Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Zuzana Vlasatá, Jakub Patočka: Žlutý baron

Knihy

Zuzana Vlasatá, Jakub Patočka: Žlutý baron

Hodnocení: 0x
  • 4

Andrej Babiš chce řídit stát jako firmu. Přinejmenším to tvrdí. Co to ale vlastně znamená? Jak srovnat politické heslo s realitou? To se rozhodli zjistit novináři Zuzana Vlasatá a Jakub Patočka. Vypravili se do Babišových firem. Navštívili Agra Jevišovice, Kostelecké uzeniny, hustopečský zemědělský podnik a drůběžárnu ve Vodňanech. Překvapivě zjistili, že má Andrej Babiš i výnosnější zdroje příjmů než údajně vzorně řízené firmy. Proč tedy vstoupil do politiky? To odhaluje kniha Žlutý baron. více podrobností

Radost vám udělá:
  • 3.14094
skladem

Jaké má kniha
Žlutý baron
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Zuzana Vlasatá, Jakub Patočka: Žlutý baron koupíte i tady

Specifikace Zuzana Vlasatá, Jakub Patočka: Žlutý baron

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 62 Kč

Kniha – autor Jakub Patočka; Zuzana Vlasatá, 168 stran, česky, brožovaná bez přebalu matná. Kniha Žlutý baron vypráví příběh pátrání dvou novinářů Deníku Referendum, Zuzany Vlasaté a Jakuba Patočky, po odpovědi na otázku, jaké jsou skutečné úmysly Andreje Babiše v politice. Vzali vážně jeho politická hesla a začali je poměřovat s realitou. Slogan „Řídit stát jako firmu“ je přivedl do Babišových firem: do Agra Jevišovice, do Kosteleckých uzenin, k hustopečskému zemědělskému podniku a do Vodňan, kde stojí slavná » ... a dál?

Produkt Zuzana Vlasatá, Jakub Patočka: Žlutý baron

Zuzana Vlasatá, Jakub Patočka: Žlutý baron - parametry

Název produktu: Zuzana Vlasatá, Jakub Patočka: Žlutý baron
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 62 Kč
Maximální cena: 100 Kč
Ušetríte až: 38 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 0 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Žlutý baron - Skutečný plán Andreje Babiše: Zřídit stát jako firmu - Jakub Patočka,Zuzana Vlasatá Kniha Žlutý baron vypráví příběh pátrání dvou novinářů Deníku Referendum, Zuzany Vlasaté a Jakuba Patočky, po odpovědi na otázku, jaké jsou skutečné úmysly Andreje Babiše v politice. Vzali vážně jeho politická hesla a začali je poměřovat s realitou. Slogan „Řídit stát jako firmu“ je přivedl do Babišových firem: do Agra Jevišovice, do Kosteleckých uzenin, k hustopečskému zemědělskému podniku a do Vodňan, kde stojí slavná drůbežárna. Jejich reportáže ukazují, že Andrej Babiš nevydělává na vzorovém řízení svých firem. Začali zkoumat, co mu tedy doopravdy přináší zisk. Tak se dostali k otázce, proč každý rok celá republika na jaře zežloutne záplavou řepkových polí. Autoři ukazují, že důvody Babišova angažmá v politice jsou rozhodně jiné a mnohem přízemnější, než jak je popisuje v rozhovorech pro své deníky Mladou frontu Dnes a Lidové noviny. Kniha je souborem čtivých reportáží a rozborů, s nimiž by se měl seznámit každý, ať už si myslí o československém „superoligarchovi“ cokoli. Vypráví nejen o Babišovi a jeho podnikání, ale také o strachu: celá řada vystupujících postav není v knize na vlastní přání jmenována. Z čeho a proč tu mají lidé dnes znovu takový strach? z kategorie Knihy | Odborná literatura | Společenské vědy | Politologie | Politika, Společnost | Česká a československá scéna od Referendum naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!

Publikace reportáží a rozborů je rozdělena do tří částí, které se postupně věnují řízení Babišových firem, obchodu s dotacemi, pomoci médií a kontrole nad státní správou. Představují zajímavou stránku Babiše jako podnikatele a politika a odhalují některé jeho pohnutky a skryté záměry. Kniha je určena čtenářům všech politických přesvědčení.


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.