AEG A9HL33
AEG A9HL33

TOP 18
AEG A9HL33

od 4 995 Kč
Vlastnosti produktu Díky grilu Plancha proměníte vaši varnou desku během chvíle na gril a získáte tak dokonalou chuť venkovního grilování po celý rok. Steaky ugrilované k dokonalosti, správně křupavý chřest a opražené mušle s křupavou kůrkou a měkkým vnitřkem, kdykoliv se vám zachce. Rychlé a rovnoměrné teplo Všechny přísady se grilují rovnoměrně, kamkoliv je umístíte, jelikož se teplo rozvádí rychle a po celé ploše grilu. Pokaždé tak…
Superspotrebice.cz
Doprava zdarma Skladem
4 995 Kč Do eshopu

Specifikace

Klíčové vlastnosti

Název produktu: AEG A9HL33
Výrobce: AEG
Minimální cena: 4 995 Kč
Maximální cena: 4 999 Kč
Ušetříte až: 4 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 0,00 bodů z 5
Hodnocení:
0

Popis produktu

Vlastnosti produktu

  • Díky grilu Plancha proměníte vaši varnou desku během chvíle na gril a získáte tak dokonalou chuť venkovního grilování po celý rok. Steaky ugrilované k dokonalosti, správně křupavý chřest a opražené mušle s křupavou kůrkou a měkkým vnitřkem, kdykoliv se vám zachce.
Rychlé a rovnoměrné teplo
  • Všechny přísady se grilují rovnoměrně, kamkoliv je umístíte, jelikož se teplo rozvádí rychle a po celé ploše grilu. Pokaždé tak dosáhnete skvělých výsledků.
Méně oleje, zdravější vaření
  • Lze použít méně oleje díky nepřilnavému povrchu, který vám nabízí zdravější jídlo bez kompromisů v jeho chuti a textuře.
Snadné čištění, účinné vaření
  • Nepřilnavý povrch velmi usnadňuje čištění, odstraňování zbytků a údržbu beze skvrn.
Funguje se všemi typy varných desek
  • Gril Plancha skvěle funguje s vaší indukční varnou deskou - ať je jakákoliv.
Parametry
  • Hmotnost: 5.01 kg
  • Výška: 5.9 cm
  • Šířka: 23.8 cm
Vratný zálohovaný obal: Počet ks v balení (ks): 1 Měrný počet kusů (ks): 1 GRILUJTE PO CELÝ ROK Díky grilu Plancha proměníte vaši varnou desku během chvíle na gril a získáte tak dokonalou chuť venkovního grilování po celý rok. Steaky ugrilované k dokonalosti, správně křupavý chřest a opražené mušle s křupavou kůrkou a měkkým vnitřkem, kdykoliv se vám zachce. RYCHLÉ A ROVNOMĚRNÉ TEPLO Všechny přísady se grilují rovnoměrně, kamkoliv je umístíte, jelikož se teplo rozvádí rychle a po celé ploše grilu. Pokaždé tak dosáhnete skvělých výsledků. MÉNĚ OLEJE, ZDRAVĚJŠÍ VAŘENÍ Lze použít méně oleje díky nepřilnavému povrchu, který vám nabízí zdravější jídlo bez kompromisů v jeho chuti a textuře. SNADNÉ ČIŠTĚNÍ, ÚČINNÉ VAŘENÍ Nepřilnavý povrch velmi usnadňuje čištění, odstraňování zbytků a údržbu beze skvrn. FUNGUJE SE VŠEMI TYPY VARNÝCH DESEK Gril Plancha skvěle funguje s vaší indukční varnou deskou - ať je jakákoliv. Rozměry výrobku: Hmotnost (kg): 5.000 Výška (cm): 5.90 Šířka (cm): 23.80 Hloubka (cm): 0.00 Rozměry balení: Hmotnost (kg): 6.100 Výška (cm): 2.50 Šířka (cm): 54.50 Hloubka (cm): 6.50

Recenze

Celkové hodnocení

0
0%
5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Váš názor nás zajímá!

Hodnocení je od spotřebitelů, kteří produkt zakoupili.