Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Zdeněk Žižka: Pomůcky pro osoby se zdravotním postižením

Učebnice/Odborná literatura

Zdeněk Žižka: Pomůcky pro osoby se zdravotním postižením

Hodnocení: 1x
  • 4

Pomůcky pro osoby se zdravotním postižením - Žižka Zdeněk Co najdete v knize, napoví její zkrácený obsah: - DRUHY POMŮCEK PODLE TYPU JEJICH ÚHRADY - VÝBĚR POMŮCKY - ZÁKLADNÍ PŘEDPOKLADY SPRÁVNÉHO VÝBĚRU POMŮCKY - OBJEDNÁNÍ A DODÁNÍ VYBRANÉ POMŮCKY - PRÁVA A POVINNOSTI POJIŠTĚNCE PODLE ZÁKONA č. 48/1997 Sb. v ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Pomůcky pro osoby se zd..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Zdeněk Žižka: Pomůcky pro osoby se zdravotním postižením koupíte i tady

Specifikace Zdeněk Žižka: Pomůcky pro osoby se zdravotním postižením

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 74 Kč

Publikace se věnuje problematice kompenzačních pomůcek určených osobám se zdravotním postižením, získání pomůcek a jejich úhradě. V této velmi rozsáhlé a komplikované oblasti není vždy zcela snadné se ... a dál?

Produkt Zdeněk Žižka: Pomůcky pro osoby se zdravotním postižením

Zdeněk Žižka: Pomůcky pro osoby se zdravotním postižením - parametry

Název produktu: Zdeněk Žižka: Pomůcky pro osoby se zdravotním postižením
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 74 Kč
Maximální cena: 89 Kč
Ušetríte až: 15 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Pomůcky pro osoby se zdravotním postižením - Žižka Zdeněk Co najdete v knize, napoví její zkrácený obsah: - DRUHY POMŮCEK PODLE TYPU JEJICH ÚHRADY - VÝBĚR POMŮCKY - ZÁKLADNÍ PŘEDPOKLADY SPRÁVNÉHO VÝBĚRU POMŮCKY - OBJEDNÁNÍ A DODÁNÍ VYBRANÉ POMŮCKY - PRÁVA A POVINNOSTI POJIŠTĚNCE PODLE ZÁKONA č. 48/1997 Sb. v aktuálním znění - POMŮCKY (ZDRAVOTNICKÉ PROSTŘEDKY) HRAZENÉ ZE ZDRAVOTNÍHO POJIŠTĚNÍ A POSKYTOVANÉ ZDRAVOTNÍMI POJIŠŤOVNAMI - ZDRAVOTNICKÝCH PROSTŘEDKŮ (oddíl A, přílohy č. 3, zák.č. 48/1997 Sb. v platném znění) - SEZNAM ZDRAVOTNICKÝCH PROSTŘEDKŮ NEHRAZENÝCH Z VEŘEJNÉHO - ZDRAVOTNÍHO POJIŠTĚNÍ PŘI POSKYTOVÁNÍ AMBULANTNÍCH ZDRAVOTNÍCH - SLUŽEB (oddíl B, přílohy č. 3, zák.č. 48/1997 Sb. v platném znění) - SEZNAM ZDRAVOTNICKÝCH PROSTŘEDKŮ HRAZENÝCH Z VEŘEJNÉHO ZDRAVOTNÍHO POJIŠTĚNÍ PŘI POSKYTOVÁNÍ AMBULANTNÍCH ZDRAVOTNÍCH SLUŽEB - (oddíl C, přílohy č. 3, zák.č. 48/1997 Sb. v platném znění) - SEZNAM ZDRAVOTNICKÝCH PROSTŘEDKŮ HRAZENÝCH Z VEŘEJNÉHO ZDRAVOTNÍHO POJIŠTĚNÍ PŘI POSKYTOVÁNÍ AMBULANTNÍCH ZDRAVOTNÍCH SLUŽEB (Číselník VZP - ZP, METODIKA VZP ČR) - ZVLÁŠTNÍ POMŮCKY, NA KTERÉ JE POSKYTOVÁN PŘÍSPĚVEK - ÚŘADY PRÁCE - PODMÍNKY A VÝŠE PŘÍSPĚVKU (zákon č. 329/2011 Sb.) - ŘÍZENÍ O POSKYTNUTÍ PŘÍSPĚVKU NA ZVLÁŠTNÍ POMŮCKY, NA KTERÉ JE POSKYTOVÁN PŘÍSPĚVEK ÚŘADY PRÁCE (zákon č. 329/2011 Sb.) - ZDRAVOTNÍ POSTIŽENÍ ODŮVODŇUJÍCÍ PŘIZNÁNÍ PŘÍSPĚVKU NA ZVLÁŠTNÍ POMŮCKU A ZDRAVOTRNÍ STAVY VYLUČUJÍCÍ JEHO PŘIZNÁNÍ U ZVLÁŠTNÍCH POMŮCEK POSKYTOVANÝCH ÚŘADY PRÁCE (příloha zák.č. 329/2011 Sb.) - ZVLÁŠTNÍ POMŮCKY URČENÉ OSOBÁM SE ZDRAVOTNÍM POSTIŽENÍM, - NA JEJICHŽ POŘÍZENÍ POSKYTUJE PŘÍSPĚVEK ÚŘAD PRÁCE (prováděcí vyhl.č. 388/2011 Sb.) - SEZNAM DRUHŮ A TYPŮ ZVLÁŠTNÍCH POMŮCEK URČENÝCH OSOBÁM SE ZDRAVOTNÍM POSTIŽENÍM, NA JEJICH POŘÍZENÍ SE POSKYTUJE PŘÍSPĚVEK NA ZVLÁŠTNÍ POMŮCKU - (Příloha č. 1, prováděcí vyhl.č. 388/2011 Sb.) - DOVEDNOSTI VODICÍHO PSA (Příloha č. 2, prováděcí vyhl.č. 388/2011 Sb.) - ADRESÁŘ PŮJČOVEN KOMPENZAČNÍCH POMŮCEK V ČR - ADRESÁŘ PRODEJCŮ A DISTRIBUTORŮ POMŮCEK URČENÝCH - PRO OSOBY SE ZDRAVOTNÍM POSTIŽENÍM V ČR - ADRESÁŘ NADACÍ POSKYTUJÍCÍCH PŘÍSPĚVEK NA POMŮCKY - A VZDĚLÁVÁNÍ OSOB SE ZDRAVOTNÍM POSTIŽENÍM z kategorie Knihy | Naučná literatura | Zdraví, Hubnutí a Sport od GRADA naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz! Publikace: Pomůcky pro osoby se zdravotním postižením - Žižka Zdeněk. Publikace se věnuje problematice kompenzačních pomůcek určených

osobám se zdravotním postižením, získání pomůcek a jejich úhradě. V

této velmi rozsáhlé a komplikované oblasti není vždy zcela snadné

se orientovat. Zvláště pak od 1. ledna 2012 a v některých případech

od 1. dubna 2012, kdy vstoupilo v účinnost několik zcela nových

''reformních'' zákonů. Uvedené zákony tuto problematiku nově

upravují, v mnoha případech jsou značně odlišně od úpravy z

minulého období. Kniha poskytuje čtenáři komplexní informace v

přehledné a přijatelné podobě. Publikace: Pomůcky pro osoby se zdravotním postižením - Žižka Zdeněk.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.