Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Zdeněk Matějček: Prvních 6 let ve vývoji a výchově dítěte

Knihy naučná literatura

Zdeněk Matějček: Prvních 6 let ve vývoji a výchově dítěte

Hodnocení: 6x
  • 3.83333

Anotace Nestor české dětské psychologie, renomovaný autor a uznávaný odborník zve rodiče na výpravu do jednoho období lidského života – do doby od narození až do předškolního věku. Rodiče mají možnost krok za krokem sledovat, co se s dítětem v období tohoto překotného psychomotorického vývoje děje, nač mají být ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 3.71429
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Zdeněk Matějček: Prvních 6 let ve vývoji a výchově dítěte koupíte i tady

Čerstvá hodnocení Zdeněk Matějček: Prvních 6 let ve vývoji a výchově dítěte

  • 5

Mája81, 25. listopadu 2015

Tato knížka patří všem rodičům do knihovny. Stručná, jasná, vystihuje nejčastější chyby a omyly ve výchově. Doporučuji.


Specifikace Zdeněk Matějček: Prvních 6 let ve vývoji a výchově dítěte

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 158 Kč

Nestor české dětské psychologie, renomovaný autor a uznávaný odborník zve rodiče na výpravu do jednoho období lidského života – do doby od narození až do předškolního věku. Rodiče mají možnost krok za krokem sledovat, co se s dítětem v období tohoto překotného psychomotorického vývoje děje, nač mají být připraveni, na co se mohou těšit a na co je třeba dát pozor. Autor vychází ze své výzkumné práce a dlouholeté klinické praxe a s laskavou moudrostí nabízí svou zkušenost všem, kteří chtějí porozumět svému dítěti a » ... a dál?

Produkt Zdeněk Matějček: Prvních 6 let ve vývoji a výchově dítěte

Zdeněk Matějček: Prvních 6 let ve vývoji a výchově dítěte - parametry

Název produktu: Zdeněk Matějček: Prvních 6 let ve vývoji a výchově dítěte
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 158 Kč
Maximální cena: 224 Kč
Ušetríte až: 66 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.83 bodů z 5
Počet hodnocení: 6 x
Hodnocení:
  • 3.83333
Podrobný popis:

Anotace Nestor české dětské psychologie, renomovaný autor a uznávaný odborník zve rodiče na výpravu do jednoho období lidského života – do doby od narození až do předškolního věku. Rodiče mají možnost krok za krokem sledovat, co se s dítětem v období tohoto překotného psychomotorického vývoje děje, nač mají být připraveni, na co se mohou těšit a na co je třeba dát pozor. Autor vychází ze své výzkumné práce a dlouholeté klinické praxe a s laskavou moudrostí nabízí svou zkušenost všem, kteří chtějí porozumět svému dítěti a dobře je provést první životní etapou až ke vstupu do školy. Z obsahu Pozvání na cestu Předznamenání aneb semínko dobrého i zlého Příprava A jednou před začátkem Tři poučky z doby před narozením Kam oko lidské nedohlédne Světlo světa Narození Dítě a lidský svět O pěti základních duševních potřebách dítěte Co nám děti dávají? Součinnost neboli interakce Do půl roku Normy vývoje Dva měsíce Slovo k tatínkům Tři měsíce Babičky a dědečkové Čtyři měsíce Výchovný plevel Pět měsíců Rodí se citový vztah Druhý půlrok Šest měsíců Vstup do společnosti Sedm měsíců Specifický citový vztah Osm měsíců Bezpečí a nebezpečí Devět měsíců Deset měsíců Cesty za poznáním Jedenáct měsíců Pochvala a pokárání První narozeniny Nejen rodiče, ale i rodina Batole Začátek druhého roku Co všechno dovede Dva důležité návyky Uprostřed druhého roku Ještě o řeči Individualita dítěte Blíží se druhé narozeniny Tři vývojové problémy Dva roky Rodinné „já“ Třetí rok Do poloviny třetího roku Období vzdoru Je naše dítě rozmazlené? Konec jedné vývojové epochy Na prahu mateřské školy Věk předškolní Mateřská škola Čemu se naučí Učení a návyky Fantazie Pohádky a vyprávění Knížky a předčítání Humor Princip zajištění O přátelství Paní učitelky, na slovíčko O morální výchově aneb proti sobectví Zápis do první třídy Přání na cestu Rozloučení Literatura Prvních 6 let ve vývoji a výchově dítěte - Zdeněk Matějček. Prvních 6 let ve vývoji a výchově dítěte - Zdeněk Matějček od nakladatelství GRADA Publishing, a.s. v kategorii | | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Zdeněk MatějčekNormy vývoje a vývojové milníky z pohledu psychologa. Základní duševní potřeby..GRADA 2004, edice Pro rodičeKniha, čeština, 184 stran Knížka by měla být jakýmsi cestovním průvodcem a nadpis by mohol znít: Prvních šest let života našich dětí z pohledu dětského psychologa...


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.