Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen ADC Blackfire Entertainment Asterion-Falešná apokalypsa

Knihy

ADC Blackfire Entertainment Asterion-Falešná apokalypsa

Hodnocení: 1x
  • 4

Magie, jedna z mocí světa, vždy fascinovala národy Asterionu. Zdála se být tak všemocná, tak lákavá, s její pomocí se dalo dokázat cokoliv. Ovšem každý, kdo se ponořil do jejího studia, velmi záhy zjistil, jak složitá a nevyzpytatelná může být. Ovládnout magii, donutit ji, aby sloužila mysli čaroděje, je věc nemožná. ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace ADC Blackfire Entertainment Asterion-Falešná apokalypsa

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 266 Kč

V pořadí čtvrtý tématický modul k Asterionu Falešná apokalypsa je zaměřený na magii (její čerpání a používání, způsoby sesílání kouzel a jiné projevy magie - magické anomálie, zřídla a talenty, stvořené artefakty, magické nemoci apod. - dále na magické instituce, magii různých ras a psioniku). 80 stran textu tvoří hlavní příručka, nový Klíč bytostí astrálních zaměřený na pomocníky magiců má 16 stran, dobrodružství pro DrD Čarodějův učeň 44 stran, a konečně aplikace pravidel DrD 1.6 má 24 stran (zaměřena na nové » ... a dál?

Produkt ADC Blackfire Entertainment Asterion-Falešná apokalypsa

ADC Blackfire Entertainment Asterion-Falešná apokalypsa - parametry

Název produktu: ADC Blackfire Entertainment Asterion-Falešná apokalypsa
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 266 Kč
Maximální cena: 266 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Magie, jedna z mocí světa, vždy fascinovala národy Asterionu. Zdála se být tak všemocná, tak lákavá, s její pomocí se dalo dokázat cokoliv. Ovšem každý, kdo se ponořil do jejího studia, velmi záhy zjistil, jak složitá a nevyzpytatelná může být. Ovládnout magii, donutit ji, aby sloužila mysli čaroděje, je věc nemožná. Existují jen různě dobří kouzelníci a čarodějky, kteří se dokáží naučit určité množství kouzel, ale podstatě magie nerozumí žádný z nich. Přesto se snaží posunout hranice poznání a zkušeností dál, aby vnesli alespoň trochu světla do neprobádaných končin panství magie. Způsobů, jak magii zkoumat, jak ji provozovat a získávat potřebnou energii k sesílání kouzel, je mnoho. V tomto modulu najdete popsány ty nejvýznamnější z nich a zmínky o těch méně používaných. Váš pohled na magii jako takovou i na to, jakým způsobem ji čarodějové praktikují, se změní. Šedý a vybledlý archetyp kouzelníka nahradí mnoho různorodých forem, navzájem odlišných a pestrých. Najdete zde popsané chování

magického pole, jeho anomálií, principy magických míst a aspekty života mágů ve společnosti. Významné místo v textu také zabírá pojednání o psionice, která stále víc a víc uchvacuje moc v Plaveně právě na úkor magie. Obsah: Hlavní text - 80 stran Pojednání o magii, jejích zákonech, možnostech a anomáliích. Informace o různých způsobech kouzlení a přístupu k magii, o čarodějích a jejich služebnících. Klíč bytostí astrálních - 16 stran Průvodce lovce přízraků po stvořeních Světa Stínového, věnovaný bytostem, které si kouzelníci přivolávají ze Stínového světa. Čarodějův učeň - 44 stran Dobrodružství pro DrD. Hlavní text (80 stran)

Vše o magii, o jejím čerpání a používání, způsoby sesílání kouzel a jiné projevy magie (magické anomálie, zřídla a talenty, stvořené artefakty, magické nemoci, apod.), magické instituce, magie různých ras, psionika, Pět ran krvavých (překlad části Proroctví pouštních elfů).

Klíč bytostí astrálních (16 stran)

Pomocníci magiků - 15 myšlenkových bytostí.

Čarodějův učeň (44 stran)

Dobrodružství pro DrD.

Aplikace pravidel DrD 1.6 (24 stran)

Nové povolání psionik, popis reálií z tohoto modulu pomocí pravidel Dračího doupěte.

Obal s černobílou mapou zahrady Univerzity magie v Albireu, barevným i černobílým plánkem věže mága Etuxberta a jejím popisem Modul pro Dračí doupě. Nutné vlastnit základní Asterion nebo Asterion: Čas Temna. DrD: Asterion-Faleš.apokalypsa - ADC Blackfire Entertainment - Jazyk: CZ - ISBN: 80-85979-42-X - Kniha


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.