Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Alena Javůrková, Jaroslava Raudenská: Lékařská psychologie ve zdravotnictví

Učebnice/Odborná literatura

Alena Javůrková, Jaroslava Raudenská: Lékařská psychologie ve zdravotnictví

Hodnocení: 1x
  • 4

Lékařská psychologie ve zdravotnictví - Raudenská Jaroslava, Javůrková Alena. Vývoj vědy v posledních letech sice významně zlepšil možnosti, jak diagnostikovat a léčit choroby, ale přistupovat k nim jako k subjektivnímu ději přináší ještě vyšší procento úspěšnosti. Taková léčba předpokládá užití poznatků z ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 3.835
skladem

Jaké má kniha
Lékařská psychologie ve..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Alena Javůrková, Jaroslava Raudenská: Lékařská psychologie ve zdravotnictví koupíte i tady

Specifikace Alena Javůrková, Jaroslava Raudenská: Lékařská psychologie ve zdravotnictví

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 127 Kč

Lékařská psychologie ve zdravotnictví - Jaroslava Raudenská,Alena Javůrková Vývoj vědy v posledních letech sice významně zlepšil možnosti, jak diagnostikovat a léčit choroby, ale přistupovat k nim jako k subjektivnímu ději přináší ještě vyšší procento úspěšnosti. Taková léčba předpokládá užití poznatků z psychologie a na lékaře klade zvýšené nároky. Vztah lékaře a pacienta se v posledních letech změnil, což souvisí i s nárůstem chronických a civilizačních chorob. V zájmu úspěšnosti jejich léčby proto lékař více » ... a dál?

Produkt Alena Javůrková, Jaroslava Raudenská: Lékařská psychologie ve zdravotnictví

Alena Javůrková, Jaroslava Raudenská: Lékařská psychologie ve zdravotnictví - parametry

Název produktu: Alena Javůrková, Jaroslava Raudenská: Lékařská psychologie ve zdravotnictví
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 127 Kč
Maximální cena: 436 Kč
Ušetríte až: 309 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Lékařská psychologie ve zdravotnictví - Raudenská Jaroslava, Javůrková Alena. Vývoj vědy v posledních letech sice významně zlepšil možnosti, jak diagnostikovat a léčit choroby, ale přistupovat k nim jako k subjektivnímu ději přináší ještě vyšší procento úspěšnosti. Taková léčba předpokládá užití poznatků z psychologie a na lékaře klade zvýšené nároky. Vztah lékaře a pacienta se v posledních letech změnil, což souvisí i s nárůstem chronických a civilizačních chorob. V zájmu úspěšnosti jejich léčby proto lékař více usiluje o aktivní zapojení pacienta do celého procesu. Z autoritativní osobnosti (experta, který vydává instrukce) se v rámci biopsychosociálního pojetí léčby mění v koordinátora činnosti jednotlivých členů lékařského týmu. Kniha je určena studentům medicíny a lékařům v postgraduálním i celoživotním vzdělávání. Vhodná je i pro další členy týmu, kteří se podílejí na biopsychosociální léčbě: klinické psychology, psychiatry, zdravotní sestry, fyzioterapeuty, sociální pracovníky a duchovní. Lékařská psychologie ve zdravotnictví - Raudenská Jaroslava, Javůrková Alena od nakladatelství GRADA Publishing, a.s. v kategorii za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.