Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Zuzana Lizcová: Kulturní vztahy mezi ČSSR a SRN v 60. letech 20. století

Knihy

Zuzana Lizcová: Kulturní vztahy mezi ČSSR a SRN v 60. letech 20. století

Hodnocení: 1x
  • 4

Kulturní vztahy mezi ČSSR a SRN v 60. letech 20. století - Zuzana Lizcová. Studie se zabývá rolí kultury v mezinárodních vztazích a vývojem kulturních styků mezi Československou socialistickou republikou (ČSSR) a Spolkovou republikou Německo (SRN) v 60. letech 20. století. V úvodu studie nalezneme přesné časové a ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Zuzana Lizcová: Kulturní vztahy mezi ČSSR a SRN v 60. letech 20. století koupíte i tady

Specifikace Zuzana Lizcová: Kulturní vztahy mezi ČSSR a SRN v 60. letech 20. století

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 103 Kč

Studie se zabývá rolí kultury v mezinárodních vztazích a vývojem kulturních styků mezi Československou socialistickou republikou (ČSSR) a Spolkovou republikou Německo (SRN) v 60. letech 20. století. V ... a dál?

Produkt Zuzana Lizcová: Kulturní vztahy mezi ČSSR a SRN v 60. letech 20. století

Zuzana Lizcová: Kulturní vztahy mezi ČSSR a SRN v 60. letech 20. století - parametry

Název produktu: Zuzana Lizcová: Kulturní vztahy mezi ČSSR a SRN v 60. letech 20. století
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 103 Kč
Maximální cena: 214 Kč
Ušetríte až: 111 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Kulturní vztahy mezi ČSSR a SRN v 60. letech 20. století - Zuzana Lizcová. Studie se zabývá rolí kultury v mezinárodních vztazích a vývojem kulturních styků mezi Československou socialistickou republikou (ČSSR) a Spolkovou republikou Německo (SRN) v 60. letech 20. století. V úvodu studie nalezneme přesné časové a teritoriální vymezení tématu a rozbor pojmu kultura a její role v mezinárodních vztazích, včetně stručného nástinu rozdílných přístupů realistické a liberálně-idealistické tradice teorie mezinárodních vztahů k dané problematice. Dále se autorka věnuje popisu vývoje světové situace ve zkoumaném období, politickému a kulturnímu vývoji v ČSSR a SRN a utváření jejich zahraniční politiky ve vztahu ke konkurenčnímu studenoválečnému mocensko-politickému bloku. Neméně důležitá část publikace též shrnuje rozvoj politických, ekonomických a kulturních styků mezi oběma zeměmi ve zkoumaném období a stručně popisuje vliv existence Německé demokratické republiky (NDR) a zvláštního statusu Západního Berlína na jejich podobu. Poslední kapitola se podrobně zabývá vztahem mezi ČSSR a SRN na poli filmu a výtvarného umění a v závěru studie autorka sumarizuje své dosavadní poznatky. Kulturní vztahy mezi ČSSR a SRN v 60. letech 20. století - Zuzana Lizcová od nakladatelství v kategorii za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.