AGRO CS a.s. KRISTALON GOLD 0,5 kg
AGRO CS a.s. KRISTALON GOLD 0,5 kg

TOP 1 17. Nejprodávanější
AGRO CS a.s. KRISTALON GOLD 0,5 kg

od 119 Kč
Popis produktu Krystalické anorganické hnojivo Kristalon Gold obsahuje fosfor, důležitý prvek nejen pro tvorbu květů, ve formě snadno přijatelné pro všechny rostliny. Přípravek slouží pro výrobu hnojivové zálivky. Po rozmíchání ve vodě se 100 % rozpouští. K zalévání rostlin hnojným roztokem můžete použít konev, hadici, či zavlažovací systém. Dávkování Kristalon Gold se vždy odvíjí od příslušné plodiny, dále od jejího vzrůstu. Neméně důležitým…
potapnicek.cz
Za dopravu 98 Kč Skladem
135 Kč Do eshopu

Doporučujeme

Řadit dle

Jak vybíráme doporučené nabídky

Především pečlivě vážíme mezi cenou produktu, kvalitou a reputací eshopu.

Specifikace

Klíčové vlastnosti

Název produktu: AGRO CS a.s. KRISTALON GOLD 0,5 kg
Výrobce: AGRO CS
Minimální cena: 119 Kč
Maximální cena: 168 Kč
Ušetříte až: 49 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 0,00 bodů z 5
Hodnocení:
0

Popis produktu

Popis produktu

Krystalické anorganické hnojivo Kristalon Gold obsahuje fosfor, důležitý prvek nejen pro tvorbu květů, ve formě snadno přijatelné pro všechny rostliny. Přípravek slouží pro výrobu hnojivové zálivky. Po rozmíchání ve vodě se 100 % rozpouští.

K zalévání rostlin hnojným roztokem můžete použít konev, hadici, či zavlažovací systém. Dávkování Kristalon Gold se vždy odvíjí od příslušné plodiny, dále od jejího vzrůstu. Neméně důležitým faktorem je též aktuální stav rostliny. Roztok lze použít i pro přihnojení na list, nikdy však na přímém slunci. Díky obsahu všech základních živin (N, P, K) včetně mikroprvků je ideální volbou pro pravidelné přihnojení v období růstu.

Univerzální hnojivo Kristalon Gold je vhodné pro všechny druhy zeleniny, od plodové (rajčata, papriky, okurky) přes kořenovou (mrkev, petržel), cibulovou (cibule, česnek) až po brukvovitou (květák, kedlubny). Můžete jím přihnojit i drobné ovoce jako je angrešt, rybíz či jahody. Také je vhodné pro povzbuzení kvetení u okrasných rostlin.

Hnojivo Kristalon obsahuje aktivátor kvetení je prvek, jež dodává 75 % fosforu ve formě polyfosfátů, tedy pro rostliny přijatelnější a účinnější formě.

Hnojivo je vhodné pro

Hnojivo má univerzálnější použití, je vhodné zejména pro zeleninu (rajčata, papriky, okurky, mrkev, salát, petržel, cibuli, česnek, kedlubny, květák, kapustu, pór, brambory, celer, hrách, lilek, meloun aj.), drobné ovoce (angrešt, rybíz, maliny, révu, jahody aj.), i okrasné rostliny (růže, tulipány, muškáty, surfinie, floxy, pivoňky, okrasné dřeviny aj.).

Dávkování hnojiva kristalon gold

Do 10 l nádoby (konev) nasypejte 1 odměrku hnojiva (10 g), krátce zamíchejte. Přibližně po 30 sekundách je roztok připravený k použití. Zálivku opakujte 1x týdně, vždy na vlhký substrát. Hotový roztok můžete použít i k přihnojení na list. Dávkování je pouze orientační. Při volbě vhodné koncentrace roztoku vždy zohledňujte potřeby rostlin a půdy. Hnojení podle potřeby opakujte, není nutné dodržet interval jednou týdně.

Složení hnojiva kristalon Gold

Základní živiny: N-P-K (dusík-fosfor-draslík) v poměru: 18-6-19 + 24 S (síra)Mikroprvky: B, Mo, Fe, Cu, Mn, Zn (bór, molybden, železo, měď, mangan, zinek)

Mikroprvky slouží jako rostlinné „vitamíny“ pro výbornou kondici rostlin.

Doba použitelnosti hnojiva kristalon

ES hnojivo = neomezená exspirace produktu v originálním obalu

Balení

500 g hnojiva v HDPE sáčku. baleno v kartonové krabičce.

První pomoc při zasažení

Pokud se při práci s výrobkem objeví projevy, které je nutné řešit ve spolupráci s lékařem, informujte lékaře o názvu výrobku a o jeho dodavateli nebo poskytněte lékaři označení výrobku uvedené na obalu.

Při nadýchání: Vyvést na čerstvý vzduch.

Při styku s kůží: Odložit znečištěný oděv a ochranné pomůcky. Omýt velkým množstvím vody.

Při zasažení očí: Rozevřít oční víčka a vypláchnout velkým množstvím vody. Pokud by po výplachu očí přetrvávaly int

Recenze

Celkové hodnocení

0
0%
5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Váš názor nás zajímá!

Hodnocení je od spotřebitelů, kteří produkt zakoupili.