Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Akropolis Sborník asociace učitelů češtiny jako cizího jazyka (AUČCJ) 2006-2007

Knihy

Akropolis Sborník asociace učitelů češtiny jako cizího jazyka (AUČCJ) 2006-2007

Hodnocení: 1x
  • 4

Sborník asociace učitelů češtiny jako cizího jazyka (AUČCJ) 2006-2007. V pořadí třetí sborník Asociace učitelů češtiny jako cizího jazyka mapuje setkání členů této organizace, které proběhlo v průběhu roku 2007, a úspěšně tak navazuje na předchozí dva ročníky. Přináší texty, které se zabývají teoretickými problémy ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Akropolis Sborník asociace učitelů češtiny jako cizího jazyka (AUČCJ) 2006-2007 koupíte i tady

Specifikace Akropolis Sborník asociace učitelů češtiny jako cizího jazyka (AUČCJ) 2006-2007

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 163 Kč

V pořadí třetí sborník Asociace učitelů češtiny jako cizího jazyka mapuje setkání členů této organizace, které proběhlo v průběhu roku 2007, a úspěšně tak navazuje na předchozí dva ročníky. Přináší te ... a dál?

Produkt Akropolis Sborník asociace učitelů češtiny jako cizího jazyka (AUČCJ) 2006-2007

Akropolis Sborník asociace učitelů češtiny jako cizího jazyka (AUČCJ) 2006-2007 - parametry

Název produktu: Akropolis Sborník asociace učitelů češtiny jako cizího jazyka (AUČCJ) 2006-2007
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 163 Kč
Maximální cena: 224 Kč
Ušetríte až: 61 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Sborník asociace učitelů češtiny jako cizího jazyka (AUČCJ) 2006-2007. V pořadí třetí sborník Asociace učitelů češtiny jako cizího jazyka mapuje setkání členů této organizace, které proběhlo v průběhu roku 2007, a úspěšně tak navazuje na předchozí dva ročníky. Přináší texty, které se zabývají teoretickými problémy výuky češtiny jako cizího jazyka, ale i množství praktických reflexí.Sborník je již tradičně rozčleněn do několika oddílů, kterým předchází cenná stať o autorském právu a jeho užití při výuce či při přípravě výukových materiálů. První část sborníku je věnována různorodým teoretickým otázkám, jako např. možnostem zjednodušení systému české deklinace pro potřeby cizojazyčných mluvčích, podobě mluvnické poučky v učebnicích češtiny pro cizince, využití dramatu jako výukové metody apod. Ve druhém oddílu jsou shromážděny příspěvky shrnující sociolingvistické poznatky související s výukou češtiny pro studenty z Rakouska, Švýcarska a Německa. Třetí část sborníku se věnuje dlouhodobě diskutovanému tématu ve výuce češtiny pro cizince - obecné češtině. Kromě teoretického příspěvku o roli obecné češtiny v mluvené a psané podobě jazyka jsou zde prezentovány praktické zkušenosti s uplatněním obecné češtiny ve výuce polských studentů. Čtvrtý oddíl shrnuje informace o zajímavých projektech týkajících se češtiny jako cizího jazyka a poskytuje i představu o projektové činnosti AUČCJ. Sborník asociace učitelů češtiny jako cizího jazyka (AUČCJ) 2006-2007 od nakladatelství Akropolis v kategorii | | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.