MENU

Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Alena Thomas: Děláme si to doma sami

Knihy naučná literatura

Alena Thomas: Děláme si to doma sami

Hodnocení: 15x
 • 4
EAN: 9788074625350

Autor : Alena Thomas, Doma se dá vyrobit téměř všechno, od luxusní pěsticí kosmetiky přes léčivé extrakty k prevenci běžných neduhů až po čisticí prostředky pro domácnost, které překvapí svým jednoduchým složením a zároveň nekompromisním účinkem. Umět si něco vyrobit sám a nebýt tak odkázán na regály supermarketů je ...a dál?

Radost vám udělá:
 • 2.16311
skladem

Jaké má kniha
Děláme si to doma sami
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Srovnání cen Alena Thomas: Děláme si to doma sami

Alena Thomas: Děláme si to doma sami v kostce

Průměrné hodnocení

4,0
 • 4

Na základě 15 hodnocení

80 % zákazníků vám produkt doporučuje

Pro a proti Alena Thomas: Děláme si to doma sami

 • supr návod na levné a přitom ekologické přípravky,které se používají každý den
 • rychlé a levné návody

 • nic mě nenapadá

Čerstvá hodnocení Alena Thomas: Děláme si to doma sami

 • 5

Pavča, 11. července 2014

 • supr návod na levné a přitom ekologické přípravky,které se používají každý den

supr návod na levné a přitom ekologické přípravky,které se používají každý den


Specifikace Alena Thomas: Děláme si to doma sami

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 319 Kč

Doma se dá vyrobit téměř všechno, od luxusní pěsticí kosmetiky přes léčivé extrakty k prevenci běžných neduhů až po čisticí prostředky pro domácnost, které překvapí svým jednoduchým složením a zároveň nekompromisním účinkem. ... a dál?

Produkt Alena Thomas: Děláme si to doma sami

Alena Thomas: Děláme si to doma sami - parametry

Název produktu: Alena Thomas: Děláme si to doma sami
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 319 Kč
Maximální cena: 369 Kč
Ušetríte až: 50 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 15 x
Hodnocení:
 • 4
Podrobný popis:

Autor : Alena Thomas, Doma se dá vyrobit téměř všechno, od luxusní pěsticí kosmetiky přes léčivé extrakty k prevenci běžných neduhů až po čisticí prostředky pro domácnost, které překvapí svým jednoduchým složením a zároveň nekompromisním účinkem. Umět si něco vyrobit sám a nebýt tak odkázán na regály supermarketů je povznášející pocit. Nemuset luštit drobné písmo, za kterým se na etiketách často skrývá výbava průměrné chemické laboratoře (nehledě na to, že jen málokdo z nás tuší, k čemu je většina těch sulfátů a parabenů v našem denním krému dobrá) je úlevné, nejen pro duši, ale i pro pleť. A vědět, že tím vším něco děláme nejen pro sebe, ale třeba i pro životní prostředí, jež nezatěžujeme stále novými umělohmotnými obaly, které končí v popelnicích, a při tom navíc ještě ušetříme, je prostě příjemná přidaná hodnota. Trend biopotravin nás naučil, že se stále častěji zajímáme o to, co za nechtěná aditiva do sebe s běžným jídlem dostáváme. Že je ale kupovaná kosmetika chemickým koktejlem, který bez zaváhání nanášíme na celé tělo nejen sobě, ale i dětem, to už naší pozornosti často uniká. Vědět, k čemu slouží například sodium lauryl sulfate a sodium laureth sulfate, přesahuje znalosti malého chemika. Ale skutečnost, že mohou způsobovat podráždění pokožky a zhoršení kožních problémů, doslova na vlastní kůži zakusilo už mnoho lidí. Biokosmetika se dá samozřejmě koupit, jako skoro všechno, ale stejně jako je vaše vlastní mrkev ze zahrádky lepší a rozhodně levnější než ta bio z chladicího boxu, tak i domácí pleťová voda bez jediného zbytečného přídavku připravená doslova za pět minut vykoná lepší službu, a to za zlomek pořizovací ceny dostupných značkových bioproduktů. Kniha Děláme si to doma sami byla nominována na cenu Český bestseller za rok 2014 v kategorii Zdraví a životní styl. Druh sortimentu : Kniha, Děláme si to doma sami, Jazyk : Čeština, Počet stran : neuvedeno Domácí kosmetika, lékárna a drogerie… doma se dá zkrátka vyrobit téměř vše, když víte, jak na to! Rychlá, levná a zdravá očista těla, mysli i domácnosti. Původní česká sbírka více než stovky receptů, které budete chtít okamžitě vyzkoušet. Všechny ingredience jsou cenově dostupné, lze je u nás bez problémů sehnat a využijete je v mnoha variacích.


Recenze Alena Thomas: Děláme si to doma sami

Iva, 25. srpna 2015


PRO:   rychlé a levné návody
PROTI:   nic mě nenapadá

doporučuji
Hodnocení:
 • 5
Pomohlo Vám toto hodnocení? ANO | NE
Děkujeme, vaše hlasování bylo uloženo.

Pavča, 11. července 2014


PRO:   supr návod na levné a přitom ekologické přípravky,které se používají každý den

supr návod na levné a přitom ekologické přípravky,které se používají každý den
Hodnocení:
 • 5
Pomohlo Vám toto hodnocení? ANO | NE
Děkujeme, vaše hlasování bylo uloženo.

Přidat recenzi pro Alena Thomas: Děláme si to doma sami

 • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.