Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy pro děti a mládež » Srovnání cen Alena Tichá, Zdeněk Šimanovský: Hrajeme si s písničkou

Knihy pro děti a mládež

Alena Tichá, Zdeněk Šimanovský: Hrajeme si s písničkou

Hodnocení: 1x
  • 4

Zpěvník s návody na hry pro děti Zpěvník obsahuje bezmála sto písniček vhodných pro práci s dětmi. Jsou v jednoduché notové lince s akordy a každá je doplněna návody k hrám a činnostem. Na náladu, obsah a děj písniček navazují náměty na činnosti, které umožňují dramaticky zpřítomnit postavy a situace. Práce s ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0
skladem

Jaké má kniha
Hrajeme si s písničkou
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Alena Tichá, Zdeněk Šimanovský: Hrajeme si s písničkou

Kategorie Knihy pro děti a mládež
Nejnižší cena 240 Kč

Zpěvník obsahuje bezmála sto písniček vhodných pro práci s dětmi. Jsou v jednoduché notové lince s akordy a každá je doplněna návody k hrám a činnostem. Na náladu, obsah a děj písniček navazují náměty na činnosti, které umožňují dramaticky zpřítomnit postavy a situace. Práce s písničkami a náměty na hry podporují zdravé, uvolněné a spontánní klima ve třídě, radost i sebepoznání. Kniha bude dobrým pomocníkem učitelek, vychovatelek a rodičů dětí předškolního věku i dětí prvního stupně » ... a dál?

Produkt Alena Tichá, Zdeněk Šimanovský: Hrajeme si s písničkou

Alena Tichá, Zdeněk Šimanovský: Hrajeme si s písničkou - parametry

Název produktu: Alena Tichá, Zdeněk Šimanovský: Hrajeme si s písničkou
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 240 Kč
Maximální cena: 279 Kč
Ušetríte až: 39 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Zpěvník s návody na hry pro děti Zpěvník obsahuje bezmála sto písniček vhodných pro práci s dětmi. Jsou v jednoduché notové lince s akordy a každá je doplněna návody k hrám a činnostem. Na náladu, obsah a děj písniček navazují náměty na činnosti, které umožňují dramaticky zpřítomnit postavy a situace. Práce s písničkami a náměty na hry podporují zdravé, uvolněné a spontánní klima ve třídě, radost i sebepoznání. Kniha bude dobrým pomocníkem učitelek, vychovatelek a rodičů dětí předškolního věku i dětí prvního stupně základních škol, přibližně do jedenácti let. Kniha je doplněna CD s hudebním doprovodem. Mgr., MgA. Zdeněk Šimanovský absolvoval dramaturgii divadla, psychologii, výcviky v psychoterapii, konstelacích a řadu kurzů. Externě učí na PedF UK, pracuje jako terapeut a supervizor v oblasti systemické muzikoterapie, psycholog a lektor psychoterapeutických výcviků. Je autorem a spoluautorem šesti knih vydaných v nakladatelství Portál, např. Lidové písničky a hry s nimi, Hry pro zvládání agresivity a neklidu, Hry s hudbou a techniky muzikoterapie, a DVD Hry s hudbou pohybem a zpěvem pro mladší a starší děti. PaedDr. Alena Tichá, Ph.D., vyučuje zpěv na PedF UK a ZUŠ, odborně se zabývá metodikou hlasové výchovy a práce s dětmi, jako hlasový poradce spolupracuje s pěveckými sbory všech úrovní jak doma, tak i v zahraničí, vede pracovní semináře na téma hlasová výchova, je autorkou a spoluautorkou knih vydaných v nakladatelství Portál: Učíme děti zpívat, Písničky a jejich dramatizace, Zpíváme a hrajeme si nejmenšími, Zpíváme a nasloucháme hudbě s nejmenšími. Obsah: 1. My jsme malé žáby 2. Naše husa 3. Sedí liška pod dubem 4. Smutný rak 5. Hajinky hajušky 6. Spi, děťátko, spi 7. Aničko z Tejna 8. Nevaďte se, táto, mámo 9. Kamarádka zrádná 10. Kapusta 11. Nechci já panenku takovou 12. Tys chtěl vidět, muj zlatej Jeníčku 13. Vosy, vosy, vosy, sršáni 14. Ukolébavka pro ponožku 15. Čistotný mýval 16. V. N. L. S. 17. Vláček 18. Újezd nad Lesy 19. Pochod áček 20. Česká písnička 21. Čechy krásné, Čechy mé 22. Dhanjavád 23. Yemaya assesu 24. Strejček Nimra 25. Ty mě vždycky poškubáváš 26. Jsou mlynáři 27. Čí je, čí je, čí je děvče 28. Škubejte, kravičky 29. Hej, mosel by to chlap byť! 30. A já su synekz Polanky 31. Ráda, ráda, můj zlatej Honzíčku 32. Kukačka kuká 33. Darmo sa ty trápíš 34. Černá vlna na bílém beránku 35. Kole Jarošova 36. A te Réhradice 37. Ej lásko, lásko 38. Už mně koně vyvádějí 39. Koulelo se, koulelo 40. Za horami, doubravami 41. Táto můj,táto můj 42. Měla sem včera 43. Pomluva 44. Voděnka studená jako led 45. Všickni se starají 46. Hněvaj sa ty, hněvaj 47. Křepelenka 48. Dvanásta hodina 49. U těch našich dvířek 50. Co to máš, má milá? 51. Ej, Janku, Janíčku 52. Hádala se duše s tělem 53. Tichá noc, svatá noc 54. Hava nagila 55. Sluníčko 56. Malé kotě 57. Bráškové 58. Zvonek 59. Marnivá sestřenice 60. Toulaví zpěváci 61. Káča našla ptáče 62. Mravenčí ukolébavka 63. Chválím tě, Země má 64. Není nutno 65. Když jde malý bobr spát 66. Volný d


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.