Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Aleš Čeněk Advokacie včera a dnes - Balík Stanislav

Knihy

Aleš Čeněk Advokacie včera a dnes - Balík Stanislav

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Advokacie včera a dnes - Balík Stanislav. "Tato učební pomůcka umožní čtenáři získat plastičtější obraz o advokacii, o vývoji tzv. advokátního práva a jevech spojených s poskytováním právní pomoci v různých bodobích. Dále usnadní při výuce seminární formou přistoupit k rozboru textů. V neposlední řadě ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83608

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Aleš Čeněk Advokacie včera a dnes - Balík Stanislav

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 258 Kč

Publikace: Advokacie včera a dnes - Balík Stanislav. "Tato učební pomůcka umožní čtenáři získat plastičtější obraz o advokacii, o vývoji tzv. advokátního práva a jevech spojených s poskytováním právní pomoci v různých bodobích. Dále usnadní při výuce seminární formou přistoupit k rozboru textů. V neposlední řadě pomůže diplomantům a dalším zájemcům o zaplňování ""bílých míst"" v historii advokacie při hledání a výběru pramenů pro jimi zvolené téma." Publikace: Advokacie včera a dnes - » ... a dál?

Produkt Aleš Čeněk Advokacie včera a dnes - Balík Stanislav

Aleš Čeněk Advokacie včera a dnes - Balík Stanislav - parametry

Název produktu: Aleš Čeněk Advokacie včera a dnes - Balík Stanislav
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 258 Kč
Maximální cena: 258 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Advokacie včera a dnes - Balík Stanislav. "Tato učební pomůcka umožní čtenáři získat plastičtější obraz o advokacii, o vývoji tzv. advokátního práva a jevech spojených s poskytováním právní pomoci v různých bodobích. Dále usnadní při výuce seminární formou přistoupit k rozboru textů. V neposlední řadě pomůže diplomantům a dalším zájemcům o zaplňování ""bílých míst"" v historii advokacie při hledání a výběru pramenů pro jimi zvolené téma." Publikace: Advokacie včera a dnes - Balík Stanislav.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.