Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen ALEŠ ČENĚK ANGLIČTINA PRO POLICEJNÍ PRAXI

Knihy

ALEŠ ČENĚK ANGLIČTINA PRO POLICEJNÍ PRAXI

Hodnocení: 1x
  • 4

Moderní výukový materiál vhodný pro pracovníky z různých oblastí policejní práce a bezpečnosti.. Stručný popis knihy Angličtina pro policejní praxi: Učebnice je moderním výukovým materiálem vhodným pro pracovníky angažované v různých oblastech policejní práce a bezpečnosti, kteří své jazykové kompetence uplatňují v ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? ALEŠ ČENĚK ANGLIČTINA PRO POLICEJNÍ PRAXI koupíte i tady

Specifikace ALEŠ ČENĚK ANGLIČTINA PRO POLICEJNÍ PRAXI

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 278 Kč

Učebnice je moderním výukovým materiálem vhodným pro pracovníky angažované v různých oblastech policejní práce a bezpečnosti, kteří své jazykové kompetence uplatňují v každodenní praxi při styku s ciz ... a dál?

Produkt ALEŠ ČENĚK ANGLIČTINA PRO POLICEJNÍ PRAXI

ALEŠ ČENĚK ANGLIČTINA PRO POLICEJNÍ PRAXI - parametry

Název produktu: ALEŠ ČENĚK ANGLIČTINA PRO POLICEJNÍ PRAXI
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 278 Kč
Maximální cena: 353 Kč
Ušetríte až: 75 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Moderní výukový materiál vhodný pro pracovníky z různých oblastí policejní práce a bezpečnosti.. Stručný popis knihy Angličtina pro policejní praxi: Učebnice je moderním výukovým materiálem vhodným pro pracovníky angažované v různých oblastech policejní práce a bezpečnosti, kteří své jazykové kompetence uplatňují v každodenní praxi při styku s cizinci v domácím prostředí, při jednáních a prezentacích na úrovni Evropské unie a kteří používají angličtinu jako pracovní jazyk na mezinárodních konferencích, školeních, praktických cvičeních a na zahraničních misích. Publikace je rozdělena do sedmi kapitol, které se tematicky zaměřují na stěžejní oblasti výkonu policejní služby. Zabývají se policejní prací obecně, mezinárodní policejní spoluprací, přípravným trestním řízením, majetkovými a nemajetkovými podvody, násilnou trestnou činností, organizovaným zločinem, trestnou činností páchanou v souvislosti s narušováním veřejného pořádku či bezpečností dopravního provozu a prevencí. Cílem je aktivně zvládnout danou slovní zásobu prostřednictvím autentických textů, komunikovat na odborné úrovni ústní i písemnou formou a prakticky využít řečové dovednosti při řešení profesních situací. Autor knihy Nataša Patočková, kolektiv autorů, Vydavatelstvo Aleš Čeněk,


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.