Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Alejandro A. Chafuen: Víra a svoboda

Učebnice/Odborná literatura

Alejandro A. Chafuen: Víra a svoboda

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Víra a svoboda - Alejandro A. Chafuen;Kolektiv;překlad Pavel Chalupníček. Alejandro Chafuen, známý americký filozof argentinského původu, se v knize zabývá vznikem a vývojem západní civilizace, přičemž ukazuje na skutečnou roli románského světa v 16. století a upozorňuje na podíl, který patří Španělsku a ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Víra a svoboda
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Alejandro A. Chafuen: Víra a svoboda koupíte i tady

Specifikace Alejandro A. Chafuen: Víra a svoboda

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 228 Kč

Alejandro Chafuen, známý americký filozof argentinského původu, se v knize Víra a svoboda zabývá vznikem a vývojem západní civilizace, přičemž ukazuje na skutečnou roli románského světa v 16. století ... a dál?

Produkt Alejandro A. Chafuen: Víra a svoboda

Alejandro A. Chafuen: Víra a svoboda - parametry

Název produktu: Alejandro A. Chafuen: Víra a svoboda
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 228 Kč
Maximální cena: 313 Kč
Ušetríte až: 85 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Víra a svoboda - Alejandro A. Chafuen;Kolektiv;překlad Pavel Chalupníček. Alejandro Chafuen, známý americký filozof argentinského původu, se v knize zabývá vznikem a vývojem západní civilizace, přičemž ukazuje na skutečnou roli románského světa v 16. století a upozorňuje na podíl, který patří Španělsku a jeho univerzitám, především univerzitě v Salamance a v Alcalá de Henares.Publikace se věnuje výkladu scholastického přístupu k ekonomii, rozebírá názory španělských scholastiků (Dominga de Soty, Luise de Moliny, Martína de Azpilcuety, Francisca de Vitorii a dalších) na soukromé vlastnictví, veřejné finance, mzdy, úročení, peníze, obchod atd. S odkazy na Aristotela, Tomáše Akvinského, Adama Smithe nebo Ludwiga von Misese aj. vedle četných faktů odhaluje mnohé nečekané souvislosti ve vývoji ekonomie.„Vydaní Chafuenova vynikajícího díla je významnou událostí v historiografii ekonomického myšlení. Chafuenovo jasně a kouzelně napsané dílo je nejkomplexnější analýzou ekonomie španělských scholastiků.“ (Murray N. Rothbard, ekonom, International Philosophical Quarterly)Kniha vznikla ve spolupráci s Liberálním institutem. Publikace: Víra a svoboda - Alejandro A. Chafuen;Kolektiv;překlad Pavel Chalupníček. Alejandro ChafuenWolters Kluwer 2011Kniha, čeština, 212 stran Autor knihy Alejandro Chafuen, Vydavatelstvo Wolters Kluwer


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.