Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Adam Janek, Olga Belyntseva: Učebnice současné ruštiny 1. díl

Knihy

Adam Janek, Olga Belyntseva: Učebnice současné ruštiny 1. díl

Hodnocení: 31x
  • 3.03226

Publikace: Učebnice současné ruštiny + mp3 - Olga Belyntseva;Adam Janek. Kniha vyšla rovněž ve verzi se 4 audio CD pod prodejním kódem KEJ105. Učebnice současné ruštiny, 1. díl, je určena všem zájemcům o získání základů ruského jazyka, je vhodná také pro samostudium. Tato učebnice vás na pozadí běžných životních ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.89176
skladem

Jaké má kniha
Učebnice současné rušti..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Adam Janek, Olga Belyntseva: Učebnice současné ruštiny 1. díl koupíte i tady

Specifikace Adam Janek, Olga Belyntseva: Učebnice současné ruštiny 1. díl

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 383 Kč

Tato kniha je určena všem zájemcům o získání základů ruského jazyka, je vhodná také pro samostudium. Seznámí vás na pozadí běžných životních situací s aktuální slovní zásobou a systematicky provede komplexní gramatikou ruského jazyka. ... a dál?

Produkt Adam Janek, Olga Belyntseva: Učebnice současné ruštiny 1. díl

Adam Janek, Olga Belyntseva: Učebnice současné ruštiny 1. díl - parametry

Název produktu: Adam Janek, Olga Belyntseva: Učebnice současné ruštiny 1. díl
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 383 Kč
Maximální cena: 549 Kč
Ušetríte až: 166 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.03 bodů z 5
Počet hodnocení: 31 x
Hodnocení:
  • 3.03226
Podrobný popis:

Publikace: Učebnice současné ruštiny + mp3 - Olga Belyntseva;Adam Janek. Kniha vyšla rovněž ve verzi se 4 audio CD pod prodejním kódem KEJ105. Učebnice současné ruštiny, 1. díl, je určena všem zájemcům o získání základů ruského jazyka, je vhodná také pro samostudium. Tato učebnice vás na pozadí běžných životních situací seznámí s aktuální slovní zásobou a systematicky provede komplexní gramatikou ruského jazyka tak, abyste se naučili aktivně komunikovat rusky slovem i písmem. Po zvládnutí prvního dílu dosáhnete úrovně B2-C1 evropského referenčního rámce. Každá kapitola obsahuje: - aktuální slovní zásobu a frazeologii - konverzační situace - přitažlivé úvodní texty - fotografie, ilustrace - různé druhy cvičení sloužící k důkladnému prověření a upevnění nové i dříve probrané gramatiky Na konci knihy naleznete: - přehled gramatiky - gramatický rejstřík - klíč ke cvičením - česko-ruský slovník - rusko-český slovník Nahrávka namluvená rodilými mluvčími napomůže utvrzení slovní zásoby a procvičení výslovnosti. Najdete zde všechny úvodní a kulturní texty a mnoho cvičení. mp3 s audionahrávkou v ceně! O autorech: Olga Belyntseva je absolventkou Filozofické fakulty Masarykovy univerzity v Brně. Vyučuje ruštinu v jazykových školách a věnuje se překladatelské činnosti. Pravidelně spolupracuje na audionosičích k publikacím v ruštině a je také odbornou korektorkou ruského jazyka. Zaměřuje se na specializovanou terminologii ruštiny ve sféře obchodu a managementu. Adam Janek je absolventem Filozofické fakulty Masarykovy univerzity v Brně. Vyučuje ruštinu v jazykových školách a zabývá se moderními učebními metodami a aktuálními problémy ve výuce ruského jazyka. Specializuje se také na odbornou lékařskou a sportovní terminologii v ruštině a věnuje se rovněž překladatelské činnosti. Publikace: Učebnice současné ruštiny + mp3 - Olga Belyntseva;Adam Janek. Učebnice je určena pro samouky, ale je také velmi dobrým materiálem pro výuku s učitelem na středních, vysokých a jazykových školách. Student si osvojí aktivní slovní zásobu současné ruštiny přes 3.000 slov. Kniha obsahuje srozumitelné vysvětlení gramatiky, cvičení, klíč a slovník. Seznámíte se v ní s ruskými reáliemi a kulturou, narazíte na různé životní situace. Součástí knihy je nahrávka namluvená rodilými mluvčími. autor: Adam Janek, Olga Belyntseva rozměr: 167 x 225 mm vazba: brožovaná lepená počet stránek: 560 určeno: jazyky pro samouky, jazykové učebnice Olga Belyntseva; Adam JanekVhodné i pro samoukyCPress 2009Kniha, čeština, 560 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.