Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Akademické nakladatelství CERM Pístový motor - Studijní modul 16 - Josef Maršálek

Učebnice/Odborná literatura

Akademické nakladatelství CERM Pístový motor - Studijní modul 16 - Josef Maršálek

Hodnocení: 1x
  • 4

Ukážka z knihy: Letadlové motory, které se v současné době používají pro pohon dopravních letounů, můžeme podle jejich pracovního procesu rozdělit na motory turbinové a motory pístové. U obou těchto motorů je základem změna chemické energie, obsažené v palivu, na energii tepelnou, která se následně využije v další ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.85933

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Akademické nakladatelství CERM Pístový motor - Studijní modul 16 - Josef Maršálek

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 418 Kč

Ukážka z knihy: Letadlové motory, které se v současné době používají pro pohon dopravních letounů, můžeme podle jejich pracovního procesu rozdělit na motory turbinové a motory pístové. U obou těchto motorů je základem změna chemické energie, obsažené v palivu, na energii tepelnou, která se následně využije v další změně na energii mechanickou. Vlastní tahovou sílu, která se využívá k pohonu letounů, zajišťuje u pístových motorů vrtule, která urychluje proud vzduchu, obtékající motor... Z obsahu: Předmluva Základní » ... a dál?

Produkt Akademické nakladatelství CERM Pístový motor - Studijní modul 16 - Josef Maršálek

Akademické nakladatelství CERM Pístový motor - Studijní modul 16 - Josef Maršálek - parametry

Název produktu: Akademické nakladatelství CERM Pístový motor - Studijní modul 16 - Josef Maršálek
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 418 Kč
Maximální cena: 418 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Ukážka z knihy: Letadlové motory, které se v současné době používají pro pohon dopravních letounů, můžeme podle jejich pracovního procesu rozdělit na motory turbinové a motory pístové. U obou těchto motorů je základem změna chemické energie, obsažené v palivu, na energii tepelnou, která se následně využije v další změně na energii mechanickou. Vlastní tahovou sílu, která se využívá k pohonu letounů, zajišťuje u pístových motorů vrtule, která urychluje proud vzduchu, obtékající motor... Z obsahu: Předmluva Základní pojmy Výkon motoru Konstrukce motoru Palivové soustavy motoru Startovací a zapalovací soustavy Nasávací, výfukové a chladící soustavy Přeplňování Maziva a paliva Mazací systémy Systémy indikace práce motoru Zástavba pohonné jednotky Sledování motoru a provoz na zemi Uskladnění a konzervace motoru Zkratky Kontrolní otázky k textu Literatura Příloha Pístový motor - Studijní modul 16 - Josef Maršálek od authora Josef Maršálek a nakladatelství v kategorii Knihy za skvělé ceny na e-shopu

Martinus.cz Slovník, nacházející inspiraci zejména v obecné

antropologii, filozofické antropologii, filosofii vědy, etice,

ekonomiii, sociologii, politologii, epistomologii, heuristice a v

dalších vědách, obsahuj


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.