Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Adam Hnojil: Nekonečné perspektivy

Knihy

Adam Hnojil: Nekonečné perspektivy

Hodnocení: 1x
  • 4

Nekonečné perspektivy – Krajina a veduty 19. století ze sbírky Patrika Šimona - Adam Hnojil . Kniha s rozsahem přes 350 vyobrazení je koncipována ve třech kapitolách. Od volné krajiny se postupně dostáváme k pohledům na rozmanité české hrady, zámky, lázně a města v symbolicky vrcholící vedutě Prahy coby caput regni. ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83649

Jaké má kniha
Nekonečné perspektivy
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Adam Hnojil: Nekonečné perspektivy

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 743 Kč

Publikace: Nekonečné perspektivy - Krajina a veduty 19. století ze sbírky Patrika Šimona - Adam Hnojil. Kniha s rozsahem přes 350 vyobrazení je koncipována ve třech kapitolách. Od volné krajiny se postupně dostáváme k pohledům na rozmanité české hrady, zámky, lázně a města v symbolicky vrcholící vedutě Prahy coby caput regni. Vedle notoricky známých grafických pohledů budou představena špičková díla zakladatelů české krajinářské školy v čele s Antonínem Balzerem, Antonínem Puchernou a Karlem Postlem či Antonínem » ... a dál?

Produkt Adam Hnojil: Nekonečné perspektivy

Adam Hnojil: Nekonečné perspektivy - parametry

Název produktu: Adam Hnojil: Nekonečné perspektivy
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 743 Kč
Maximální cena: 1 139 Kč
Ušetríte až: 396 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Nekonečné perspektivy – Krajina a veduty 19. století ze sbírky Patrika Šimona - Adam Hnojil . Kniha s rozsahem přes 350 vyobrazení je koncipována ve třech kapitolách. Od volné krajiny se postupně dostáváme k pohledům na rozmanité české hrady, zámky, lázně a města v symbolicky vrcholící vedutě Prahy coby caput regni. Vedle notoricky známých grafických pohledů budou představena špičková díla zakladatelů české krajinářské školy v čele s Antonínem Balzerem, Antonínem Puchernou a Karlem Postlem či Antonínem Mánesem. Mezi vrcholné ukázky lze počítat originály kreseb [1] a grafických listů Vincence Morstadta. Samotná publikace ve velkorysém formátu bude poprvé barevně reprodukovat cykly známých alb, které mají pro české krajinářství až ikonický charakter. Podobně jako umělci působící v Čechách nás zajímá také tvorba rakouských a německých malířů, ať už bezprostředně spjatých s česko-německým prostředím (např. Ernst Weichert [2]), tak těch, kteří zanechali své stopy provenienčně nebo přímo vlastním dílem u nás (např. Thomas Ender či Jakob Alt). Nekonečné perspektivy – Krajina a veduty 19. století ze sbírky Patrika Šimona - Adam Hnojil od nakladatelství Eminent v kategorii | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.