Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Léky na kůži » Srovnání cen Zovirax mast 2 g

Léky na kůži

Zovirax mast 2 g

Hodnocení: 1x
  • 4

Krém na opary. Pro účinnou a včasnou léčbu oparu. - Krém na opary Zovirax se používá k léčbě oparů na rtech a obličeji ve stadiu svědění, pálení nebo puchýřků. Klinické studie ukázaly, že včasná léčba tímto přípravkem zastaví tvorbu oparu. Jestliže se opar již objevil, léčba tímto přípravkem urychlí jeho hojení. ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.90964
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Zovirax mast 2 g

Kategorie Léky na kůži
Výrobce GLAXO SMITHKLINE
Nejnižší cena 161 Kč

Krém na opary Zovirax obsahuje Aciklovir a používá se k léčbě oparů na rtech a obličeji ve stadiu svědění, pálení nebo puchýřků. Klinické studie ukázaly, že včasná léčba tímto přípravkem zastaví tvorbu oparu a urychlí jeho hojení. Čtěte pozorně příbalový leták. ... a dál?

Produkt Zovirax mast 2 g

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


Zovirax mast 2 g - parametry

Název produktu: Zovirax mast 2 g
Výrobce: GLAXO SMITHKLINE
Minimální cena: 161 Kč
Maximální cena: 199 Kč
Ušetríte až: 38 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Krém na opary. Pro účinnou a včasnou léčbu oparu. - Krém na opary Zovirax se používá k léčbě oparů na rtech a obličeji ve stadiu svědění, pálení nebo puchýřků. Klinické studie ukázaly, že včasná léčba tímto přípravkem zastaví tvorbu oparu. Jestliže se opar již objevil, léčba tímto přípravkem urychlí jeho hojení. Preventivní používání přípravku Zovirax je možné pouze se souhlasem lékaře. Přípravek Zovirax mohou používat dospělí, mladiství i děti. Složení - účinné látky: Aciclovirum, 5 g ve 100 g krému. Složení - pomocné látky: Propylenglykol, bílá vazelína, cetylstearylalkohol, tekutý parafín, poloxamer, natrium-lauryl-sulfát, dimetikon 20, emulující glycerol-monostearát, čištěná voda. Informace o oparu: Opar je infekční onemocnění vyvolané virem Herpes simplex (HSV), který je normálně uložen v nervových zakončeních inervujících rty a okolní tkáň. Není to stejný virus, který vyvolává genitální herpetické infekce. Kdy dojde k výskytu prvních příznaků? K první infekci dojde obvykle v dětském věku, pravděpodobně polibkem s infikovaným člověkem. Virus přejde kůží po nervových drahách do jejich zakončení. Co může být spouštěcím podnětem? Spouštěcím mechanismem mohou být rozličné podněty: nachlazení, chřipka, menstruace, psychická zátěž, stress, fyzická zátěž, nadměrné opalování nebo stav, kdy se necítíte dobře. Po zátěžovém podnětu putuje virus zpět po nervových drahách ke kůži do okolí rtů a vyvolá tvorbu oparu. Pamatujte, že opar je infekční Virus může infikovat i jiné části Vašeho těla. Abyste snížili riziko přenosu infekce, nedotýkejte se sami oparu (ručníkem atp.). Vyvarujte se líbání a orálního sexu. Před každým dotekem oparu i po něm si umyjte ruce. - Nesahejte si do očí. Infekce HSV v oku může vést ke vzniku vředu rohovky. V období, kdy trpíte oparem, se vyvarujte líbání, zvláště dětí. Vyvarujte se protržení puchýřků a odstraňování strupů. Mohli byste se tak infikovat jinými zárodky nebo přenést virus na svých prstech. - Vyhněte se přenosu infekce z nádobí, z něhož jste pili nebo jedli. Kontraindikace: Důležité informace, které byste měl(a) znát, než začnete přípravek Zovirax používat: Krém Zovirax nanášejte pouze na opary v oblasti úst (rtů) a tváří. Vyvarujte se jeho nanášení na na sliznici úst. Krém na opary Zovirax se rovněž nemá používat k léčbě vředů v ústech. Máte-li jakékoliv pochybnosti o tom, zda jde u Vás opravdu o opar, poraďte se s lékařem. Je-li Vám známa alergická reakce na účinnou látku aciclovir nebo na kteroukoliv složku přípravku, poraďte se před jeho použitím s lékařem nebo s lékárníkem. Přípravek Zovirax nesmíte použít k léčbě herpetické infekce na sliznici očí nebo genitálu (zevní pohlavní ústrojí). Máte-li těžkou formu oparu nebo se jeho těžká forma rozvíjí, poraďte se před použitím přípravku s lékařem. Jestliže máte oslabený imunitní systém, a jste proto v péči odborného lékaře, nesmíte krém na opary Zovirax používat, protože Vaše schopnost bojovat s infekcí je oslabená. Nežádoučí účinky: Tento krém lékaři předepsali už


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.