Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy pro děti a mládež » Srovnání cen Zuzana Pospíšilová: Pohádky pod polštář

Knihy pro děti a mládež

Zuzana Pospíšilová: Pohádky pod polštář

Hodnocení: 1x
  • 4

Anotace: Knižní soubor pohádek zahrnuje osm tematických okruhů, jsou zde pohádky jak pro chlapce, tak i pro děvčátka. Některé pohádky jsou ze světa zvířat, další ze světa pohádkových bytostí, ale nechybí také pohádky ze školky, ve kterých se prolíná reálný svět dětí a prostředí blízké dětem se světem fantazie. ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Pohádky pod polštář
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Zuzana Pospíšilová: Pohádky pod polštář koupíte i tady

Specifikace Zuzana Pospíšilová: Pohádky pod polštář

Kategorie Knihy pro děti a mládež
Nejnižší cena 185 Kč

Knižní soubor pohádek zahrnuje osm tematických okruhů, jsou zde pohádky jak pro chlapce, tak i pro děvčátka. Některé pohádky jsou ze světa zvířat, další ze světa pohádkových bytostí, ale nechybí ... a dál?

Produkt Zuzana Pospíšilová: Pohádky pod polštář

Zuzana Pospíšilová: Pohádky pod polštář - parametry

Název produktu: Zuzana Pospíšilová: Pohádky pod polštář
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 185 Kč
Maximální cena: 265 Kč
Ušetríte až: 80 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Anotace: Knižní soubor pohádek zahrnuje osm tematických okruhů, jsou zde pohádky jak pro chlapce, tak i pro děvčátka. Některé pohádky jsou ze světa zvířat, další ze světa pohádkových bytostí, ale nechybí také pohádky ze školky, ve kterých se prolíná reálný svět dětí a prostředí blízké dětem se světem fantazie. Jednotlivé pohádky na sebe nenavazují, dítě si tedy může pokaždé vybrat k poslechu, případně ke čtení libovolný pohádkový příběh. Svým rozsahem odpovídají pohádky možnosti předčítat je před spaním. Jsou určeny dětem přibližně od 3 do 8 let. Knihu mohou využít jak rodiče, tak i učitelky v mateřských školách nebo knihovny při práci s dětskými čtenáři. Pohádky doplnila kouzelnými ilustracemi mladá slovenská grafička a dizajnérka Katarína Ilkovičová. Zuzana Pospíšilová je dětská psycholožka, pracuje ve Speciálně pedagogickém centru pro děti s mentálním postižením v Ostravě, je matka dvou dětí. Píše pohádky a básničky pro děti, které publikuje knižně a v časopise Sluníčko. V Portálu vydala knihy Pohádky před spaním, Domeček pro šneka Palmáce, Školní detektiv, Školní strašidlo, Veršovaná encyklopedie, Máš nadání na hádání, Hádám, hádáš, hádáme, Hádanky a hříčky nejen se slovíčky, Poznáváme písmenky. Rozhovor s Mgr. Zuzanou Pospíšilovou: Paní Pospíšilová, děkujeme za knížku Pohádky pod polštář, máme z ní velkou radost. Těšíme se, že bude jakýmsi pokračováním Vašich Pohádek před spaním, které se staly bestsellerem. Je knížka koncipovaná podobně? Mám velkou radost, že knížka Pohádky před spaním sklidila a stále sklízí úspěchy u čtenářů. Maminky malých dětí byly z knížky nadšené a často se ptaly, zda nechystám pokračování, a tak vznikla kniha Pohádky pod polštář. Kniha je koncipována stejně jako Pohádky před spaním, tak ji lze považovat jako jakési volné pokračování. Knížkou opět uděláte velkou radost všem rodičům a prarodičům, kteří potřebují na večer pro děti krátkou, obsahově uzavřenou pohádku. Přiznávají se totiž, že při dlouhých příbězích usínají dřív než děti. Je Vaše rodičovská zkušenost podobná? Malé děti nejsou schopny udržet pozornost po delší dobu. Vím to nejen jako psycholožka, ale především jako maminka dvou dětí. Pohádky pod polštář jsou proto krátké, tematicky ucelené pohádky. Stejně jako Pohádky před spaním jsou rozčleněny do osmi celků po pěti pohádkách. Mým záměrem bylo, aby si na své přišli jak chlapci, tak děvčátka, jak předškoláci, tak i školáci, aby v pohádkách nechybělo nenápadné výchovné poučení a aby při předčítání neusínali rodiče, ale jejich děti. Jak jste spokojena s ilustracemi. Vytvořila je mladá slovenská grafička a dizajnérka Katarína Ilkovičová, s níž Portál začal nově spolupracovat. Ilustrace v knížce Pohádky pod polštář působí mile a hravě, a tak věřím, že se malým čtenářům budou líbit. Kterou knihu/které knihy jste měla v dětství nejraději? Rodiče mě zásobovali knížkami, které jsem milovala. Je těžké vzpomenout nějakou konkrétní. Možná Pohádky od Miloše Macourka. Vloni jste byla hostem Letního knižního veletrhu v O


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.