Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Alena Vančurová: Daňový systém ČR cvičebnice 2013

Knihy naučná literatura

Alena Vančurová: Daňový systém ČR cvičebnice 2013

Hodnocení: 1x
  • 4

Daňový systém ČR cvičebnice 2013 – aneb unikátní soubor tří publikací a CD-ROMu - Alena Vančurová, kolektiv autorů. Aktualizované vydání cvičebnice navazuje svoji strukturou na učebnici Daňový systém. Vzhledem k legislativním změnám od roku 2013 jsou některé sešity doplněny stručným nástinem nejdůležitějších změn, a ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.89176
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Alena Vančurová: Daňový systém ČR cvičebnice 2013 koupíte i tady

Specifikace Alena Vančurová: Daňový systém ČR cvičebnice 2013

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 344 Kč

Snahou autorů bylo vytvořit didaktickou pomůcku, která čtenářům umožní osvojit si, procvičit a upevnit poznatky a získat dovednosti o fungování jednotlivých daní i daňového systému jako celku. ... a dál?

Produkt Alena Vančurová: Daňový systém ČR cvičebnice 2013

Alena Vančurová: Daňový systém ČR cvičebnice 2013 - parametry

Název produktu: Alena Vančurová: Daňový systém ČR cvičebnice 2013
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 344 Kč
Maximální cena: 508 Kč
Ušetríte až: 164 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Daňový systém ČR cvičebnice 2013 – aneb unikátní soubor tří publikací a CD-ROMu - Alena Vančurová, kolektiv autorů. Aktualizované vydání cvičebnice navazuje svoji strukturou na učebnici Daňový systém. Vzhledem k legislativním změnám od roku 2013 jsou některé sešity doplněny stručným nástinem nejdůležitějších změn, a to v členění podle subkapitol učebnice. Snahou autorů bylo vytvořit didaktickou pomůcku, která čtenářům umožní osvojit si, procvičit a upevnit poznatky a získat dovednosti o fungování jednotlivých daní i daňového systému jako celku. Obsahuje několik typů příkladů od základních až po opakovací moduly složené především z komplexních příkladů. Připravené úkoly jsou promyšleně koncipovány tak, aby umožnily procvičit, rozvinout, utvrdit a částečně zautomatizovat znalosti vycházející ze studia učebnice. Jsou zařazeny jak obecné úkoly určené k pochopení konstrukce daní a k naznačení jejich vzájemné provázanosti, tak i výpočtové příklady řazené od jednoduchých k složitějším a komplexnějším. Cvičebnice je koncipována jako pracovní sešit, do kterého lze výsledky jednotlivých úkolů přímo zaznamenávat. V závěru jednotlivých sešitů naleznete klíč k řešení úkolů, aby bylo možno si ověřit správnost výsledku. Pro snazší orientaci jsou u jednotlivých kapitol důsledně zachovány názvy subkapitol učebnice, a to včetně jejich číslování. Na kompletu tří sešitů se kromě vedoucí autorského kolektivu podílel široký autorský kolektiv. Všichni spoluautoři již po mnoho let vyučují zdanění na vysokých školách, a jsou tedy schopny podat obsah tak, aby byl přístupný i pro laiky, mají zkušenosti i s procvičováním vykládané látky. Součástí kompletu je také CD-ROM s prezentacemi ke všem kapitolám učebnice a užitečné daňové tabulky. Díl 1 Daň a její konstrukce Daňový systém Správa daní Pojistné sociálního pojištění Majetkové daně Díl 2 Daň z příjmů právnických osob Daň z příjmů fyzických osob Díl 3 Selektivní daně ze spotřeby Daň z přidané hodnoty Daňový systém ČR cvičebnice 2013 – aneb unikátní soubor tří publikací a CD-ROMu - Alena Vančurová, kolektiv autorů od nakladatelství VOX v kategorii Knihy | | | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.