Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Ahn Do-hyun: Losos, který se odvážil vyskočit výš

Próza - beletrie

Ahn Do-hyun: Losos, který se odvážil vyskočit výš

Hodnocení: 1x
  • 4

Losos, který se odvážil vyskočit výš - Ahn Do-hyeon. Drobné dílko, poetická novela nebo, chcete-li, báje, je prací korejského básníka Ahn Do-Hyuna, jehož dílo bylo v Koreji oceněno mnoha významnými cenami.Losos, který se odvážil vyskočit výš je novela, báje o životě ryby, lososa, který prožije ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Ahn Do-hyun: Losos, který se odvážil vyskočit výš koupíte i tady

Specifikace Ahn Do-hyun: Losos, který se odvážil vyskočit výš

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 169 Kč

Drobné dílko, poetická novela nebo, chcete-li, báje, je prací korejského básníka Ahn Do-Hyuna, jehož dílo bylo v Koreji oceněno mnoha významnými cenami. Losos, který se odvážil vyskočit výš je novela, báje o životě ryby, lososa, který prožije většinu života v moři, a když dospěje, vypraví se proti proudu rodné řeky až k jejímu hornímu toku, do míst, kde se narodil. Losos, o němž příběh vypráví, je v mnoha ohledech výjimečný. Především je na rozdíl od většiny lososů stříbřitě zbarvený, tak odlišný od » ... a dál?

Produkt Ahn Do-hyun: Losos, který se odvážil vyskočit výš

Ahn Do-hyun: Losos, který se odvážil vyskočit výš - parametry

Název produktu: Ahn Do-hyun: Losos, který se odvážil vyskočit výš
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 169 Kč
Maximální cena: 199 Kč
Ušetríte až: 30 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Losos, který se odvážil vyskočit výš - Ahn Do-hyeon. Drobné dílko, poetická novela nebo, chcete-li, báje, je prací korejského básníka Ahn Do-Hyuna, jehož dílo bylo vKoreji oceněno mnoha významnými cenami.Losos, který se odvážil vyskočit výš je novela, báje oživotě ryby, lososa, který prožije většinu života vmoři, akdyž dospěje, vypraví se proti proudu rodné řeky až kjejímu hornímu toku, do míst, kde se narodil. Losos, oněmž příběh vypráví, je vmnoha ohledech výjimečný. Především je na rozdíl od většiny lososů stříbřitě zbarvený, tak odlišný od ostatních vhejnu. Je tak jiný, že mu ostatní lososi nedůvěřují aon se cítí osamělý anepochopený. Stejně jako život ostatních lososů je iživot Stříbrného lososa předurčený. Po narození se vypraví do moře, aby se vdospělosti vrátil zpátky do rodné řeky, našel si partnerku, založil nové pokolení azemřel. Vtom ale Stříbrný losos smysl života nenachází. Je odlišný nejen svým zjevem, ale také způsobem vnímání achápání světa. Klade si otázky ahledá odpovědi po hlubším významu společného soužití, lásky, života vůbec. Potřebuje kživotu snít amilovat. Zažívá každodenní rozčarování azklamání, přesto úporně hledá odpovědi na věčné otázky bytí, které nakonec nachází. Nachází je vlásce, snění, vpochopení apřekonání sebe sama. Příběh oStříbrném lososovi je podobenstvím onekonečné touze, snění, lásce aživotě vharmonii spřírodou iostatními. Losos, který se odvážil vyskočit výš - Ahn Do-hyeon od nakladatelství Omega v kategorii Beletrie | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Publikace: Losos, který se odvážil vyskočit výš - Ahn Do-hyun. Život lososa je poměrně předvídatelný: plavat proti proudu na

místo, kde se narodil, zplodit tam potomstvo a zemřít. Toto je však

příběh jedince, jehož stříbrné šupiny dávají jasně najevo, že se od

ostatních liší. Odváží se totiž překonat svůj osud. Je to příběh o

cestě k dospělosti a o spalujícím žáru lásky. Plavat proti proudu

totiž znamená vydat se za něčím, co bylo doposud tomuto lososovi

skryto – za svým snem. Konečně je tu první překlad této inspirativní moderní bajky o

hledání svobody a harmonie s přírodou. Harmonie, na kterou jsme buď

zapomněli, nebo jsme ji ztratili v chaosu každodenních starostí. Publikace: Losos, který se odvážil vyskočit výš - Ahn Do-hyun.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.