Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Abeceda mzdové účetní 2015

Učebnice/Odborná literatura

Abeceda mzdové účetní 2015

Hodnocení: 1x
  • 4

Tento bestseller vycházející již ve 25. vydání je svým rozsahem a způsobem zpracování zcela jedinečnou a nepostradatelnou pomůckou mzdových účetních a zároveň nejprodávanější publikací na trhu odborné literatury pro zaměstnance mzdových účtáren, personalistů apod. Mzdové účetnictví ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.89201
skladem

Jaké má kniha
Abeceda mzdové účetní 2..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Abeceda mzdové účetní 2015 koupíte i tady

Specifikace Abeceda mzdové účetní 2015

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 453 Kč

Bestseller Abeceda mzdové účetní, který je určen pracovníkům, jež se zabývají především mzdovou a personální agendou. ... a dál?

Produkt Abeceda mzdové účetní 2015

Abeceda mzdové účetní 2015 - parametry

Název produktu: Abeceda mzdové účetní 2015
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 453 Kč
Maximální cena: 593 Kč
Ušetríte až: 140 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Tento bestseller vycházející již ve 25. vydání je svým rozsahem a způsobem zpracování zcela jedinečnou a nepostradatelnou pomůckou mzdových účetních a zároveň nejprodávanější publikací na trhu odborné literatury pro zaměstnance mzdových účtáren, personalistů apod.

Mzdové účetnictví prakticky a přehledně od A do Z Srozumitelný výklad je doplněn desítkami praktických příkladů, vzory dokumentů, formuláři s ukázkou správného vyplnění a v neposlední řadě také odkazy na příslušná zákonná ustanovení, které nenarušují samotný výklad, ale jsou pro lepší přehlednost umístěny po stranách textu.

Přehled všech legislativních změn důležitých pro mzdovou účtárnu na jednom místě Abeceda mzdové účetní 2015 obsahuje všechny změny pro rok 2015, kterým je věnován podrobný výklad i praktické příklady. Od roku 2015 dochází k řadě změn například v oblasti pracovního práva (změny v oblasti srážek ze mzdy), daní z příjmů, zdravotního pojištění (například sčítání příjmů z dohod o provedení práce a dohod o pracovní činnosti, změny při odvodu pojistného z neplaceného volna nebo při neomluvené absenci, zrušení maximálního vyměřovacího základu), důchodového a sociálního pojištění (změny v procentní sazbě pojistného a v započitatelnosti příjmů do vyměřovacího základu, zrušení povinného elektronického podávání tiskopisů). Změny se dotknou i oblasti zaměstnávání cizinců podle zaměstnaneckých karet, započítávání dalších osob zdravotně postižených do náhradního plnění či nových příspěvků na zaměstnávání osob se zdravotním postižením. Dále se v závislosti na zvýšení průměrné mzdy mění redukční hranice pro výpočet náhrady mzdy za dobu pracovní neschopnosti a nemocenských dávek, nové jsou výpočty srážek ze mzdy či výše částek pro poskytování cestovních náhrad. Bestseller Abeceda mzdové účetní, který je určen pracovníkům, jež se zabývají především mzdovou a personální agendou.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.