Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Komiksy » Srovnání cen Zdeněk Karel Slabý, Dagmar Lhotová: Velká kniha kocoura Vavřince

Komiksy

Zdeněk Karel Slabý, Dagmar Lhotová: Velká kniha kocoura Vavřince

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Kocour Vavřinec spolu s kamarády – rozmazlenou psí holčičkou Otylkou, nerudným kozlíkem Spytihněvem a prasátkem-snílkem Mojmírem – prožívají celou řadu napínavých i veselých dobrodružství. Když chtějí něco umět nebo dokázat, musí se to napřed naučit. Když chtějí být silní a otužilí a stateční, musí cvičit a ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.67

Jaké má kniha
Velká kniha kocoura Vav..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Zdeněk Karel Slabý, Dagmar Lhotová: Velká kniha kocoura Vavřince koupíte i tady

Specifikace Zdeněk Karel Slabý, Dagmar Lhotová: Velká kniha kocoura Vavřince

Kategorie Komiksy
Nejnižší cena 501 Kč

Kocour Vavřinec spolu s kamarády – rozmazlenou psí holčičkou Otylkou, nerudným kozlíkem Spytihněvem a prasátkem-snílkem Mojmírem – prožívají celou řadu napínavých i veselých dobrodružství. Když chtějí něco umět nebo dokázat, musí se to napřed naučit. Když chtějí být silní a otužilí a stateční, musí cvičit a sportovat. Ale to všechno se dozvíte z knížky, která je souborným vydáním těch nejlepších příběhů Vavřince a jeho přátel, ale i dalších zvířátek, jako je zlomyslná myš Julie nebo psí zápasník Hubert. Stačí, » ... a dál?

Produkt Zdeněk Karel Slabý, Dagmar Lhotová: Velká kniha kocoura Vavřince

Zdeněk Karel Slabý, Dagmar Lhotová: Velká kniha kocoura Vavřince - parametry

Název produktu: Zdeněk Karel Slabý, Dagmar Lhotová: Velká kniha kocoura Vavřince
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 501 Kč
Maximální cena: 664 Kč
Ušetríte až: 163 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Kocour Vavřinec spolu s kamarády – rozmazlenou psí holčičkou Otylkou, nerudným kozlíkem Spytihněvem a prasátkem-snílkem Mojmírem – prožívají celou řadu napínavých i veselých dobrodružství. Když chtějí něco umět nebo dokázat, musí se to napřed naučit. Když chtějí být silní a otužilí a stateční, musí cvičit a sportovat. Ale to všechno se dozvíte z knížky, která je souborným vydáním těch nejlepších příběhů Vavřince a jeho přátel, ale i dalších zvířátek, jako je zlomyslná myš Julie nebo psí zápasník Hubert. Stačí, když se přenesete do hezké vesnice, která vypadá jako městečko a která není ani daleko, ani blízko. Právě tady začínají naše zajímavé příběhy. Dnes si už málokdo uvědomuje, že v padesátých letech minulého století byly kreslené seriály zakázány jako nevhodné. Tuto bariéru pomohla odstraňovat polemika v časopise Zlatý máj, jehož byl Z. K. Slabý redaktorem. A právě Kocour Vavřinec a jeho přátelé, publikovaný v Mateřídoušce před padesáti lety a nadšeně přijatý jejími čtenáři, jako první oživil českou komiksovou scénu a v tomto časopise byl neodmyslitelný po celých deset let. S Vavřincem a jeho přáteli pak vyšlo pět knih, Vavřinec se vloudil i do učebnice angličtiny, Divadlo bez opony ho po několik let uvádělo nejen na domácí scéně, ale i v zahraničí, objevil se i v televizi a na DVD. Olga Bezděková v prestižní publikaci Po stopách kreslených seriálů to zhodnotila zcela lapidárně: „Tážeme-li se, v čem tkví tajemství úspěchu Kocoura Vavřince, nabízí se nám na pohled jednoduchá odpověď: v jeho kvalitě.“ Publikace: Velká kniha kocoura Vavřince - Dagmar Lhotová; Zdeněk Kamil Slabý; Věra Faltová. Oslava 75. výročí.

V lednu 2017 bude kocouru Vavřincovi 50 let a my jsme se společně s

autory rozhodli pro reedici souborného vydání. Kocour Vavřinec

spolu s kamarády - rozmazlenou psí holčičkou Otylkou, nerudným

kozlíkem Spytihněvem a prasátkem-snílkem Mojmírem - prožívají celou

řadu napínavých i veselých dobrodružství. Když chtějí něco umět

nebo dokázat, musí se to napřed naučit. Když chtějí být silní a

otužilí a stateční, musí cvičit a sportovat. Ale to všechno se

dozvíte z knížky, která je souborným vydáním těch nejlepších

příběhů Vavřince a jeho přátel, ale i dalších zvířátek… Publikace: Velká kniha kocoura Vavřince - Dagmar Lhotová; Zdeněk Kamil Slabý; Věra Faltová. Autor : Věra Faltová, Druh sortimentu : Kniha, Velká kniha kocoura Vavřince, Jazyk : Čeština, Počet stran : 280


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2019 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.