Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Aleš Čeněk Euroregion Šumava - Dokoupil Jaroslav, Matušková Alena, Rous...

Učebnice/Odborná literatura

Aleš Čeněk Euroregion Šumava - Dokoupil Jaroslav, Matušková Alena, Rous...

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Euroregion Šumava - Dokoupil Jaroslav;Matušková Alena;Rousová Magdalena;Preis Jiří;Kaňka Lukáš. Monografie Euroregion Šumava je výstupem z projektu Grantové agentury Akademie věd ČR, který nese název: „České pohraničí po Schengenu: území svébytné, oscilační a/nebo tranzitní?”. Teoretický úvod publikace je ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83847

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Aleš Čeněk Euroregion Šumava - Dokoupil Jaroslav, Matušková Alena, Rous...

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 187 Kč

Publikace: Euroregion Šumava - Dokoupil Jaroslav;Matušková Alena;Rousová Magdalena;Preis Jiří;Kaňka Lukáš. Monografie Euroregion Šumava je výstupem z projektu Grantové agentury Akademie věd ČR, který nese název: „České pohraničí po Schengenu: území svébytné, oscilační a/nebo tranzitní?”. Teoretický úvod publikace je věnován přeshraniční spolupráci, přeshraničnímu rozvoji a různým přístupům k problematice hranice a pohraničí. Hledá odpovědi na otázky – jaká jsou specifika regionálního rozvoje příhraničních regionů, » ... a dál?

Produkt Aleš Čeněk Euroregion Šumava - Dokoupil Jaroslav, Matušková Alena, Rous...

Aleš Čeněk Euroregion Šumava - Dokoupil Jaroslav, Matušková Alena, Rous... - parametry

Název produktu: Aleš Čeněk Euroregion Šumava - Dokoupil Jaroslav, Matušková Alena, Rous...
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 187 Kč
Maximální cena: 187 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Euroregion Šumava - Dokoupil Jaroslav;Matušková Alena;Rousová Magdalena;Preis Jiří;Kaňka Lukáš. Monografie Euroregion Šumava je výstupem z projektu Grantové agentury Akademie věd ČR, který nese název: „České pohraničí po Schengenu: území svébytné, oscilační a/nebo tranzitní?”. Teoretický úvod publikace je věnován přeshraniční spolupráci, přeshraničnímu rozvoji a různým přístupům k problematice hranice a pohraničí. Hledá odpovědi na otázky – jaká jsou specifika regionálního rozvoje příhraničních regionů, jaký vliv na přeshraniční spolupráci mají diferencující, resp. integrující aspekty. Teoretická východiska jsou aplikována na českobavorské, resp. česko-rakouské pohraničí. Hlavní část publikace je věnována geografické analýze Euroregionu Šumava/Bayerischer Wald-Unterer Inn/Mühlviertel. Je zde zhodnocena přírodní sféra regionu, jeho demografický potenciál, ekonomická základna i infrastruktura. Geografická analýza je doplněna o subjektivní pohled obyvatel české, bavorské i rakouské části zkoumaného euroregionu na život v pohraničí i na přeshraniční spolupráci. Publikace je zakončena prostorovou analýzou přeshraničních projektů v rámci programu přeshraniční spolupráce Cíl 3 Česká republika – Svobodný stát Bavorsko 2007–2013. Publikace: Euroregion Šumava - Dokoupil Jaroslav;Matušková Alena;Rousová Magdalena;Preis Jiří;Kaňka Lukáš.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.