MENU

Srovnání cen » Hobby, koníčky » Společenské hry » Deskové hry » Srovnání cen ALBI Charterstone - recharge pack

Deskové hry

ALBI Charterstone - recharge pack

Hodnocení: 1x
  • 5
EAN: 8590228035240

Společenská hra strategická pro 1–6 hráčů, vhodné od 14 let, alespoň na 60 min hraní, je potřeba vlastnit původní hru . Pro příznivce společenské hry Charterstone, kteří chtějí znovu prožít tuto napínavou a svižnou hru, je určen Charterstone - Recharge pack. Recharge pack obsahuje právě ty součásti hry, které se při ...a dál?

Filtrovat: i

Doporučujeme ALBI Charterstone - recharge pack

Specifikace ALBI Charterstone - recharge pack

Kategorie Deskové hry
Výrobce ALBI
Nejnižší cena 399 Kč
Počet hráčů 1 - 6
Věk od 14 let a více

Recharge pack obsahuje ty komponenty ze hry Charterstone, které se během hry nevratně mění - zejména tedy karty budov (které se lepí na herní plán) a příběhové karty. S pomocí Recharge packu lze znovu odehrát kampaň Charterstone - k tomu poslouží druhá strana herního plánu. Hra Charterstone - recharge pack obsahuje: 300 karet a další komponenty. Samostatně nehratelné. Hra je v angličtině. Nebezpečí udušení. Nevhodné pro děti » ... a dál?

Produkt ALBI Charterstone - recharge pack

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranouNovinky z okolí


ALBI Charterstone - recharge pack - parametry

Název produktu: ALBI Charterstone - recharge pack
Výrobce: ALBI
Minimální cena: 399 Kč
Maximální cena: 529 Kč
Ušetríte až: 130 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 5
Počet hráčů 1 - 6
Věk od 14 let a více
Podrobný popis:

Společenská hra strategická pro 1–6 hráčů, vhodné od 14 let, alespoň na 60 min hraní, je potřeba vlastnit původní hru . Pro příznivce společenské hry Charterstone, kteří chtějí znovu prožít tuto napínavou a svižnou hru, je určen Charterstone - Recharge pack. Recharge pack obsahuje právě ty součásti hry, které se při ní nevratně spotřebovávají, jako například karty budov, které se lepí na hrací plán a příběhové karty. Díky Recharge packu můžete znovu rozehrát hru Charterstone na druhé straně herního plánu. Nové komponenty z Recharge packu, které nahradili ty spotřebované v první kampani jsou opět hratelné spolu s nezměněnými komponenty základní hry jako jsou dřevěné suroviny, figurky a kovové mince. Společenská hra Charterstone je určena pro větší děti od 14 let. Klíčové vlastnosti hry Charterstone - Recharge packRecharge pack je určen pro fanoušky hry ChartestoneRecharge pack obsahuje součásti hry, které se v první kampani spotřebovávajíMožnost hrát hru na druhé straně herní Recharge pack obsahuje ty komponenty ze hry Charterstone, které se během hry nevratně mění - zejména tedy karty budov (které se lepí na herní plán) a příběhové karty. S pomocí Recharge packu lze znovu odehrát kampaň Charterstone - k tomu poslouží druhá strana herního plánu. Hra Charterstone - recharge pack obsahuje: 300 karet a další komponenty. Samostatně nehratelné. Hra je v angličtině. Nebezpečí udušení. Nevhodné pro děti mladší 36 měsíců. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty nebo vdechnuty. Obal není hračka, před použitím hračky ho odstraňte z dosahu dítěte, může způsobit zadušení. Dohráli jste kampaň Charterstone a chcete ji prožít znovu? Ukázat hru krok za krokem dalším hráčům? S Recharge Packem můžete kampaň rozjet nanovo! Charterstone: Recharge Pack (české vydání) obsahuje herní komponenty pro druhou kampaň soutěživé hry Charterstone. Tato sada obsahuje všechny komponenty, které byly trvale změněny během první kampaně, zatímco hráči mohou používat nezměněné komponenty, jako jsou dřevěné zdroje, meeply a kovové mince. Rozšíření obsahuje česká pravidla. Odkazy video (česky) Nadchla vás strategická hra Charterstone tak, že si ji chcete zahrát znovu?


Recenze ALBI Charterstone - recharge pack

Přidáno: 21. ledna 2020

Přidáno: 19. září 2019

Přidat recenzi pro ALBI Charterstone - recharge pack

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

ALBI Charterstone

ALBI Charterstone

Vybudujte novou osadu a získejte si slávu a vděčnost Nehynoucího krále! Charterstone je strategická hra, jako žádná jiná - během hraní se rozvíjí a proměňuje, a přitom zůstává svižnou a napínavou. Vybudujte novou osadu a získejte si slávu a vděčnost »

od 1 179 Kč

v 1 obchodě

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.