Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Aleš Čeněk Acta historico-iuridica Pilsnensia 2011 - Knoll Vilém, Berán...

Učebnice/Odborná literatura

Aleš Čeněk Acta historico-iuridica Pilsnensia 2011 - Knoll Vilém, Berán...

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Acta historico-iuridica Pilsnensia 2011 - Knoll Vilém;Beránek Petr. Pátý svazek řady „Acta historico-iuridica Pilsnensia“ vydávaný Fakultou právnickou Západočeské univerzity v Plzni přináší příspěvky přednesené na mezinárodním kolokviu, uspořádaném fakultou v lednu roku 2011 u příležitosti dvousetletého ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83819

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Aleš Čeněk Acta historico-iuridica Pilsnensia 2011 - Knoll Vilém, Berán...

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 42 Kč

Publikace: Acta historico-iuridica Pilsnensia 2011 - Knoll Vilém;Beránek Petr. Pátý svazek řady „Acta historico-iuridica Pilsnensia“ vydávaný Fakultou právnickou Západočeské univerzity v Plzni přináší příspěvky přednesené na mezinárodním kolokviu, uspořádaném fakultou v lednu roku 2011 u příležitosti dvousetletého výročí vzniku významné kodifikace občanského práva, všeobecného občanského zákoníku (Allgemeines Bürgerliches Gesetzbuch) a u příležitosti 260. let od narození jeho hlavního redaktora Franze von » ... a dál?

Produkt Aleš Čeněk Acta historico-iuridica Pilsnensia 2011 - Knoll Vilém, Berán...

Aleš Čeněk Acta historico-iuridica Pilsnensia 2011 - Knoll Vilém, Berán... - parametry

Název produktu: Aleš Čeněk Acta historico-iuridica Pilsnensia 2011 - Knoll Vilém, Berán...
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 42 Kč
Maximální cena: 42 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Acta historico-iuridica Pilsnensia 2011 - Knoll Vilém;Beránek Petr. Pátý svazek řady „Acta historico-iuridica Pilsnensia“ vydávaný Fakultou právnickou Západočeské univerzity v Plzni přináší příspěvky přednesené na mezinárodním kolokviu, uspořádaném fakultou v lednu roku 2011 u příležitosti dvousetletého výročí vzniku významné kodifikace občanského práva, všeobecného občanského zákoníku (Allgemeines Bürgerliches Gesetzbuch) a u příležitosti 260. let od narození jeho hlavního redaktora Franze von Zeillera. Sborník obsahuje dvacet čtyři příspěvků od dvaceti šesti autorů z Čech, Slovenska, Polska, Švýcarska a Španělska v českém, slovenském nebo anglickém jazyce, které se týkají vývoje civilního práva, zejména však jeho novějších dějin v 19. a 20. století a vzhledem k tématu konference jsou logicky zaměřeny zvláště na ABGB. Aktuálnost řady z nich nabývá na významu zejména v souvislosti s právě přijímaným novým občanským zákoníkem. Publikace je přehledem současné, zejména středoevropské právněhistorické vědy, přičemž zde vedle zkušených akademických pracovníků najdeme také práce mladších či začínajících právních romanistů, historiků, teoretiků a civilistů. Svým pestrým obsahem sborník jistě zaujme jak právníky, tak i zájemce o právněhistorickou problematiku z řad historiků i laiků. Publikace: Acta historico-iuridica Pilsnensia 2011 - Knoll Vilém;Beránek Petr.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.