MENU

Srovnání cen » Koníčky a outdoor » Společenské hry » Deskové hry » Srovnání cen Albi: Osadníci z Katanu JUNIOR

Deskové hry

Albi: Osadníci z Katanu JUNIOR

Hodnocení: 79x
  • 3.51899
EAN: 8590228090430

Zažijte 5 nových dobrodružství! Společenská hra Albi: Osadníci z Katanu JUNIOR nabízí nové scénáře a varianty vyústění. Sever Katanu očekává hojné stavební práce. Přes bláto a hluboké jámy je třeba dopravit sklo i mramor a vaši cestu navíc komplikují potulní barbaři. Na jihu zase zlobí nomádi. Východ hromadně osidlují nový obyvatelé katanské řeky. Budují mosty a rýžují pořádné bohatství. Vyberte si svůj osud a zažijte nový příběh, který zpestří legendární hru. více podrobností

Radost vám udělá:
  • 4.96636
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Srovnání cen Albi: Osadníci z Katanu JUNIOR

Albi: Osadníci z Katanu JUNIOR v kostce

Průměrné hodnocení

3,5
  • 3.51899

Na základě 79 hodnocení

71 % zákazníků vám produkt doporučuje

Pro a proti Albi: Osadníci z Katanu JUNIOR

  • strategická hra pro celou rodinu

Čerstvá hodnocení Albi: Osadníci z Katanu JUNIOR

  • 5

David, 20. srpna 2012

  • strategická hra pro celou rodinu

  • nic

Již klasika deskových her. Výborná zábava pro celou rodinu. Tříbí ekonomické smysly.


Specifikace Albi: Osadníci z Katanu JUNIOR

Kategorie Deskové hry
Výrobce ALBI
Nejnižší cena 499 Kč

Společenská hra s přenesením se do historie, do doby dobrodružných plaveb s objevením nového území. Tuto základní verzi hry mohou hrát až 4 hráči. Hráči jsou na herním plánu jsou přeneseni k vylodění na ostrově, kde mají možnost jeho osídlení v prvních osadách, možnost využití nerostného bohatství a možnost budování dalších vesnic a silnic. Vytvářejí obchodní aktivity s vlnou, cihlami, dřevem a dalšími potřebnými výdobytky. Nebezpečím je duch zlého černého piráta, který se pohybuje po ostrově a maří » ... a dál?

Produkt Albi: Osadníci z Katanu JUNIOR

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranouAlbi: Osadníci z Katanu JUNIOR - parametry

Název produktu: Albi: Osadníci z Katanu JUNIOR
Výrobce: ALBI
Minimální cena: 499 Kč
Maximální cena: 1 199 Kč
Ušetríte až: 700 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.52 bodů z 5
Počet hodnocení: 79 x
Hodnocení:
  • 3.51899
Podrobný popis:

Na severu Katanu se bude stavět. Po vytížených cestách se trmácejí soupravy vozů skrz bláto a hluboké díry. Na hrad, kde sídlí "katanská rada" se musí dovézt mramor a sklo. Jako vůdci karavany Vám není moc do smíchu, když potulní barbaři křižují Vaší cestu. Při příchodu k pobřeží vidíte, jsk k obloze stoupá tmavý dým. Loupeživí barbaři zase přepadli pobřežní města! Kam zmizeli stateční rytíři, kteří by se takové bandě postavili? A co se děje na jihu? Nepřichází tu zrovna jedna velbloudí karavana z pouště? To jsou nomádi, kteří přiváží potřebné zboží. aby ho vyměnili za bavlnu a obilí. Dejte si pozor, tyto karavany rozhodně něnchají Vaše osady žít v klidu! To ale není vše. Na východě osidlují ostatní osadníci katanské řeky, staví mosty a vydělávají velké peníze. Zakotvíte zde tedy nakonec jako "chudý osadník" na ztracené stezce? V jedné hře můžete zažít najednou 5 nových napínavých dobrodružství na Katanu. Navíc očekávejte 4 různé varianty, které hru ještě více zpestří. Jednou z nich jet aké "Katan pro dva". Kdo chce raději osidlovat ve dvou, může s touto variantou hrát nejen základní Osadníky z Katanu, ale také všechny scénáře a varianty z tohoto rozšíření. Toto rozšířeí není plnohodnotná hra! Je hratelné pouze se základní hrou Osadníci z Katanu. Toto rozšíření je možné použít i ke starší dřevěné edici.

Osadníci z Katanu jsou legendou ve světě deskových her, která si získala přízeň milionů hráčů po celém světě. A čím tato hra jednoznačně předčí jiné deskové hry? Především variabilitou herního plánu. Každá partie je jedinečná. Spolu s protihráči osidlujete ostrov Katan. Vítězem se stává hráč, který vybuduje nejmocnější osídlení. Neváhejte a pomocí promyšlené strategie ovládněte celý ostrov!

Představte si sami sebe ve věku objevů: vaše loď přistála po dlouhé a nebezpečné plavbě na pobřeží neobydleného ostrova. Je to ostrov Katan!Nejste ale jediným cestovatelem. Na pobřeží ostrova Katan přistáli i další neohrožení mořeplavci. Závod o nadvládu nad ostrovem právě začal!Muži a ženy z vaší expedice už objevili první dvě vesnice. Naštěstí je ostrov velmi bohatý na přírodní zdroje. Budujete silnice a také další vesnice, které se později rozrostou v města.Budete úspěšní v boji o to, kdo se stane vládcem Katanu? Klíčem k tomu je obchodování - některých surovin budete mít nadbytek, jiné vám budou chybět. Kamení za vlnu, obilí za dřevo. Obchodujete s tím co potřebujete, i s tím, co se právě nabízí.Dobře si rozmyslete, jaký bude váš další krok, postavte svoje vesnice na těch pravých místech a obchodujte tak chytře jak jen dokážete. Možná si vytvoříte slušné šance na výhru, nezapomeňte ale, že vaši spoluhráči také nejsou žádní hlupáci.Když se tím vším budete řídit, kdo ví - možná právě vy budete příštím vládcem ostrova Katan!Osadníci z Katanu znamenali přelom v novodobé historii stolních her. Nejen, že jsou hrou chytrou i vtipnou zároveň. Díky variabilnímu hernímu plánu, který pro každou partii sestaví jinak, se hr


Recenze Albi: Osadníci z Katanu JUNIOR

Přidáno: 9. května 2019

Přidáno: 14. prosince 2018

Přidáno: 18. října 2016

David, 20. srpna 2012


PRO:   strategická hra pro celou rodinu
PROTI:   nic

Již klasika deskových her. Výborná zábava pro celou rodinu. Tříbí ekonomické smysly.
Hodnocení:
  • 5
Pomohlo Vám toto hodnocení? ANO | NE
Děkujeme, vaše hlasování bylo uloženo.

Přidat recenzi pro Albi: Osadníci z Katanu JUNIOR

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Albi: Nevinné hrátky pro dva

Albi: Nevinné hrátky pro dva

Nevinné hrátky pro 2 je erotická hra pro odvážné dvojice. Hledáte inspiraci pro zpestření svého intimního života? Jste k sobě otevření a nebojíte se v sexu experimentovat? Pak je tato erotická hra právě pro vás a nezáleží na tom, zda jste spolu několik »

od 499 Kč

v 16 obchodech

Albi Poker deluxe

Albi Poker deluxe

Sada na poker pro vášnivé hráče!Zábava na pokraji hazardu, vášeň, životní styl, to vše je poker. Poker je jako stvořený pro každého, kdo miluje risk a dokáže předvídat soupeřovy reakce. Nezbytný při hře je "poker face", to znamená s klidnou tváří »

od 499 Kč

v 14 obchodech

Albi: Hra o manželství

Albi: Hra o manželství

Hra o manželství je zábavná hra pro páry a přinese Vám pár odpovědí na to, jak dobře znáte svého partnera či partnerku, jaké oblíbené jídlo má rád či ráda apd... Hra o manželství vám přináší dohromady 675 otázek, včetně vtipného »

od 425 Kč

v 18 obchodech

Albi: Osadníci z Katanu JUNIOR

Albi: Osadníci z Katanu JUNIOR

Na severu Katanu se bude stavět. Po vytížených cestách se trmácejí soupravy vozů skrz bláto a hluboké díry. Na hrad, kde sídlí "katanská rada" se musí dovézt mramor a sklo. Jako vůdci karavany Vám není moc do smíchu, když potulní barbaři křižují Vaší »

od 499 Kč

v 21 obchodech

Albi: Osadníci - Města a rytíři

Albi: Osadníci - Města a rytíři

Rozšíření k základní hře Osadníci z Katanu. Všechna rozšíření jsou samostatně nehratelná. Ve spojení se základní hrou nabízí celou řadu nových scénářů a herních variant. K ostrovu se blíží nelítostní barbaři a drancují vše, co jim přijde pod ruku. Podaří »

od 749 Kč

v 8 obchodech

Albi: Osadníci - rozšíření pro 5-6

Albi: Osadníci - rozšíření pro 5-6

S touto doplňkovou sadou můžete hrát Osadníky z Katanu také v pěti nebo šesti hráčích. Pravidla jsou stejná jako při hře ve 3-4 hráčích, ale stavět můžete kdykoli v průběhu hry (nemusíte čekat na to, až přijdete na řadu). Tato sada tedy obsahuje další »

od 389 Kč

v 10 obchodech

MINDOK Time´s Up Junior

MINDOK Time´s Up Junior

Společenská hra pro 2–12 hráčů, doporučený věk od 4 let, alespoň na 20 min hraní, česká lokalizace . Kooperativní verze oblíbené společenské hry Time´s Up je speciálně uzpůsobena malým dětem od 4 let, které ještě neumějí číst. Připravte se na kupu »

od 449 Kč

v 11 obchodech

MINDOK Doba kamenná – Junior

MINDOK Doba kamenná – Junior

Autor: Marco TeubnerNáročnost: 1.15 / 5Hodnocení BoardGameGeek: 6.7/10 (1 558 hráčů) V době kamenné se život lidí velmi lišil od toho dnešního. Lidé museli pilně pracovat, aby si postavili skromné chýše. Jídlo si lovili, nebo sbírali bobule a houby. Své »

od 529 Kč

v 16 obchodech

ALBI Catan - Kupci a barbaři 5-6 hráčů

ALBI Catan - Kupci a barbaři 5-6 hráčů

Na severu Katanu se bude stavět. Po vytížených cestách se trmácejí soupravy vozů skrz bláto a hluboké díry. Na hrad, kde sídlí "katanská rada" se musí dovézt mramor a sklo. Jako vůdci karavany vám není moc do smíchu, když potulní »

od 464 Kč

v 9 obchodech

Albi: Osadníci - rychlá karetní hra

Albi: Osadníci - rychlá karetní hra

Osadníci z Katanu - Rychlá karetní hra je svižná hra s novými dobrodružstvími z ostrova Katan. Na Katanu se nikdy nestavělo tak rychle jako teď. Vesnice rostou jako houby po dešti a co chvíli vznikne nové město. Kdo si nepospíší, může na ovládnutí »

od 268 Kč

v 6 obchodech

ALBI Osadníci Catan Kompakt

ALBI Osadníci Catan Kompakt

Hra ALBI Osadníci Catan Kompakt Ať už chcete hrát ve vlaku, na horách či na pikniku, díky chytrému kompaktnímu balení můžete mít Osadníky z Katanu vždy po ruce. Herní komponenty jsou stejné jako v klasické hře, liší se pouze zpracováním. vhodné »

od 589 Kč

v 11 obchodech

Albi Catan - Říše Inků

Albi Catan - Říše Inků

Albi - Catan - Říše Inků, 3 - 4 hráči, od 12 let Populární rodinná desková hra Catan - Osadníci z Katanu se rozrostla o samostatně hratelnou hru Říše »

od 869 Kč

v 5 obchodech

ALBI Catan - Námořníci 5-6 hráčů

ALBI Catan - Námořníci 5-6 hráčů

Rozšíření karetní hry pro 5–6 hráčů, vhodné od 10 let, alespoň na 90 min hraní . Vlastníte základní karetní hru Catan a rozšíření Námořníci, ale rádi byste si hru zahráli ve více jak 4 lidech? Využijte rozšíření této hry Catan - Námořníci, s nímž si hru »

od 464 Kč

v 11 obchodech

Piatnik Activity Original Legend

Piatnik Activity Original Legend

Activity je jedna z nejoblíbenějších a nejzábavnějších rodinných společenských her Activity je jedna z nejoblíbenějších a nejzábavnějších rodinných společenských her. Chcete-li popojít figurkou po herním plánu, musíte spoluhráčům hry Activity do časového »

od 509 Kč

v 18 obchodech

ADC Blackfire Dixit: Základní hra

ADC Blackfire Dixit: Základní hra

Ve hře Dixit se stanete vypravěčem a budete vymýšlet vlastní příběhy. Na začátku hry dostane každý hráč do ruky několik obrázkových karet. Ty jsou poměrně nezvyklé, obrázky jsou velice různorodé a netradičně zpracované. Jeden z hráčů se stane vypravěčem – »

od 639 Kč

v 7 obchodech

Albi: Osadníci - Námořníci

Albi: Osadníci - Námořníci

Osadníci z Katanu - rozšíření Námořníci, 3 - 4 hráči, od 10 let Hra má nový design. Vítr napíná plachty a před vámi se rozprostírá širé moře. Ke stavbě lodi potřebujete dřevo a vlnu. Lodě se mísťují stejně jako silnice na spojnici dvou šestihranných polí. »

od 799 Kč

ve 3 obchodech

ALBI Catan - Big Box - druhá edice

ALBI Catan - Big Box - druhá edice

Catan - Big box v druhé edici je tu pro všechny nadšené fanoušky ostrova Katan. Společenská hra Catan - Big box obsahuje mnoho herního materiálu a to - základní deskovou hru Catan - Osadníci z Katanu, rozšíření pro 5-6 hráčů, oboustranný herní plán s »

od 1 698 Kč

v 1 obchodě

Albi: Osadníci - Zámořské objevy

Albi: Osadníci - Zámořské objevy

  Naložte lodě, napněte plachty a vydejte se na moře. Objevte zámořské kraje, které oplývají bohatstvím a obchodují se vzácným kořením. Pirátská loď na pravoboku! Vypořádáte se s nebezpečnými piráty? Nové země přináší i nové obchodní možnosti. Vydělejte »

od 799 Kč

v 1 obchodě

Albi Catan - Big Box

Albi Catan - Big Box

Autor: Klaus TeuberNáročnost: 2.0 / 5Hodnocení BoardGameGeek: 7.8/10 (130 hráčů)Catan - Big box je tu pro všechny nadšené fanoušky ostrova Katan. Společenská hra Catan - Big box obsahuje mnoho herního materiálu a to - základní deskovou hru Catan - »

od 1 499 Kč

v 1 obchodě

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2020 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.