Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Akademické nakladatelství CERM Automobily I. - Zdeněk Jan, Aleš Vémola, Bronislav Ždánský

Učebnice/Odborná literatura

Akademické nakladatelství CERM Automobily I. - Zdeněk Jan, Aleš Vémola, Bronislav Ždánský

Hodnocení: 1x
  • 4

Za pomoci pestré škály pravdivých příhod a studií zaměřených na konkrétní problémy vyvrací tato kniha obecně přijímanou představu, že pevně daný dení program, pořádek a soustavnost jsou klíčem k úspěchu. Na příkladech z oblasti podnikání, výchovy dětí, vaření, boje proti terorismu, maloobchodu, a dokonce i na příběhu ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Akademické nakladatelství CERM Automobily I. - Zdeněk Jan, Aleš Vémola, Bronislav Ždánský koupíte i tady

Specifikace Akademické nakladatelství CERM Automobily I. - Zdeněk Jan, Aleš Vémola, Bronislav Ždánský

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 353 Kč

Za pomoci pestré škály pravdivých příhod a studií zaměřených na konkrétní problémy vyvrací tato kniha obecně přijímanou představu, že pevně daný dení program, pořádek a soustavnost jsou klíčem k úspěc ... a dál?

Produkt Akademické nakladatelství CERM Automobily I. - Zdeněk Jan, Aleš Vémola, Bronislav Ždánský

Akademické nakladatelství CERM Automobily I. - Zdeněk Jan, Aleš Vémola, Bronislav Ždánský - parametry

Název produktu: Akademické nakladatelství CERM Automobily I. - Zdeněk Jan, Aleš Vémola, Bronislav Ždánský
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 353 Kč
Maximální cena: 400 Kč
Ušetríte až: 47 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Za pomoci pestré škály pravdivých příhod a studií zaměřených na konkrétní problémy vyvrací tato kniha obecně přijímanou představu, že pevně daný dení program, pořádek a soustavnost jsou klíčem k úspěchu. Na příkladech z oblasti podnikání, výchovy dětí, vaření, boje proti terorismu, maloobchodu, a dokonce i na příběhu závratné kariéry Arnolda Schwarzeneggera ukazují autoři Abrahamson a Freedman, že mírně neuspořádané systémy využívají zdroje efektivněji, dospívají k lepším řešením a dají se hůře rozvrátit než systémy důkladně uspořádané. První díl dvoudílné publikace, která přináší nejnovější poznatky z konstrukce vozidel zpracované předními zkušenými odborníky a pedagogy v oboru. Tento díl se zabývá jednak podvozkem, přičemž vychází z celkového členění automobilu a charakteristiky jeho jednotlivých částí kromě motoru, jednak spojkami, převodovkami, kloubovými hřídeli, rozvodovkami, pohonem a vůbec problematikou převodných ústrojí automobilu. Určeno studentům vysokých i středních škol. Autor knihy Jaromír Říha, Vydavatelstvo Cerm, Kniha,2003


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.