Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Alan Bubler, Christopher Knihgt: Kdo postavil Měsíc?

Knihy naučná literatura

Alan Bubler, Christopher Knihgt: Kdo postavil Měsíc?

Hodnocení: 1x
  • 4

Měsíc mate vědce už dlouho. Neřídí se známými zákony astrofyziky a neexistuje teorie o jeho původu, která by dokázala vysvětlit známé skutečnosti. Vlastně by tu vůbec neměl být. Když zkoumali dávný geometrický systém a měrnou soustavu z doby kamenné, kterou zmiňují ve své předchozí knize Civilzation One, autoři ke ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Kdo postavil Měsíc?
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Alan Bubler, Christopher Knihgt: Kdo postavil Měsíc? koupíte i tady

Specifikace Alan Bubler, Christopher Knihgt: Kdo postavil Měsíc?

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 239 Kč

Po tisíciletí je Měsíc předmětem respektu a zájmu lidských bytostí po celé planetě. Přesto dosud neexistuje taková teorie jeho původu, která by vysvětlila veškerá známá fakta - například že obíhá přes ... a dál?

Produkt Alan Bubler, Christopher Knihgt: Kdo postavil Měsíc?

Alan Bubler, Christopher Knihgt: Kdo postavil Měsíc? - parametry

Název produktu: Alan Bubler, Christopher Knihgt: Kdo postavil Měsíc?
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 239 Kč
Maximální cena: 284 Kč
Ušetríte až: 45 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Měsíc mate vědce už dlouho. Neřídí se známými zákony astrofyziky a neexistuje teorie o jeho původu, která by dokázala vysvětlit známé skutečnosti. Vlastně by tu vůbec neměl být.

Když zkoumali dávný geometrický systém a měrnou soustavu z doby kamenné, kterou zmiňují ve své předchozí knize Civilzation One, autoři ke svému překvapení zjistili, že všechno perfektně funguje také v případě Měsíce. Když se podívali na všechny důležité charakteristiky Měsíce, přišli na to, že existuje provázaná řada krásných celých čísel. Například Měsíc se otáčí rychlostí, která je přesně jednou setinou rychlosti otáčení Země kolem své osy; Měsíc je přesně 400krát menší než Slunce a je přesně 400krát blíže k Zemi. Také zjistili, že neobsahuje téměř žádné těžké kovy a nemá jádro. Ve skutečnosti mají mnozí odborníci podezření, že Měsíc je dutý. Kdyby Měsíc neexistoval, nebyli bychom ani my. Odborníci se shodují, že vyšší formy života se na Zemi mohly vyvinout jen proto, že Měsíc je přesně takový, jaký je, a díky tomu, kde je. Když se všechna fakta nezaujatě zhodnotí, je rázem neopodstatněné lpět na tom, že Měsíc je přirozený objekt. Jedinou otázkou zůstává, kdo ho postavil. Publikace: Kdo postavil Měsíc - Knight Christopher;Butler Alan. Po tisíciletí je Měsíc předmětem respektu a zájmu lidských bytostí

po celé planetě. Přesto dosud neexistuje taková teorie jeho původu,

která by vysvětlila veškerá známá fakta - například že obíhá přesně

jednou setinou rychlosti, jakou se otáčí Země, je přesně 400krát

menší než Slunce a přesně 400krát blíže k Zemi, neobsahuje téměř

žádné těžké kovy a nemá jádro. Odborníci se nyní shodují na tom, že

vyšší životní formy se mohly vyvinut na Zemi jen díky tomu, že

Měsíc je přesně to, co je, a přesně tam, kde je! Po přezkoumání

všech faktů se stává nesmyslné lpět na myšlence, že Měsíc je

přírodní objekt. Zůstává jediná otázka – kdo ho postavil? Publikace: Kdo postavil Měsíc - Knight Christopher;Butler Alan. Alan Butler; Christopher KnightKnižní klub 2014, edice ZáhadyKniha, čeština, 200 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.