Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Akademické nakladatelství CERM Aerodynamika, konstrukce a systémy letadel - Studijní modul 13 - Slavomír Slavík a kol.

Učebnice/Odborná literatura

Akademické nakladatelství CERM Aerodynamika, konstrukce a systémy letadel - Studijní modul 13 - Slavomír Slavík a kol.

Hodnocení: 1x
  • 4

Tento učební text je zpracován především dle požadavků JAR-66. Osnova požadavků dle tohoto předpisu je však rozdělena a členěna jinak, než je ve většině případů z pedagogického hlediska obvyklé a tyto texty toto členění dle JAR-66 respektují. To má v některých případech za následek oddělení spolu souvisejících části ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Akademické nakladatelství CERM Aerodynamika, konstrukce a systémy letadel - Studijní modul 13 - Slavomír Slavík a kol. koupíte i tady

Specifikace Akademické nakladatelství CERM Aerodynamika, konstrukce a systémy letadel - Studijní modul 13 - Slavomír Slavík a kol.

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 480 Kč

Tento učební text je zpracován především dle požadavků JAR-66. Osnova požadavků dle tohoto předpisu je však rozdělena a členěna jinak, než je ve většině případů z pedagogického hlediska obvyklé a tyto ... a dál?

Produkt Akademické nakladatelství CERM Aerodynamika, konstrukce a systémy letadel - Studijní modul 13 - Slavomír Slavík a kol.

Akademické nakladatelství CERM Aerodynamika, konstrukce a systémy letadel - Studijní modul 13 - Slavomír Slavík a kol. - parametry

Název produktu: Akademické nakladatelství CERM Aerodynamika, konstrukce a systémy letadel - Studijní modul 13 - Slavomír Slavík a kol.
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 480 Kč
Maximální cena: 502 Kč
Ušetríte až: 22 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Tento učební text je zpracován především dle požadavků JAR-66. Osnova požadavků dle tohoto předpisu je však rozdělena a členěna jinak, než je ve většině případů z pedagogického hlediska obvyklé a tyto texty toto členění dle JAR-66 respektují. To má v některých případech za následek oddělení spolu souvisejících části do různych kapitol dle osnovy předpisu JAR-66. Součástmi této předmluvy jsou požadavky na základní znalosti, seznam studijních modulů a obsah studijního modulu "Aerodynamika, konstrukce a systémy letadel" dle předpisu JAR-66. S ohledem na to, že základním komunikačním jazykem v letectví je angličtina, byly ponechány u obrázků převzatých z anglických podkladů jejich originální legendy pro rozšíření znalosti odborné letecké anglické terminologie z této oblasti. Prof. Ing. Ludvík Kulčák, CSc. Aerodynamika, konstrukce a systémy letadel - Studijní modul 13 - Slavomír Slavík a kol. od authora Slavomír Slavík a kol. a nakladatelství v kategorii Knihy za skvělé ceny na e-shopu

Martinus.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.