů výslovnosti latiny, jsou u všech termínů, definic i zásad uvedeny také délky výslovnosti. Tato publikace je určena nejen studentům právnických fakult, ale rovněž i všem dalším zájemcům o římské právo. Publikace: Latinsko-český slovníček římského práva, 2. vydání - Skřejpek Michal.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.