Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Aleš Čeněk Kriminologické a trestnoprávne aspekty trestnej činnosti mlá...

Učebnice/Odborná literatura

Aleš Čeněk Kriminologické a trestnoprávne aspekty trestnej činnosti mlá...

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Kriminologické a trestnoprávne aspekty trestnej činnosti mládeže - Vráblová Miroslava. Monografia komplexne spracováva problematiku trestnej činnosti mládeže z hľadiska trestnoprávneho a kriminologického. Výklad je zameraný na jednotlivé tematické okruhy od medzinárodných a ústavnoprávnych otázok, cez ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83703

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Aleš Čeněk Kriminologické a trestnoprávne aspekty trestnej činnosti mlá...

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 170 Kč

Publikace: Kriminologické a trestnoprávne aspekty trestnej činnosti mládeže - Vráblová Miroslava. Monografia komplexne spracováva problematiku trestnej činnosti mládeže z hľadiska trestnoprávneho a kriminologického. Výklad je zameraný na jednotlivé tematické okruhy od medzinárodných a ústavnoprávnych otázok, cez trestno-politické východiská trestného práva mládeže až po kriminologickú charakteristiku kriminality mládeže, profil páchateľa, prevenciu, penitenciárnu a postpenitenciárnu starostlivosť. Trestnoprávny » ... a dál?

Produkt Aleš Čeněk Kriminologické a trestnoprávne aspekty trestnej činnosti mlá...

Aleš Čeněk Kriminologické a trestnoprávne aspekty trestnej činnosti mlá... - parametry

Název produktu: Aleš Čeněk Kriminologické a trestnoprávne aspekty trestnej činnosti mlá...
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 170 Kč
Maximální cena: 170 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Kriminologické a trestnoprávne aspekty trestnej činnosti mládeže - Vráblová Miroslava. Monografia komplexne spracováva problematiku trestnej činnosti mládeže z hľadiska trestnoprávneho a kriminologického. Výklad je zameraný na jednotlivé tematické okruhy od medzinárodných a ústavnoprávnych otázok, cez trestno-politické východiská trestného práva mládeže až po kriminologickú charakteristiku kriminality mládeže, profil páchateľa, prevenciu, penitenciárnu a postpenitenciárnu starostlivosť. Trestnoprávny pohľad je doplnený údajmi o sankčnej politike uplatňovanej trestnými súdmi v Slovenskej republike voči mladistvým páchateľom, ako aj o uplatňovaní alternatívnych spôsobov riešenia trestných vecí mladistvých v justičnej praxi. Kriminologický pohľad je dotvorený súvisiacimi oficiálnymi štatistikami. Publikace: Kriminologické a trestnoprávne aspekty trestnej činnosti mládeže - Vráblová Miroslava.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.