MENU

Srovnání cen » Hobby, koníčky » Společenské hry » Deskové hry » Srovnání cen ALBI This War of Mine: V obležení

Deskové hry

ALBI This War of Mine: V obležení

Hodnocení: 1x
  • 4
EAN: 8590228044297

Celý Pogoren se chvěje strachem a napětím. Vojáci, okupující město, záhadně mizí. V opuštěných budovách se shromažďují jednotky milicionářů a ztrápení civilisté se připravují na nejhorší. Vypadá to, že se boje brzy rozhoří nanovo. Nikdo neví, kdo udeří první a mezinárodní mírové sbory se raději drží stranou. Na ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
doprava zdarma
skladem

Filtrovat: i

Doporučujeme ALBI This War of Mine: V obležení

Nejlevnější nabídky

Specifikace ALBI This War of Mine: V obležení

Kategorie Deskové hry
Výrobce ALBI
Nejnižší cena 889 Kč

Celý Pogoren se chvěje strachem a napětím. Vojáci, okupující město, záhadně mizí. V opuštěných budovách se shromažďují jednotky milicionářů a ztrápení civilisté se připravují na nejhorší. Vypadá to, že se boje brzy rozhoří nanovo. Nikdo neví, kdo udeří první a mezinárodní mírové sbory se raději drží stranou. Na ulicích přitom přibývá dětí, které kvůli hladu či násilí přišly o své rodiče. Jste ochotni riskovat své vlastní přežití, abyste jim pomohli? V rozšíření This War of Mine: V obležení se ocitnete přímo » ... a dál?

Produkt ALBI This War of Mine: V obležení

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranouALBI This War of Mine: V obležení - parametry

Název produktu: ALBI This War of Mine: V obležení
Výrobce: ALBI
Minimální cena: 889 Kč
Maximální cena: 1 860 Kč
Ušetríte až: 971 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Celý Pogoren se chvěje strachem a napětím. Vojáci, okupující město, záhadně mizí. V opuštěných budovách se shromažďují jednotky milicionářů a ztrápení civilisté se připravují na nejhorší. Vypadá to, že se boje brzy rozhoří nanovo. Nikdo neví, kdo udeří první a mezinárodní mírové sbory se raději drží stranou. Na ulicích přitom přibývá dětí, které kvůli hladu či násilí přišly o své rodiče. Jste ochotni riskovat své vlastní přežití, abyste jim pomohli? V rozšíření This War of Mine: V obležení se ocitnete přímo uprostřed bojů, které město zachvátily. Časy opatrného příměří jsou pryč – povstalci pronikli do Pogorenu a v posledním zoufalém pokusu se snaží města zmocnit. V průběhu tří napínavých dějství kampaně „Zoufalá naděje“ budete muset najít nejenom způsob jak přežít, ale také jak čelit brutalitě otevřeného konfliktu. Modul Sirotci, jehož hlavními aktéry jsou děti, jež přišly o své rodiny, naplno vyzkouší vaše schopnosti. Novými lokacemi pak můžete obohatit jakýkoli scénář či kampaň ze základní hry a jiných rozšíření. Jedná se pouze o rozšíření, pro hraní je nutné vlastnit základní hru This War of Mine. Hra This War of Mine: V obležení obsahuje: válečný deník, sv. II, 5 karet dějství, přehledovou kartu, 100 dalších karet, 57 žetonů, 6 plastových podstavců, 7 figurek, mapu města a pravidla. Strategická hra pro 1–6 hráčů, vhodné od 18 let , alespoň na 90 min hraní, je potřeba vlastnit původní hru . Toto rozšíření karetní hry This War of Mine je vhodné pro osoby od 18 let. Vydání V obležení přináší do základní hry velké vypětí, nové lokace a další obohacení stávajících scénářů. Příměří mizí a civilisté se opět připravují na nejhorší. Ve strategické hře This War of Mine: V obležení se povstalci snaží zmocnit města Poregonu ještě brutálnějším způsobem a hráči se dostávají do role sirotků. Hra pro jednoho až šest hráčů trvá více než 90 minut. Klíčové vlastnosti rozšíření hry This War of Mine: V obleženíRozšíření základní hry, které přináší velké vypětí, nové lokace a další obohacení stávajících scénářůPříměří mizí a civilisté se opět připravují na nejhoršíHráči se v rozšíření This War of Mine: V obležení dostávají do role sirotkůStrategická hra je vhodná pro osoby od 18 letThis War of Mine: V obležení je určeno pro 1 až 6 hráčůHra od Albi trvá nejméně 90 minutOb V obležení je druhé rozšíření pro deskovou hru This War of Mine, hru o boji o přežití s bohatým příběhem, ve městě roztrhaném válkou. Rozšíření obsahuje česká pravidla. Obsah balení: příběhová 3-aktová válečná kampaň obsahující: 750 nových scénářů, nový herní plán s mapou Pogorenu, nová pravidla, více než 50 nových tokenů nové karty s unikátním obsahem pro válečnou kampaň, stejně jako nové lokace, které vám nabízejí více možností při nočních průzkumech okolí modul sirotků se 2 miniaturami, akčními dětskými kartami a vybavením pro zajištění alespoň nějakého pocitu pohody dětem ve válečném městě 4 miniatury vojáků miniatura psa a karta tohoto zvířecího společníka, kterou můžete přidat do své skup


Recenze ALBI This War of Mine: V obležení

Přidáno: 6. března 2021

Přidat recenzi pro ALBI This War of Mine: V obležení

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Žádné podobné produkty nebyly nalezeny.

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.