Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Alena Vychodilová: Svět je kouzelná hra energií 1. díl

Knihy

Alena Vychodilová: Svět je kouzelná hra energií 1. díl

Hodnocení: 1x
  • 4

Autor : Alena Vychodilová, Trilogie Aleny Vychodilové „Svět je kouzelná hra energií“ ukazuje, jak lze pomocí automatické kresby odhalovat principy života, rozvíjet duchovní poznání a zároveň tyto procesy aktivně ovlivňovat. Jednotlivé díly zachycují rovněž zrání a duchovní vývoj autorky. Zaměření prvního dílu ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Alena Vychodilová: Svět je kouzelná hra energií 1. díl koupíte i tady

Specifikace Alena Vychodilová: Svět je kouzelná hra energií 1. díl

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 66 Kč

Trilogie Aleny Vychodilové Svět je kouzelná hra energií ukazuje, jak lze pomocí automatické kresby odhalovat principy života, rozvíjet duchovní poznání a zároveň tyto procesy aktivně ovlivňovat. Jedno ... a dál?

Produkt Alena Vychodilová: Svět je kouzelná hra energií 1. díl

Alena Vychodilová: Svět je kouzelná hra energií 1. díl - parametry

Název produktu: Alena Vychodilová: Svět je kouzelná hra energií 1. díl
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 66 Kč
Maximální cena: 243 Kč
Ušetríte až: 177 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Autor : Alena Vychodilová, Trilogie Aleny Vychodilové „Svět je kouzelná hra energií“ ukazuje, jak lze pomocí automatické kresby odhalovat principy života, rozvíjet duchovní poznání a zároveň tyto procesy aktivně ovlivňovat. Jednotlivé díly zachycují rovněž zrání a duchovní vývoj autorky. Zaměření prvního dílu Základní principy, na kterých je postavena autorčina práce s automatickou kresbou, jsou objasněny již v tomto 1. díle trilogie, který vyšel poprvé v roce 2005. „Do neznámého světa energií a esoteriky jsem vstoupila prostřednictvím Reiki. Od začátku jsem chtěla pochopit, jak lze s energiemi pracovat. Zaznamenávala jsem si různé souvislosti a sdělení, protože v nich byla skryta nejhlubší pravda.“ Kniha vznikla z hluboké potřeby sdílet tyto laskavé a pravdivé myšlenky a zároveň z potřeby ukázat, jak lze život zobrazit jako energetické procesy, které denně prožíváme. Druh sortimentu : Kniha, Svět je kouzelná hra energií 1. díl, Jazyk : Čeština, Počet stran : 72 Alena Vychodilová. Tajemství automatické kresby přitahovalo v historii celou řadu autorů, ať už k ní přistupovali z hlediska výtvarného, psychologického, terapeutického či metafyzického. Téměř každý člověk si někdy takřka nevědomky črtá drobné skici, které právě touto svou bezprostředností mohou vypovídat nejen o hlubinných pocitech či nastaveních jednotlivé osobnosti, ale i o jejím zakotvení v sociální struktuře jejího světa či momentálním fyzickém či psychickém stavu.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.