MENU

Srovnání cen » Hobby, koníčky » Společenské hry » Ostatní z kategorie společenské hry » Srovnání cen Albi Párty kostky

Ostatní z kategorie společenské hry

Albi Párty kostky

Hodnocení: 1x
  • 5
EAN: 8590228027306

Společenská hra , doporučený věk od 18 let . Společenská hra Párty kostky je vhodná pro 3 a více hráčů ve věku od 18 let a užijete si ji například s přáteli u piva. Poškádlete své protihráče a čekejte sladkou pomstu. Cílem hry je vyřadit všechny kolem stolu, zatímco dohazujete symboly na kostkách a zadáváte pikantní ...a dál?

Filtrovat: i

Doporučujeme Albi Párty kostky

Nejlevnější nabídky

Specifikace Albi Párty kostky

Kategorie Ostatní z kategorie společenské hry
Výrobce ALBI
Nejnižší cena 45 Kč
Věk od 14 let a více

Kostková párty hra pro dospěláky, kteří se nebojí škodit ostatním a unesou i odvetu. Až příště půjdete za kamarády na "jedno", vezměte s sebou i tyto kostky! Je to zaručená zábava až vám dojdou všechna témata. Cílem hry je vyřadit všechny okolo a nestát se tak slečinkou. Hráči dohazují jednotlivé symboly na kostkách, pijí, plní úkoly od ostatních, ale pozor! Z každého se v průběhu může stát slečinka! K této kostkocé hře potřebujete jen papír a tužku, tyto » ... a dál?

Produkt Albi Párty kostky

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranouNovinky z okolí


Albi Párty kostky - parametry

Název produktu: Albi Párty kostky
Výrobce: ALBI
Minimální cena: 45 Kč
Maximální cena: 115 Kč
Ušetríte až: 70 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 5
Věk od 14 let a více
Podrobný popis:

Společenská hra , doporučený věk od 18 let . Společenská hra Párty kostky je vhodná pro 3 a více hráčů ve věku od 18 let a užijete si ji například s přáteli u piva. Poškádlete své protihráče a čekejte sladkou pomstu. Cílem hry je vyřadit všechny kolem stolu, zatímco dohazujete symboly na kostkách a zadáváte pikantní úkoly. Kdo prohraje, je slečinka. Společenská hra Párty kostky je vhodná pro 3 a více hráčů ve věku od 18 let a užijete si ji například s přáteli u piva. Poškádlete své protihráče a čekejte sladkou pomstu. Cílem hry je vyřadit všechny kolem stolu, zatímco dohazujete symboly na kostkách a zadáváte pikantní úkoly. Kdo prohraje, je slečinka.Ke hře budete potřebovat už jen papír, tužku, něco na osvěžení a spoustu dobré nálady. Klíčové vlastnostiSpolečenská zábavná hraVhodná pro 3 a více hráčůVhodné pro osoby nad 18 letSoučástí balení jsou 3 kostky a pravidla Až příště půjdete za kamarády na "jedno", vezměte s sebou i tyto kostky! Je to zaručená zábava až vám dojdou všechna témata. Kostková párty hra pro dospěláky, kteří se nebojí škodit ostatním a unesou i odvetu. Až příště půjdete za kamarády na "jedno", vezměte s sebou i tyto kostky! Je to zaručená zábava až vám dojdou všechna témata. Cílem hry je vyřadit všechny okolo a nestát se tak slečinkou. Hráči dohazují jednotlivé symboly na kostkách, pijí, plní úkoly od ostatních, ale pozor! Z každého se v průběhu může stát slečinka! K této kostkové hře potřebujete jen papír a tužku, tyto kostky, lahodné pivo a skvělé přátele! Jaká je hlavní výhoda této hry? Hodně zábavy za málo peněz! A kostky se vám navíc vejdou i do kapsy kalhot. Hra obsahuje: 3 kostky a pravidla. Počet hráčů 3+, doba hraní 15+, věk 18+ Albi Párty kostky 3 ks Společenská hra pro dospělé, která nabízí veselou zábavu s kostkami. Úkolem hráčů je použít kostky mající tři opakující se strany a dohazovat 3 stejné symboly, kromě symbolu pití. Hráči si tak mohou vyzkoušet, jak jim to s touto žertovnou hrou půjde bez pití. Obsah balení: 3 kostky v blistru

Kupte si nespotané laškování a zahrejte si! Vhodné pro hráče od 18 let

Materiál: plast Hledáte nějakou rychlou hru, kterou vezmete s sebou do hospody, nebo na cesty s kamarády a výborně se u ní pobavíte a popijete? Párty kostky jsou jasnou volbou. Snažíte se dohazovat 3 stejné symboly. Dejte protihráči úkol a pěkně mu to nandejte. Nebojte, on vám to vzápětí vrátí. Vydržte až do konce a zachovejte si důstojnost.


Přidat recenzi pro Albi Párty kostky

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.