Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Aisis Manuál k tréninku řeči lidského těla - Josef Valenta

Knihy

Aisis Manuál k tréninku řeči lidského těla - Josef Valenta

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace přináší informace o tom, jak lze zdokonalovat žáky, studenty i vzdělávající se dospělé v oblasti neverbální komunikace - důležitého tématu osobnostní a sociální výchovy. Obsahuje na 160 her a praktických cvičení pro trénink řeči těla, velmi podrobné přehledy cílů výuky neverbální komunikace, přehledy typů ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.78614

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Aisis Manuál k tréninku řeči lidského těla - Josef Valenta

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 167 Kč

Publikácia prináša informácie o tom, ako zdokonaľovať žiakov, študentov a vzdelávajúcich sa dospelých v oblasti neverbálnej komunikácie - dôležitej téme osobnostnej a sociálnej výchovy. Obsahuje na 16 ... a dál?

Produkt Aisis Manuál k tréninku řeči lidského těla - Josef Valenta

Aisis Manuál k tréninku řeči lidského těla - Josef Valenta - parametry

Název produktu: Aisis Manuál k tréninku řeči lidského těla - Josef Valenta
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 167 Kč
Maximální cena: 234 Kč
Ušetríte až: 67 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace přináší informace o tom, jak lze zdokonalovat žáky, studenty i vzdělávající se dospělé v oblasti neverbální komunikace - důležitého tématu osobnostní a sociální výchovy. Obsahuje na 160 her a praktických cvičení pro trénink řeči těla, velmi podrobné přehledy cílů výuky neverbální komunikace, přehledy typů metod (pantomimy, reálné situace, video-metody apod.) a popisy základních principů aktivní výuky tohoto tématu (jak formulovat instrukce, jak vést reflexe atd.). To vše na pozadí vybraných základních informací o podstatě lidského (tělově-komunikačního) chování, o chování autentickém i hraném, o znacích v řeči těla (mimické, gestické atd.). Publikace obsahuje i kapitolu o kompetencích pro vyučování řeči těla. Text je určen učitelům prvního stupně, občanské a rodinné výchovy, pedagogům osobnostní a sociální výchovy, dramatické výchovy, pedagogům volného času, sociálním pedagogům, lektorům vzdělávání dospělých apod. Manuál k tréninku řeči lidského těla - Josef Valenta od authora Josef

Valenta a nakladatelství v kategorii Knihy za skvělé ceny na e-shopu Martinus.cz Publikácia prináša informácie o tom, ako zdokonaľovať žiakov, študentov a vzdelávajúcich sa dospelých v oblasti neverbálnej komunikácie - dôležitej téme osobnostnej a sociálnej výchovy.

Obsahuje na 16 hier a praktických cvičení pre tréning reči tela, veľmi podrobné prehľady cieľov výuky neverbálnej komunikácie, prehľad typov metód (pantomímy, reálne situácie, video-metódy apod.) a popisy základných princípov aktívnej výuky tejto témy (ako formulovať inštrukcie, ako viesť reflexie atd.). To všetko na pozadí vybraných základných informácií o podstate ľudského správania, o chovaní autentickom i hranom, o znakoch v reči tela (mimické, gestické atd.). Publikácia obsahuje aj kapitolu o kompetenciách pre vyučovanie reči tela.

Text je určený učiteľom prvého stupňa, občianskej a rodinnej výchovy, pedagógom osobnostnej a sociálnej výchovy, dramatickej výchovy, pedagógom voľného času, sociálnym pedagógom, lektorom vzdelávania dospelých apod.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.