MENU

Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Zdeněk Řehák: Štvanice

Próza - beletrie

Zdeněk Řehák: Štvanice

Hodnocení: 1x
  • 4
EAN: 9788073874766

Lidstvu se budoucnost příliš nepodařila. Dokáže sice létat na jiné planety, ale ekologické dopady na zdraví obyvatelstva jsou značné. Na Zemi žije již l5 miliard lidí. Přesto v tomto přelidněném světě se někdo po někom intenzívně shání. Záhadná klientka přichází do detektivní agentury Selim a žádá o pátrání po ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.85948

Jaké má kniha
Štvanice
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Srovnání cen Zdeněk Řehák: Štvanice

Čerstvá hodnocení Zdeněk Řehák: Štvanice

  • 5

Alex87, 25. listopadu 2015

S lehkostí a vtipem psaná detektivka z budoucnosti, super čtení!


Specifikace Zdeněk Řehák: Štvanice

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 214 Kč

Štvanice - Zdeněk Řehák Lidstvu se budoucnost příliš nepodařila. Dokáže sice létat na jiné planety, ale ekologické dopady na zdraví obyvatelstva jsou značné. Na Zemi žije již l5 miliard lidí. Přesto v tomto přelidněném světě se někdo po někom intenzívně shání. Záhadná klientka přichází do detektivní agentury Selim a žádá o pátrání po zmizelém muži. Případem je pověřen detektiv David Holy, který během dvou dnů narazí na několik mrtvol a sám začíná být ohrožován na životě. Aby vůbec zůstal na živu, musí svou » ... a dál?

Produkt Zdeněk Řehák: Štvanice

Zdeněk Řehák: Štvanice - parametry

Název produktu: Zdeněk Řehák: Štvanice
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 214 Kč
Maximální cena: 214 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Lidstvu se budoucnost příliš nepodařila. Dokáže sice létat na jiné planety, ale ekologické dopady na zdraví obyvatelstva jsou značné. Na Zemi žije již l5 miliard lidí. Přesto v tomto přelidněném světě se někdo po někom intenzívně shání. Záhadná klientka přichází do detektivní agentury Selim a žádá o pátrání po zmizelém muži. Případem je pověřen detektiv David Holy, který během dvou dnů narazí na několik mrtvol a sám začíná být ohrožován na životě. Aby vůbec zůstal na živu, musí svou detektivní práci za každou cenu dokončit... Ukázka z knihy: Stáhl jsem prostěradlo o kus níž. A objevil druhou ruku a hlavu. Ta hlava měla obličej doktora Nagye, nebo to, co z toho obličeje zbylo. Vypadalo to, jako by ho někdo vyhodil z okna jeho ordinace dolů na betonovou přístupovou cestu k desáté městské a pak ho zase vynesl zpátky a nasekal ho na kousky tady v přípravně, aby dole na cestě nenadělal svinčík. Pokud to tak nebylo, pak mu někdo ten obličej prostě rozmlátil na kaši, ale předtím mu z něj ještě stačil vyloupnout obě oči. Někdo, kdo jej možná příšerně nenáviděl a nebo po něm něco hodně moc chtěl. Pocítil jsem nutkání ke zvracení a k tomu odkudsi maličký průvan. I při té nevolnosti jsem se snažil instinktivně uhnout, ale bylo to málo. Do pravé strany mého krku se něco zakouslo. Vzápětí jsem současně uslyšel a ucítil elektrický výboj. Nic moc. Stačilo to však k tomu, aby se mi tělo proměnilo v hadr a okolní svět v tmu.


Recenze Zdeněk Řehák: Štvanice

Alex87, 25. listopadu 2015S lehkostí a vtipem psaná detektivka z budoucnosti, super čtení!
Hodnocení:
  • 5
Pomohlo Vám toto hodnocení? ANO | NE
Děkujeme, vaše hlasování bylo uloženo.

Přidat recenzi pro Zdeněk Řehák: Štvanice

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.