AEG sada nádobí A3SS
AEG sada nádobí A3SS

TOP 23
AEG sada nádobí A3SS

od 2 734 Kč
Nerezové hrnece a pánve na vaření Se sadou nádobí AEG o třech kusech můžete pozdvihnout chuť na novou úroveň. Sada poskytuje ty správné nástroje ke zvládnutí receptů, její součástí je jedna pánev na smažení (24 cm) a dva kastroly (16 cm, 20 cm). Poradí si s teplem z kterékoliv varné desky Pánve AEG lze používat na jakýchkoliv varných deskách, ať se jedná o indukční, sálavé či plynové. Povrch z nerezové oceli zajišťuje optimální rozvod tepla a…
Siko.cz
Za dopravu 99 Kč Skladem
2 734 Kč Do eshopu

Specifikace

Klíčové vlastnosti

Název produktu: AEG sada nádobí A3SS
Výrobce: AEG
Minimální cena: 2 734 Kč
Maximální cena: 3 199 Kč
Ušetříte až: 465 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 0,00 bodů z 5
Hodnocení:
0

Popis produktu

Nerezové hrnece a pánve na vaření

Se sadou nádobí AEG o třech kusech můžete pozdvihnout chuť na novou úroveň. Sada poskytuje ty správné nástroje ke zvládnutí receptů, její součástí je jedna pánev na smažení (24 cm) a dva kastroly (16 cm, 20 cm).

Poradí si s teplem z kterékoliv varné desky

Pánve AEG lze používat na jakýchkoliv varných deskách, ať se jedná o indukční, sálavé či plynové. Povrch z nerezové oceli zajišťuje optimální rozvod tepla a pokaždé jsou tak zaručeny dokonalé výsledky přípravy jídla.

Základ pro přípravu jídel vytříbené chuti

Teplo je do pánví AEG rozváděno efektivně. Silné dno pánve je stabilní a zajišťuje ještě lepší propojení s indukčními varnými deskami, takže teplo je po povrchu pánve rozváděno rovnoměrně.

Efektivní vaření i čištění

Díky povrchu pánve na smažení AEG nebude jídlo ulpívat na pánvi. Není zapotřebí více oleje nebo másla. Čištění pánve je s tímto povrchem účinnější. Žádné drhnutí, pouze dokonalá čistota.

Výhody

  • Pánve AEG lze používat na jakýchkoliv varných deskách, ať se jedná o indukční, sálavé či plynové. Povrch z nerezové oceli zajišťuje optimální rozvod tepla a pokaždé jsou tak zaručeny dokonalé výsledky přípravy jídla.
  • Teplo je do pánví AEG rozváděno efektivně. Silné dno pánve je stabilní a zajišťuje ještě lepší propojení s indukčními varnými deskami, takže teplo je po povrchu pánve rozváděno rovnoměrně.
  • Díky povrchu pánve na smažení AEG nebude jídlo ulpívat na pánvi. Není zapotřebí více oleje nebo másla. Čištění pánve je s tímto povrchem účinnější. Žádné drhnutí, pouze dokonalá čistota.

Specifikace
  • Číslo dílu: 9029798205
  • Typ spotřebiče: Trouby & Varné desky
  • Typ dílu: Příslušenství
  • Množství v balení: 1
  • Kód EAN: 7332543584062

Sada nádobí 2x kuch.hrnec s poklicí, 1x pánev, provedení nerez. Sada nádobí AEG A3SS Casserole set bude tím pravým společníkem ve vaší kuchyni. Je vyrobena z vysoce kvalitní nerezové oceli, která ideálně a rovnovměrně rozvádí teplo při vaření a zajišťuje tak pohodlnou přípravu jídla i skvělou výslednou chuť. Silné dno pánve je velmi stabilní a skvěle se propojuje s indukční varnou deskou, sadu nádobí AEG však můžete použít na jakoukoli varnou desku, ať už indukční, sálavou či plynovou. Díky speciálnímu povrchu pánve na ni při smažení neulpívá jídlo, nemusíte to tedy přehánět s tukem a pak oškrabávat zaschlé zbytky. Pánev se pohodlně čistí. Dopřejte si pohodlné vaření a skvělé jídlo ze sady nádobí AEG. Klíčové vlastnosti sady nádobí AEG A3SS Casserole setSada nádobí AEG pro příjemné vařeníVyrobena z vysoce kvalitní nerezové oceliNerez rovnoměrně rozvádí teplo při vařeníPohodlná příprava jídla a skvělá výsledná chuťSilné dno pánve pro větší stabili

Recenze

Celkové hodnocení

0
0%
5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Váš názor nás zajímá!

Hodnocení je od spotřebitelů, kteří produkt zakoupili.