Srovnání cen » Koníčky a outdoor » Společenské hry » Deskové hry » Srovnání cen Albi: Dřevěné kuželky Molkky

Deskové hry

Albi: Dřevěné kuželky Molkky

Hodnocení: 24x
  • 3.875

Hru Mölkky znali už staří Vikingové, kteří se jí bavili hlavně ve Finsku. Odtud po staletích přichází na pulty obchodů. Albi - Dřevěné kuželky Molkky v nádherné krabici z finské borovice. Každá z dvanácti kuželek má na výšku 15 cm a průměr 5,5 cm. Před hrou se rozmístí dle návodu a potom už můžete ze vzdálenosti několika kroků házet dřevěným kolíkem stejné velikosti. Úkolem je zasáhnout co nejvíce válců. Hra je vhodná od 5 let a určená pro 2 a více hráčů. Pozor, bedýnka s kuželkami váží 4 kg! více podrobností

Radost vám udělá:
  • 4.33287
doprava zdarma
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Albi: Dřevěné kuželky Molkky koupíte i tady

Specifikace Albi: Dřevěné kuželky Molkky

Kategorie Deskové hry
Výrobce ALBI
Nejnižší cena 656 Kč

Herní set doporučený věk od 5 let. Dřevěné kuželky Molkky je luxusní sada kuželek, která je vhodná pro všechny dospělé a děti od 5 let věku. Tato mimořádná sada kuželek je vhodná k venkovnímu užití, je ideálním partnerem pro zábavná rodinná odpoledne. K vítězství potřebujete jen notnou dávku štěstí a přesné míření. Celá sada je vyrobená z kvalitního finského dřeva, které zaručuje stálobarevnost a dlouho trvanlivost. Hra je určená pro dva a více hráčů.Specifikace:Výrobek je vhodný pro děti od 5 let věku.Počet » ... a dál?

Produkt Albi: Dřevěné kuželky Molkky

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


Novinky z okolí


Albi: Dřevěné kuželky Molkky - parametry

Název produktu: Albi: Dřevěné kuželky Molkky
Výrobce: ALBI
Minimální cena: 656 Kč
Maximální cena: 899 Kč
Ušetríte až: 243 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.88 bodů z 5
Počet hodnocení: 24 x
Hodnocení:
  • 3.875
Podrobný popis:

Dřevěné kuželky Mölkky Velká venkovní hra Mölkky: kultovní vikinská hra pod širé nebe! Hra Mölkky je kolíková hra, která pochází z Finska. Je vhodná pro všechny věkové kategorie a lze ji hrát v libovolném počtu hráčů – čím více, tím lépe. Hráči hází házecím kolíkem Mölkky na ostatní očíslované kolíky. Body se v průběhu hry zapisují a sčítají.

Skvělá venkovní hra z Finska Mölkky je hra vhodná pro každého bez rozdílu věku, pohlaví a fyzické zdatnosti. Mölkky je vynikající způsob, jak poznat nové lidi nebo jak posilovat vztahy s rodinou, přáteli nebo spolupracovníky. Není potřeba žádné fyzické síly, úspěch je založen na kombinaci náhody a přesnosti házení. Vše, co potřebujete, je venkovní prostor - zahrada, park nebo trávník na návsi - pár přátel a sada kolíků Mölkky.   Pravidla jsou velmi jednoduchá a napínavá. Každá kuželka má svoje číslo a buď dostanete tolik bodů, kolik má sražená kuželka, nebo, pokud jich srazíte více, dostanete tolik bodů, kolik kuželek spadlo. Vítězí hráč, který jako první získá přesně 50 bodů. Pozor, kdybyste měli získat více než 50, klesá vaše skóre na polovinu, tj. 25 bodů!   Historie Mölkky Mölkky je původní finská kolíková hra, která pochází z jižní části Finska. Nápadně připomíná známou ruskou hru gorodki. Při hře Mölkky však není vyžadována vysoká fyzická zdatnost, jako je tomu u její starší alternativy gorodki.     Hra Mölkky je šetrná k životnímu prostředí Mölkky se vyrábí ručně ve Finsku z borovic, které pochází z lesů s certifikátem PEFC (trvale udržitelným způsobem obhospodařovatelé lesy). Mölkky je tedy ekologickým způsobem, jak si užít velkou zábavu pod širým nebem.   Mölkky a svět Mölkky dobývá celý svět! Kromě toho, že je nejrychleji prodávanou venkovní hrou v severských zemích, má Mölkky nadšené hráče po celém světě. Od roku 2004 se ve finském Lahti konají turnaje mistrovství světa.   Rozměr celého balení: 32 cm (šířka) × 19 cm (výška) × 22 cm (hloubka) Rozměr jednoho kolíku: výška 15 cm, průměr 5,5 cm Skvělá venkovní hra z Finska Mölkky je hra vhodná pro každého bez rozdílu věku, pohlaví a fyzické zdatnosti. Mölkky je vynikající způsob, jak poznat nové lidi nebo jak posilovat vztahy s rodinou, přáteli nebo spolupracovníky. Není potřeba žádné fyzické síly, úspěch je založen na kombinaci náhody a přesnosti házení. Vše, co potřebujete, je venkovní prostor - zahrada, park nebo trávník na návsi - pár přátel a sada kolíků Mölkky.   Pravidla jsou velmi jednoduchá a napínavá. Každá kuželka má svoje číslo a buď dostanete tolik bodů, kolik má sražená kuželka, nebo, pokud jich srazíte více, dostanete tolik bodů, kolik kuželek spadlo. Vítězí hráč, který jako první získá přesně 50 bodů. Pozor, kdybyste měli získat více než 50, klesá vaše skóre na polovinu, tj. 25 bodů!   Historie Mölkky Mölkky je původní finská kolíková hra, která pochází z jižní části Finska. Nápadně připomíná známou ruskou hru gorodki. Při hře Mölkky však není vyžadována vysoká fyzická z


V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2019 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.