Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Pohybový aparát » Srovnání cen Zovirax Duo 50 mg/g+10 mg/g krém 1x2 g

Pohybový aparát

Zovirax Duo 50 mg/g+10 mg/g krém 1x2 g

Hodnocení: 1x
  • 3.5

K léčbě prvních známek a příznaků oparu na rtu a obličeji. 1. CO JE ZOVIRAX DUO 50MG/G + 10MG/G KRÉM A K ČEMU SE POUŽÍVÁ Krém Zovirax Duo se používá k léčbě prvních známek a příznaků oparu na rtu a obličeji (např. svědění, brnění nebo zarudnutí), aby se omezil rozvoj oparu a vytvoření puchýřků. Pokud máte již ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.29667
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Zovirax Duo 50 mg/g+10 mg/g krém 1x2 g koupíte i tady

Specifikace Zovirax Duo 50 mg/g+10 mg/g krém 1x2 g

Kategorie Pohybový aparát
Výrobce GLAXO SMITHKLINE
Nejnižší cena 182 Kč

Krém Zovirax Duo se používá k léčbě prvních známek a příznaků oparu na rtu a obličeji (např. svědění, brnění nebo zarudnutí), aby se omezil rozvoj oparu a vytvoření puchýřků. ... a dál?

Produkt Zovirax Duo 50 mg/g+10 mg/g krém 1x2 g

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


Zovirax Duo 50 mg/g+10 mg/g krém 1x2 g - parametry

Název produktu: Zovirax Duo 50 mg/g+10 mg/g krém 1x2 g
Výrobce: GLAXO SMITHKLINE
Minimální cena: 182 Kč
Maximální cena: 245 Kč
Ušetríte až: 63 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

K léčbě prvních známek a příznaků oparu na rtu a obličeji. 1. CO JE ZOVIRAX DUO 50MG/G + 10MG/G KRÉM A K ČEMU SE POUŽÍVÁ

Krém Zovirax Duo se používá k léčbě prvních známek a příznaků oparu na rtu a obličeji (např. svědění, brnění nebo zarudnutí), aby se omezil rozvoj oparu a vytvoření puchýřků.

Pokud máte již rozvinutý opar, Zovirax Duo zkrátí dobu hojení o přibližně půl až jeden den v porovnání s krémem bez účinné látky.

Opar je způsoben virem herpes simplex. Tento virus způsobuje puchýřky a opary zejména na rtu, ale někdy i na jiných místech obličeje. Opar se může vyvinout, pokud je oslabený imunitní systém (systém obranyschopnosti) Vašeho těla, např. při nachlazení nebo jiné infekci. Stres, silné sluneční záření, nízké teploty nebo menstruace mohou také spustit příznaky oparu.

Zovirax Duo obsahuje dvě účinné látky: aciklovir a hydrokortizon. Účinná látka aciklovir brání množení viru. Hydrokortizon pomáhá léčit zánět, který se v místě infekce virem vytvoří.

2. ČEMU MUSÍTE VĚNOVAT POZORNOST, NEŽ ZAČNETE ZOVIRAX DUO 50MG/G + 10 MG/G KRÉM POUŽÍVAT

Nepoužívejte Zovirax Duo jestliže jste alergický/á (přecitlivělý/á) na aciklovir, valaciklovir nebo hydrokortizon nebo na kteroukoli další složku přípravku Zovirax Duo. Viz část 6. Další informace a seznam pomocných látek jestliže máte na rtech či obličeji jiná postižení kůže, o kterých se domníváte, že nejsou opar (např. plísňová, bakteriální nebo parazitární infekce). Zvláštní opatrnosti při použití přípravku Zovirax Duo je zapotřebí jestliže máte oslabený imunitní systém a existuje tak u Vás vyšší riziko infekcí, např. pokud jste HIV pozitivní nebo jste prodělali transplantaci kostní dřeně, kontaktujte prosím lékaře před použitím krému Zovirax Duo. Osoby s oslabeným imunitním systémem by neměly krém Zovirax Duo užívat. Zovirax Duo může být používán pouze k léčbě oparu na rtu nebo v blízkosti rtů. Neaplikujte Zovirax Duo na sliznice jako jsou oči, ústa, nos nebo genitálie, aby nedošlo k místnímu podráždění. Pokud se Vám krém náhodou dostane do očí, vypláchněte je důkladně velkým množstvím vody. Náhodné požití krému není zdraví škodlivé. Krém má hořkou příchuť. Krém Zovirax Duo se nedoporučuje používat u dětí mladších 12 let. Vzájemné působení s dalšími léčivými přípravky

Prosím, informujte svého lékaře nebo lékárníka o všech lécích, které užíváte nebo jste užíval(a) v nedávné době, a to i o lécích, které jsou dostupné bez lékařského předpisu.

Není známo, jestli účinnost přípravku Zovirax Duo může být ovlivněna současným použitím jiného léku.

Používání přípravku Zovirax Duo s jídlem a pitím

Nepoužívejte krém těsně před jídlem, jelikož může být krém setřen z místa aplikace.

Těhotenství a kojení

Zkušenosti s použitím krému Zovirax Duo v těhotenství jsou omezené. Zovirax Duo by neměl být během těhotenství a kojení používán, pokud není nezbytně nutné. Poraďte se se svým lékařem dříve, než začnete užívat jakýkoliv lék.

Řízení dopravních prostředků a obsluha strojů

Přípravek Zovirax Duo neovlivňuje schopnost


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.