Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Zuzana Uhde, Hana Hašková, Alena Křížková, Hana Maříková, Radka Dudová: Práce a péče

Knihy naučná literatura

Zuzana Uhde, Hana Hašková, Alena Křížková, Hana Maříková, Radka Dudová: Práce a péče

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Práce a péče - Proměny „rodičovské“ v České republice a kontext rodinné politiky Evropské unie - Radka Dudová;Hana Hašková;Alena Křížková;Hana Maříková;Zuzana Uhde. Péče a konkrétně péče o děti je v současné době velmi diskutované téma, a to jak v českém, tak v evropském kontextu. Tato kniha se tématu péče ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Zuzana Uhde, Hana Hašková, Alena Křížková, Hana Maříková, Radka Dudová: Práce a péče koupíte i tady

Specifikace Zuzana Uhde, Hana Hašková, Alena Křížková, Hana Maříková, Radka Dudová: Práce a péče

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 155 Kč

Péče a konkrétně péče o děti je v současné době velmi diskutované téma, a to jak v českém, tak v evropském kontextu. Tato kniha se tématu péče o děti věnuje z hlediska legislativního a institucionálního rámce podpory péče o děti a genderových důsledků současného společenského nastavení v České republice, jakož i v kontextu současného směrování politiky péče v jiných evropských zemích. Jejím cílem je především zprostředkování výsledků empirických výzkumů a analýz v této oblasti široké veřejnosti a upozornění na » ... a dál?

Produkt Zuzana Uhde, Hana Hašková, Alena Křížková, Hana Maříková, Radka Dudová: Práce a péče

Zuzana Uhde, Hana Hašková, Alena Křížková, Hana Maříková, Radka Dudová: Práce a péče - parametry

Název produktu: Zuzana Uhde, Hana Hašková, Alena Křížková, Hana Maříková, Radka Dudová: Práce a péče
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 155 Kč
Maximální cena: 240 Kč
Ušetríte až: 85 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Práce a péče - Proměny „rodičovské“ v České republice a kontext rodinné politiky Evropské unie - Radka Dudová;Hana Hašková;Alena Křížková;Hana Maříková;Zuzana Uhde. Péče a konkrétně péče o děti je v současné době velmi diskutované téma, a to jak v českém, tak v evropském kontextu. Tato kniha se tématu péče o děti věnuje z hlediska legislativního a institucionálního rámce podpory péče o děti a genderových důsledků současného společenského nastavení v České republice, jakož i v kontextu současného směrování politiky péče v jiných evropských zemích. Jejím cílem je především zprostředkování výsledků empirických výzkumů a analýz v této oblasti široké veřejnosti a upozornění na některá koncepční pochybení v současném směrování politiky péče u nás. Publikace: Práce a péče - Proměny „rodičovské“ v České republice a kontext rodinné politiky Evropské unie - Radka Dudová;Hana Hašková;Alena Křížková;Hana Maříková;Zuzana Uhde. Alena KřížkováProměny rodičovské v České republice a kontext rodinné politiky EUSlon 2008, edice Knižnice Sociologické aktualityKniha, čeština, 164 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.